Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinaljak szerintetek?...

Mit csinaljak szerintetek? :-/ [tobbi lent] elore s koszi a valaszokat. :D

Figyelt kérdés
Arrol van szo,hogy a szuleim elmennek itthonrol egy hetre es hozzank jon a baratom:). Biztos akar valami "action-t" es nem tudom h bevallaljam-e. En 14 eves vagyok es o 15 de mar nem szuz..(mar volt petting es meg is ujjazot de nem fajt pedig egesszen benyomta). Amugy aludtam vele mar parszor es mikor petting volt akk mindig kerdezte hogy akarom-e tovabb de azt mondtam h nem mert nem voltam benne bzitos..de lehet ha csak azert mert felek hogy fajni foge. Mind a ketten szeretjuk egymast. Legyszi irjatok le a velemenyeteket:)
2011. aug. 27. 16:59
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Tobb ismerosom van aki 14evesen vesztette el..szoval nem kell fujjolgatni sztem.
2011. aug. 27. 17:27
 22/29 napietus ***** válasza:
100%

és akkor Neked is kell :D? ebből látszik, milyen gyerekes vagy...tudod mi lesz? a "szerelmed" megb*sz és elhagy, aztán még 3 év múlva is azt fogja mesélgetni, mekkora ribi vagy, már 14 évesen hanyatt lehetett dönteni.


ha ezt akarod, csináld, csak aztán ne essen sz*rul. én szóltam.

2011. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Kosz a valaszokat de nagyon jol ismerem a baratom es ezt tutii nem csinalna meg hogy utanna elhagy..ebbe 100%an biztos vagyok.
2011. aug. 27. 17:54
 24/29 napietus ***** válasza:
nem írtam, hogy rögtön utána, de ebben a korban az ember gyorsan lesz szerelmes, gyorsan ábrándul ki és rengeteget változik. lehet, hogy egy év múlva szakítotok, esetleg nem ő Veled, hanem Te vele, és ugyanez történik. ne bízz egy kamasz fiúban, nem ura önmagának :D
2011. aug. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Csak én vagyok ekkora segg, hogy nem attól félek, hogy fájni fog-e, hanem hogy el ne szakadjon a gumi például?:D


Amúgy tényleg sok 14 évest megraktak már, mert ők már nagy lányok és amúgy se érti meg őket senki, hogy miért csinálják...

2011. aug. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
66%

Szia!

Ha szeretitek egymást nyugodtan... Azonban apudnak igaza van, tényleg védekezzetek, mert az járhat következményekkel. Ha továbbra sem vagy biztos abban, mit szeretnél, ne legyél elkeseredve, nincs azzal semmi baj. Ezt kölcsönösen kell akarni. Adj magadnak időt! Ha pedig szeret a srác, akkor ezt meg fogja érteni, és meg fog várni. Remélem tudtam valami hasznosat írni! :) :)

2011. aug. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 Tajparaszt ***** válasza:
100%

Be ne tegye a lábát egy karton koton nélkül a lakásba ha már ilyen elszántak vagytok!!!!

Apukád.

2011. aug. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%
A helyedben nem tenném... biztos te ismered jobban a barátod de volt már oylan, hogy egy évig voltam együtt egy lánnyal és úgy érezte hogy nagyon szeretem pedig másra kelett... az ennyi idős srácok kiszámíthatatlanok vigyázz magadra
2011. aug. 28. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Okee.koszi szepen mindenkinek a valaszokat:D:)
2011. aug. 28. 22:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!