Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak vagy...

Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már együtt vagyok a barátommal 3 hónapja és nem volt még szex(petting se), mert ő úgy tudja, hogy szűz vagyok és arra vár, hogy lássa rajtam, hogy én is már nagyon szeretném és inkább vár... Ez nagyon rendes tőle, és nagyon szeretem is! Csak nagyon nagy bajt csináltam:( Nemrég jöttem haza nyaralásból és ott megismerkedtem egy külföldi fiúval és annyira jól megvoltunk, hogy megtörtént köztünk... Egyáltalán nem bántam meg azt, ami történt, mert nagyon jó volt és örök emlék marad! Azt viszont bánom, hogy megcsaltam a barátomat!:( És mondta nekem, hogy ha megcsaltam mondjam el neki, mert nem fog haragudni, csak legyek őszinte. Én ekkor se mondtam el neki, nem merem...:(

A bajom pedig az, hogy ha lefekszem vele nem fogja érezni, vagy nem látja majd, hogy fájdalommentesen, könnyen fog menni az egész?! Meg szegény szívem abban a tudatban lenne, hogy neki adtam oda a szüzességem... Elmondjam neki, hogy már nem vagyok szűz és hogy megcsaltam?:S

Nagyon sajnálom az egészet....:(


2009. jún. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
9%
Miért ribanc? Mert egyszer megcsalta a barátját? Akkor már rögtön ribanc? Ne mondd el a barátodnak, de másnak se nagyon. Mivel külföldi a másik fiú, ha ügyes vagy nem fog kiderülni. Azt nem simán meg tudod játszani hogy szűz vagy, én sem véreztem anno. És nem is fájt és nem csak feküdtem... :D
2009. jún. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
88%
Mennyi erkölcstelen buta p*na él itt köztünk... :D Egészségetekre, nap mint nap ilyeneket látok, és minden fiú röhög rajtuk:D
2009. jún. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
94%

Annak ,aki írta,hogy olyan csajjal van kapcsolata ,aki foglalt...Na szóval ha én ezt megtudnám a barátnőmről én komolyan nem csak őt vágnám ki ,de téged is megkeresnélek,és komolyan addig ütném a fejed ,ameddig mozogsz ,mert undorító ilyet csinálni.Amúgy utálom az erőszakot ,de az ilyen *** emberekkel ezt kell csinálni.Amúgy szerencsére a barátnőmet jobban ismerem annál ,minthogy ilyet csináljon ... De persze jobb érzelem mentes világban élni igaz? Szánalmas..

A kérdezőnek: Te meg aztán nagyon okos és ügyes vagy ,de tényleg. Ha egyszer megcsaltad,legyen már annyi gerinc benned, hogy megmondod neki. És igen is ri*** ,mert nem igaz,hogy nem tud kibírni 3 hónapot "kuki"(ne moderálják:D) nélkül. Főleg úgy,hogy elévileg szeret valakit. Nem szereted igazán az is biztos, de akkor meg minek vagy vele ? Én még talán megbocsájtanék a páromnak,ha megtenné 2 év után egyszer ,de így semmi képpen sem. Ne vedd el az ő életét...és ne csak azt nézd ,hogy neked jó legyen. Ha szereted valamennyire is ,akkor el kell neki mondanod. És bocs ,hogy kicsit ingerült vagyok ,és megmutatom a bunkó énemet,de nagyon nem szeretem ha valaki az érzelmekkel játszik...

18F

2009. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
6%

kedves 18F!


te még ott tartasz hogy tiniszerelem. :)

majd ha nagyfiú leszel és rájössz hogy több nőd is lehet majd akkor fogod emlegetni hogy milyen hülye voltál régen..


A mai pancser srácok beszélnek így akiket felszed magának egy csaj aztán együtt vannak évekig, de nem azért mert olyan hűséges a srác.. áhh, hanem olyan pancser hogy oda sem TUD menni egy lányhoz.. Aztán az ilyenek osztják az észt.


Az én ismerőseim között is van ilyen irigy f*sz.. Most attól egy csaj megfogott magának :DD nem kell mindenkinek ezt a példát követnie.


Nah majd hozzászólok már majd szombat reggel is valamelyik témához így buli után.. amikor lehet hogy épp a te barátnőddel jövök össze amikor "a barátnőivel megy bulizni".. :)

2009. jún. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
96%
Miért nem tudjátok ti, sekélyes értelemmel, és még sekélyesebb érzelmekkel rendelkező buta emberek felfogni, hogy vannak olyan emberek, akik képesek olyan embert találni, akivel minden jó? Tudod, az én barátomnak nincs szüksége egy k*rvára, akit megdughat néhanapján, mert vagyok neki én, aki testben és lélekben megad neki mindent. Ez így biztos jó nektek, de hogy ti vagytok a társadalom legalja, az is fix.
2009. jún. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
95%

13:33

Te meg ott tartasz, hogy a nők csak dugásra használnak, mert a válaszod alapján érzelmileg (meg intellektuálisan is) nem hogy nulla, de jócskán minuszban vagy.

Szerinted azért pancser valaki, mert képes szeretni egy nőt? Mert nem fekszik le mellett más lánnyal (lányokkal)? Mert vannak emberi érzései? Mert nem kavar be mások kapcsolatába?

Büszke lehetsz rá, hogy a csajaid, akik a pasijukban a társat, az embert, a szerelmet látják, addig benned csak egy farkat. Sokat elárul rólad, hogy nem tartod magad többre egy darab f.sznál.

Gratula érte!

21L

2009. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
95%

Egyébként, nem azért ribancozzák a lányt, mert "egyszer megcsalta a barátját". Kicsit más lenne szerintem a szitu, ha mondjuk egy több éves kapcsolatban megbotlik valaki (persze én akkor is őszinte lennék és ha hibáztam, akkor viselném a tetteim következményét és nem lapítanék, mint szar a fűben)

De itt arról van szó, hogy a lánynak jelenleg intimebb kapcsolata volt egy totálisan idegen pasival, mint amilyen eddig a saját barátjával volt.

Egy szűz lány még kapcsolatban is átgondolja hogy mikor veszítse el a szüzességét, nem pedig odaadja magát valakinek, akit akkor lát először és utoljára

2009. jún. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim válasza:
97%
Hát ez k*rva szép. 3 hónapja vár rád a srác, szeret téged, erre meg egy rohadt nyaraláson odaadod a szűzességed egy idegennek... Szép vagy!
2009. jún. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
94%
Hát erre mit írjon az ember? 3 hónap után az első jött mentel megcsaltad a párod, úgy hogy szűz voltál és ráadásúl még csak meg sem bántad... Hát minél hamarabb mondd meg neki hogy már nem vagy szűz és megcsaltad! Bár bizztos vagyok benne, hogy annyi nem lesz benned hogy vállald a tetteidért a következményeket! Én biztosan nem bocsátanék meg, egy szűz lány aki megcsalja a párját....:) 22/L
2009. jún. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
94%
Baromira sajnálod, de azért irtó jó volt, nem? Neked hol van a büszkeséged, vagy egyáltalán vannak érzéseid? De a barátodat is sajnálom, hogy képes megbocsátani. Képzelem mekkora papucs nyomorék lehet, hogy itt vár rád, hogy majd neki add oda magadat erre, majd amikor bevallod, hogy ez már nem lehetséges, mert egy kósza kufircért feladtad azt amire ő várt, akkor majd azt mondja: semmi baj, legalább őszinte voltál. Én beléd nem hatolnék többet, az biztos.
2009. jún. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!