Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Huszoneves szuzek (ha vannak...

Huszoneves szuzek (ha vannak itt ilyenek)! Ti hogyan elitek a hetkoznapjaitokat?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kivancsi, hogy mennyire elitek meg teherkent a hetkoznapokban azt, hogy szuzek vagytok. Nem feszelyez titeket, nem szorongtok miatta?

Ha tarsasagban vagytok, vagy uj emberek koze kerultok (pl. uj munkahelyen), nem frusztral titeket a dolog? Probaljatok titkolni? Ha a parkapcsolat, vagy a szexualitas kerul elo temakent (mert elobb-utobb altalaban minden tarsasagban elokerul), akkor miket mondtok, hogyan kezelitek a helyzetet?

A kornyezetetekben kik es mennyien tudjak, hogy meg szuzek vagytok es hogy viszonyulnak ok ehhez?


Ha nem titok, elmondanatok azt is, hogy miert alakult ugy, hogy eddig meg nem sikerult atesni az elso szexualis elmenyeteken?


2011. szept. 14. 14:01
1 2 3 4
 1/40 anonim válasza:
94%
Én, mint huszonéves szűz, minden nap kefélek.
2011. szept. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
74%

annyi ilyen kérdés volt már, keresd vissza, nem hiszem, hogy mindenki leírná ugyyanazt mégegyszer...

Bocs, csak már nagyon unom a szüzes kérdéseket, úgy állítják be, mintha ciki lenne. Mondjuk 35 fölött már lehet, de huszonévesen-akkor kell párt keresni!

2011. szept. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
92%
Engem már nem érdekel az ilyen! Nem volt soha csajom és szerintem nem is lesz ezért inkább másra koncentrálok most mondjuk a tanulmányaimra ennyi! Az, hogy más mit mond meg nem érdekel! 20/f
2011. szept. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
96%

Épp ugyanúgy, mint bármely más normális ember a világon. Soha nem titkoltam, ha szóba is került. Nem lenne értelme. Arra meg nagy ívben teszek, hogy mit gondolnak rólam mások.

Hogy miért alakult így? Mert eddig még soha nem volt barátnőm, mivel túl félénk vagyok.

21/f

2011. szept. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
83%

Én biztos nem fogom elmondani csak úgy senkinek. Akkor inkább hazudok, de szerintem úgy sem nagyon hinnék el, hogy az vagyok (mármint a suliban pl.)Teljesen átlagos lánynak tűnök külsőleg, nem is gondolnának ilyenre, nem is értenék meg. Úgyhogy egyetlen veszély marad: egy kapcsolat, de mivel még barátom sem volt, és a közel jövőben nem is látok rá esélyt, mivel nem igazán megyek sehova és nem is merek ismerkedni ezért még nem érzem a súlyát annyira.

Ha előkerülne a téma társaságban, elég kellemetlen lenne, próbálom is elkerülni.

Viszont elég nehéz lesz most már ebből kikerülni, az idő pedig telik...

21L

2011. szept. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
57%
Sz*rul...
2011. szept. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
50%
23 éves fiúként rendkívül nyomasztó, és kellemetlen. Szégyen lenne férfinak nevezni magamat.
2011. szept. 14. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
59%
Az eddigi 27 évem alatt jól bírtam a magányt, de mostanra már minden barátomnak van párja és lassan saját családja, így egyre nehezebb. Ha társaságban előkerül a téma tapintatosan terelem vagy hallgatok, de ha nem lehet akkor őszinte vagyok. Bár akkor érzem a gúnyt és a megvetést az emberekben... Szörnyen nyomasztó dolog hogy az ember még egy lánynak/nőnek a kezét sem foghatta meg az életben. De egyedül maradni biztosan nem fogok, mert a 30. születésnapom előtt végzek magammal.
2011. szept. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
63%
Nehogy öngyilkos legyél! Annyi helyen lehet ismerkedni (neten, bulikban, utcán stb.), inkább próbálkozz, ne legyél nyuszi, és ne hátrálj meg, te is megtapasztalhatod a szerelmet csak állj egy kicsit a sarkadra, veszíteni nem veszítesz semmit.
2011. szept. 14. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
88%
23:30-as, ezzel már úgy gondolom elkéstem. Teljesen érhető módon ha megtudja egy nő hogy ilyen idősen nem volt még senkim, úgyis elmenekül.
2011. szept. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!