Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kelt valami vonzalmat vagy...

Kelt valami vonzalmat vagy pozitív érzést egy nőben az, ha egy pasi "neki őrizte meg a szüzességét" hosszú évekig?

Figyelt kérdés
Csakmert kiskorom óta arról álmodom, hogy egy híres jó csajjal fogok először szexelni, lehet az akár színész, énekes stb. És hát sokszor volt olyan, hogy a csajt felizgulva kellett otthagynom emiatt a berögzült gondolat miatt. Van elég pénzem, nyárra már van jegyem nem is egy ilyen "sztárfesztiválra", ahol sok híresség lesz, pl. Harry Potteres csajok (LeakyCon) stb. A kérdés tehát az, ha esetleg sikerülne, elmondjam neki (persze angolul), hogy még szűz vagyok és pont erre a pillanatra vártam egész életemben? 21/F (nyáron már 22/F lesz)
2012. márc. 16. 10:40
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Reszervált értelmes válaszok száma: 0 (zérus)

Sajnos alacsonyabb az értelmi színvonal itt gyk(gyp)-n, mint a való életben.

2012. márc. 16. 18:56
 12/17 anonim ***** válasza:
51%

Te aztán egy cifra legény vagy!

Dugd meg Hermionet, azt jóccakát'!

2012. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
100%
mégis mekkora értelmi színvonalat vársz a válaszokban erre a kérdésre? és szerinted mennyi esélyed van megdugni egy híres és gazdag csajt, most őszintén??
2012. márc. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Az, hogy mennyi esélyem van, azt bízd nyugodtan a saját megítélőképességemre, neked nem kell emiatt aggódnod, azaz én dolgom. :)
2012. márc. 18. 22:22
 15/17 anonim válasza:
Szerintem egy nő szánalmat érez ilyen esetben, hacsak nem egy anyáskodó típus.
2012. ápr. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom, én még szuz vagyok, de úgy képzelem el, hogy a pasim tapasztalt lesz. Ha már nem lennék az, nem orulnék neki, de nem ezért természetesen nem hangynám el ot. De nem nagyon keltene semmilyen érzéseket bennem, ha egy féfi tartogatná a szuzességét... Lánytól jobban el tudom képzelni, hogy annak a férfinek tartogatja, akibe igazán szerelmes. Nem rosszból, de én így látom. 18/l
2012. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
már bocsi de az esélyed 1 a millióhoz... inkább a szerelmed vegye el tőled a szüzességedet és ne hagyd ott felizgulva a csajt... elég shit érzés...
2012. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!