Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak vagy...

Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már együtt vagyok a barátommal 3 hónapja és nem volt még szex(petting se), mert ő úgy tudja, hogy szűz vagyok és arra vár, hogy lássa rajtam, hogy én is már nagyon szeretném és inkább vár... Ez nagyon rendes tőle, és nagyon szeretem is! Csak nagyon nagy bajt csináltam:( Nemrég jöttem haza nyaralásból és ott megismerkedtem egy külföldi fiúval és annyira jól megvoltunk, hogy megtörtént köztünk... Egyáltalán nem bántam meg azt, ami történt, mert nagyon jó volt és örök emlék marad! Azt viszont bánom, hogy megcsaltam a barátomat!:( És mondta nekem, hogy ha megcsaltam mondjam el neki, mert nem fog haragudni, csak legyek őszinte. Én ekkor se mondtam el neki, nem merem...:(

A bajom pedig az, hogy ha lefekszem vele nem fogja érezni, vagy nem látja majd, hogy fájdalommentesen, könnyen fog menni az egész?! Meg szegény szívem abban a tudatban lenne, hogy neki adtam oda a szüzességem... Elmondjam neki, hogy már nem vagyok szűz és hogy megcsaltam?:S

Nagyon sajnálom az egészet....:(


2009. jún. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:
74%

Sokat elárul egyes válaszolókról, hogy jellemileg milyen szinten állnak.

Azért puskázni, meg valakit átba...ni (akinek talán érzései is vannak) szerintem nem ugyanaz. Hogy számodra (12:15) ugyanazt jelenti a kettő, az már a te erkölcsi szegénységed.

És egy kapcsolatban fontos az őszinteség. Nekem legalábbis.

Gondolom saját tapasztalataidra hagyatkozva adtad a válaszod, és te is fűvel-fával összefekvő, párod szemébe hazudó típus vagy. Ez esetben remélem a másik oldalról is tapasztaltad...hogy milyen az amikor téged csalnak meg és vágnak át, de kegyetlenül.

2009. jún. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
96%

Hogy jön ide a puskázás? Azzal nem ártasz másoknak, szóval azt ne keverd ebbe bele. Válasszál már a közül, hogy a párod puskázik egy dogánál vagy megcsal téged... :D

Nem volt szép, amit tettél. Ha nem tudja meg, akkor x ideig ellesztek együtt, de szerintem ez egy idő után valahogy úgyis kiderül, aztán meg nagyon fog fájni neki.

2009. jún. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 anonim ***** válasza:
14%

azért állok ki ennyire a véleményem mellett, mert pl jelenleg is van viszonyom olyan lánnyal akinek már huzamosabb ideje van barátja.


képzeld, képes úgy élni, hogy nincs benne a kényszer hogy elmondja. jó.. ezt nem kell utánoznotok, de ez nekem nem az első eset és nem is az én hibám, ugyanis a megismerkedésünkkor nem mondta h ő foglalt.. na de ez nem is számít most..


a lényeg az , hogy ilyen VAN és MŰKÖDIK. a csajszi nem akarja feldobni az eddigi kapcsiját. az előző "nbőm" azért dobott mert 2 alkalom után mondta h neki a barátja fontosabb.. de azért nem mondta el neki..


22 vagyok, az említett lányok 17 (a jelenlegi) és 19 évesek

2009. jún. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:
79%
EGY HÜLYE RIBANC VAGY!
2009. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 anonim ***** válasza:
81%
működik, de meddig?:)
2009. jún. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:
68%
Te egy aljas szemét nő vagy. Nem lennék a barátod helyébe.
2009. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:
84%
Sejtettem, hogy saját érdek. Ennyit rólad és a nődről is, váljék egészségetekre :D
2009. jún. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:
77%
És szerinted ez a követendő példa? Hogy olyanokkal legyél, akik foglaltak? Én amint megtudnám, úgy b@sznám ki a csajt, mint macskát sz@rni...
2009. jún. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:
73%
hölgyeim és uraim itt egy kialakulófélben lévő rib@ncot láthatunk:)
2009. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim válasza:
58%

az mar haladas,hogy megbantad.de ezt te erzed.mert itt mind kivulallo kent szolunk hozza.en soha nem tudnam megcsalni a baratomat.ha csak csokoloznek valakivel akkor is nagyon rosszul ereznem magam.es nem tudnek a szemebe nezni.en mindenfelekeppen elmondanam neki.de azzal szamolnod kell,hogy ez nagyon rosszul fog esni neki es vege is lesz szerintem.mert egy vadidegennek adtad oda magad.mikozben 3 honapos kapcsolatod van/volt.

de ha te ugy gondolod,hogy lelkiismeretfurdalas nelkul a szemebe tudnal nezni es lefekudni vele mikozben o abban a tevhitben el hogy o az elso neked...akkor ne mondd el.es azzal is szamolj,hogy egy ilyen dolgot nem egyedul dolgozna fel. a baratai is tudomast szereznenek rolla. es mindjart mas velemnennyel lenne mindenki rollad.


en elmondanam.de tegy ugy ahogy jonak a latod.a te lelkiismereteddel kell elszamolj...

2009. jún. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!