Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak vagy...

Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már együtt vagyok a barátommal 3 hónapja és nem volt még szex(petting se), mert ő úgy tudja, hogy szűz vagyok és arra vár, hogy lássa rajtam, hogy én is már nagyon szeretném és inkább vár... Ez nagyon rendes tőle, és nagyon szeretem is! Csak nagyon nagy bajt csináltam:( Nemrég jöttem haza nyaralásból és ott megismerkedtem egy külföldi fiúval és annyira jól megvoltunk, hogy megtörtént köztünk... Egyáltalán nem bántam meg azt, ami történt, mert nagyon jó volt és örök emlék marad! Azt viszont bánom, hogy megcsaltam a barátomat!:( És mondta nekem, hogy ha megcsaltam mondjam el neki, mert nem fog haragudni, csak legyek őszinte. Én ekkor se mondtam el neki, nem merem...:(

A bajom pedig az, hogy ha lefekszem vele nem fogja érezni, vagy nem látja majd, hogy fájdalommentesen, könnyen fog menni az egész?! Meg szegény szívem abban a tudatban lenne, hogy neki adtam oda a szüzességem... Elmondjam neki, hogy már nem vagyok szűz és hogy megcsaltam?:S

Nagyon sajnálom az egészet....:(


2009. jún. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nincs jogod a hazugságoddal elvenni az éveit. Mert lehet, hogy így nem lenne veled, ha tudná. Viszont mivel átvered, veled van. Ezzel elrabolod tőle a fiatal éveit!
2009. jún. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
87%
A 11:53-as válaszoló személyében pedig korunk azon rétegének jeles tagját ismerhettük meg, akivel egészséges érzelmekkel rendelkező egyedek nem akarnak összefutni...
2009. jún. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
91%

Egyetértek a válaszolók többségével: mondd el neki, és ha elhagy, akkor azt is vállalnod kell.

Szerintem egyébként sem lehetnek nagy érzelmeid irányában, ha vele 3 hónap alatt nem feküdtél le, egy idegennel meg igen.

Azt sem tartom kizártnak, hogy neki jobban fog fájni, mint neked.

És ha nem mondanád el neki, akkor is rájönne. Észrevenné, hogy nem vagy szűz...akkor meg sokkal kellemetlenebb lenne neked. Ráadásul belőle is hülyét csinálsz.

2009. jún. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
57%

hát pusztán a kérdező kérdésére válaszoltam..


"Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?"


Ha elmondja onnantól el lesz szúrva a kapcsolata és ő ezt el szeretné kerülni.. Ezt csak úgy tudja kivitelezni, ha hallgat az egészről!


Ha elmondja.. akkor oda a bizalom, gyanakvás lesz ezentúl, folyton féltékeny lesz a barátja, de akár el is hagyhatja.


A kérdező joga eldönteni, hogy ő mit szeretne.. Most itt súlykolhatjátok, hogy mi a gerincesség meg hogy hogy lenne etikus stb.. De ha ő akarja a barátjával az "ideális" kapcsolatot akkor igenis ne mondja el mert csak belerondít az eddigi összképbe..


Ha annyira kis őszinte akar lenne, hogy elmondja utána ne csodálkozzon ha faképnél hagyják..

2009. jún. 25. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
68%
Undorító... csak ennyit tudok mondani, undorító vagy
2009. jún. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
90%
Igen? Ha neked az az ideális kapcsolat, hogy folyton megcsalnak téged, akkor kívánok neked sok-sok ilyet.
2009. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
87%

12:05

Itt már a kérdező nagyon is belerondított az összképbe.

Megcsalni valakit...az a hiba, és nem vállalni érte a felelősséget.

De igazad van, végül is a srácból simán lehet bohócot csinálni...:(

2009. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
84%

Egyes válaszolók nem értik meg, hogy ez már sosem lehet idilli kapcsolat, mert ez már mindíg is ott lesz.

Viszont valóban azzal teszed a legjobbat magadnak és neki, ha elmondod...bár szerintem ehhez még nem vagy elég érett...

2009. jún. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
20%

De most mi az hogy "vállalni érte a felelősséget"?


NEm embert ölt! Hülye az aki magának rosszat akar..


Amikor iskolában puskázol például, akkor hol ez a nagy önérzetesség meg jóság, hogy vállalod a felelősséget és felállsz, hogy én igenis csaltam!!! Írja be tanár úr/nő a rossz jegyet..


áhh nem.. olyankor mindenki boldog.. hmm?

2009. jún. 25. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
90%
Ha akkor nem bírtál magaddal,nem gondolkoztál akkor most vállald a következményeketa tetteidért. Ha már így megaláztad,mert a megcsalás az, akkor azt a tiszteletet add meg neki hogy tudjon róla és eldönthesse akar e még ezek után...hameg kidob,(én is ezt tenném a helyében)akkor szerintem hamar fogsz vigasztalódni úgy is hamár egy nyaraláson,kapcsolatban..szegény fiú.Neked hogy esne?? Te is szeretnél tudni róla ha megtörténne nem??És ondolj a bűntudatra, tudsz e vele élni ha kmolyra fordul a kapcsolat ugy kb 3év után még mindíg benned lesz!!Nem tudom,de akit szeretek azt nem tudnám megcsalni, 1jó farok se érne annyit hogy ekkora fájdalmat okozzak a barátomnak akit mellesleg szeretek. Lehet lepontozni ez a kőkemény igazság és ez a véleményem
2009. jún. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!