Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi van velem? Miért vélekedek...

Mi van velem? Miért vélekedek igy?

Figyelt kérdés

vázolom. 18/L vagyok. van barátom 1 éve. petting volt már, de még szűz vagyok, ő nem. életemben először vagyok szerelmes.

ha csak megcsókol, nedvesedek, nem birok magammal de amint észbe kapok, h mekkora ribanc lennék, ha elvesziteném, meg az egész szextől felfordul a gyomrom, és úgy érzem h egy bűnös dolog...:S ahh... undorodom de mégis majd meghalok a vágytól..mi van velem?


2011. nov. 4. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Egészséges 18 éves lány vagy. Természetes dolog amit érzel. Nem kaptál véletlenül vallásos neveltetést? Ha igen, akkor gondold át az elveidet, hogy tudod e tartani magadat azokhoz.
2011. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szex egy olyan fiúval,akivel egy éve együtt jársz és akit szeretsz normális dolog...emiatt tuti nem lennél ribanc.Azért nedvesedsz,mert kívánod őt,ami szintén normális dolog.Nem leszel ettől bűnös...nem vagy vallásos?Mert ha nem,akkor nem értem,miért ne szeretkezhetnél a barátoddal bűntudat nélkül.Ettől biztosan nem leszel ribanc.
2011. nov. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ilyen problémákhoz vezet az, ha a lányoknak nem hagyják felfedezni a testüket, illetve ribancozzák őket állandóan...

Kedves kérdező, a nemi vágy normális, a szex nem bűn, jó dolog. Csináld, ha szereted és kívános a barátod!

Mellesleg: türelmes srác, ha eddig várt :)

2011. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
1 éve jártok és még nem csináltatok semmit, te jó ég. Rántsd már ki azt a hurkát:)
2011. nov. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kopaszcsirke: Csaj írta ki ezt az egészet..milyen hurkát rántson elő?XDDDDDDD
2011. nov. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 CSQ válasza:
Mi 2 hetet vártunk, akkor most egy ribanc vok?:O xD (16/L)
2011. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!