Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak vagy...

Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már együtt vagyok a barátommal 3 hónapja és nem volt még szex(petting se), mert ő úgy tudja, hogy szűz vagyok és arra vár, hogy lássa rajtam, hogy én is már nagyon szeretném és inkább vár... Ez nagyon rendes tőle, és nagyon szeretem is! Csak nagyon nagy bajt csináltam:( Nemrég jöttem haza nyaralásból és ott megismerkedtem egy külföldi fiúval és annyira jól megvoltunk, hogy megtörtént köztünk... Egyáltalán nem bántam meg azt, ami történt, mert nagyon jó volt és örök emlék marad! Azt viszont bánom, hogy megcsaltam a barátomat!:( És mondta nekem, hogy ha megcsaltam mondjam el neki, mert nem fog haragudni, csak legyek őszinte. Én ekkor se mondtam el neki, nem merem...:(

A bajom pedig az, hogy ha lefekszem vele nem fogja érezni, vagy nem látja majd, hogy fájdalommentesen, könnyen fog menni az egész?! Meg szegény szívem abban a tudatban lenne, hogy neki adtam oda a szüzességem... Elmondjam neki, hogy már nem vagyok szűz és hogy megcsaltam?:S

Nagyon sajnálom az egészet....:(


2009. jún. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
91%
Igen, mondd el neki, hogy megcsaltad. Vállald a tetteidért a felelősséget, és add meg neki az esélyt arra, hogy ő döntsön: vajon együtt akar-e még lenni veled, vagy nem.
2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim válasza:
90%

Nekem is volt ilyen, már hogy megcsaltam a párom és ő is azt mondta, hogy mondjam el. Nem lesz következménye, de tudni szeretné. Elmondtam, aztán elhidegültünk és szakítottunk. Ha el akarod mondani akkor mondd el, de sztem a feni következmények nálad is esélyesek!

Azt pedig h nem vagy szűz nyilván ő is észreveszi, hacsak nem menstruáció közben rántod magadra!:D

2009. jún. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
27%

Ha ilyen birka akkor nem fogja észrevenni és meg is érdemli!

Egyébként merre mész mostanában nyaralni? :P

2009. jún. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
91%
Mindenképpen mondd el neki és válald a felelőséget a tetteidért.
2009. jún. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
93%
Mondd el neki, gondolj bele ha te élnél abban a tudatban hogy ő még szűz, közbe már megcsalt, és ez xy év múlva derülne ki, mennyire fájna. Mondd el neki kérlek.
2009. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
86%

Első válaszoló vagyok:

az mondjuk engem érdekelne, hogy valóban ha ő is a napokban megcsalna téged, érdekelne, vagy rosszul esne? Mennyire szereted őt? Én ha csak belegondolok, hogy a barátom találkozna egy másikkal, megcsókolná, hát szétvet az ideg... Na és téged? Csak a puszta gondolat...

2009. jún. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
23%

el ne mondd neki!!! most komolyan.. azzal hogy megbántanád már? Meg utána nem is bízna benned, hogy csak így megcsaltad.. nem kell mindenről tudnia..


másrészt pedig nem mindenki vérzik, meg sokaknak már előbb kiszakad.. aztán meg még szimulálhatsz is egy kicsit mintha kellemetlenebb lenne.


ez ilyen "kis" malőrrel nem kellene elszúrni a kapcsolatodat.

A többiek csak azért mondják hogy "mondd meg" mert ők azok akik "soha" nem csalnák meg a párjukat és annyira féltékenyek, hogy mindenről tudni akarnak és ezért próbálják "kieröltetni" hogy vallj be mindnet!

NE TEDD, csak magadnak teszel vele rosszat!

2009. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
87%

Ha tényleg szereted, mondd el neki, de valószínűleg szakítani fogtok előbb-utóbb.

Ha szeretnél vele együtt maradni, akkor ne mondd el. Ha lefekszel vele és ez lesz a második az életedben, akkor sem lesz a homlokodra írva. Látni nem látja rajtad, a szűzhártyád pedig sportolás vagy akár saját magad ujjazása közben is átszakadhatott. Emiatt ne izgulj.


Döntsd el te, hogy mennyit ér a barátod..

2009. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
92%

utolsónak: És neki sokkal nagyobb fájdalmat ha később kiderül. Megérdelmi hogy most megtudja...

Ha túléli a kapcsolat akkor minden jó... ha vége akkor később is vége lenne. És a srác is talál magának egy olyan lányt aki nem lépne félre.

2009. jún. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
81%

Húúúú szerintem se mondd el, sőt, csald meg még többször, más pasikkal is és hazudj neki ezentúl mindenben.


most tanácsoljuk neki ezt?!

2009. jún. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!