Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátomnak vagy...

Elmondjam a barátomnak vagy csak elszúrnám az egész kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy már együtt vagyok a barátommal 3 hónapja és nem volt még szex(petting se), mert ő úgy tudja, hogy szűz vagyok és arra vár, hogy lássa rajtam, hogy én is már nagyon szeretném és inkább vár... Ez nagyon rendes tőle, és nagyon szeretem is! Csak nagyon nagy bajt csináltam:( Nemrég jöttem haza nyaralásból és ott megismerkedtem egy külföldi fiúval és annyira jól megvoltunk, hogy megtörtént köztünk... Egyáltalán nem bántam meg azt, ami történt, mert nagyon jó volt és örök emlék marad! Azt viszont bánom, hogy megcsaltam a barátomat!:( És mondta nekem, hogy ha megcsaltam mondjam el neki, mert nem fog haragudni, csak legyek őszinte. Én ekkor se mondtam el neki, nem merem...:(

A bajom pedig az, hogy ha lefekszem vele nem fogja érezni, vagy nem látja majd, hogy fájdalommentesen, könnyen fog menni az egész?! Meg szegény szívem abban a tudatban lenne, hogy neki adtam oda a szüzességem... Elmondjam neki, hogy már nem vagyok szűz és hogy megcsaltam?:S

Nagyon sajnálom az egészet....:(


2009. jún. 25. 11:24
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
82%

"kis" MALŐR????

Ha az én barátom elkövetett volna egy ilyen kis malőrt, nem maradt volna se haja, sem pedig szeme, mert az előbbit kitéptem volna, a másikat meg kikaparom...

Ugyan már, azért az eléggé gáz, és minősíti az embert, ha három hónap alatt megcsalja a barátját, akit elvileg szeret, mi 15 hónap alatt egy tapit nem követtünk el más ember irányába, nemhogy mással lefeküdni...


Nem foglak itt piszkálni, mert legalább addig eljutottál, hogy sajnáld, de mondd el a barátodnak, és ne könyörögd vissza magad, ha szakítani akar. Képzeld magad a helyébe, neki is rémesen esne! Meg gondolkozz el, hogy tényleg szereted-e, ha egy nyaralás alkalmával az első fiúnak odaadtad magad. Emelkedj felül azon, hogy neked mi a jó, szerintem itt most ő megérdemel annyit, hogy tudjon erről. Dönts kérlek helyesen, ha már butaságot csináltál.

2009. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
76%
Ja, és annak az érzelmi intelligenciával nem rendelkező válaszolónak üzenem, hogy igen, mi, a normális, nem kórosan eltorzult világképpel rendelkező emberek valóban nem csaljuk meg a párjukat, mert mi tudtommal a gerincesek csoportjába tartozunk, minden téren. Lehet, hogy te egy bizonyos témával kapcsolatban nem...
2009. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
92%

A kapcsolatotokat már akkor elszúrtad,amikor egy vadidegen pasival megcsaltad.Ha szeretnéd valóban,akkor eszedbe se jutott volna megcsalni,és semmiképpen nem írnád azt,hogy nem bántad meg.Ha tisztességes akarsz lenni a barátoddal,mond el neki,és bízd rá,hogy tud-e még hinni neked?Én biztosan nem hinnék.

Nő vagyok.

2009. jún. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
23%

szóval se célzunk arra hogy csalja meg többször is.. csak arra világítunk rá hogy ne mondja el, mert azzal csak elrontja azt a harmóniát amit eddig létrejött kettejük között..


most ha a csajszi közben összejött valakivel egy alkalomra akivel még jó is volt neki, akkor ezért miért kellene "bűnhődnie"?

2009. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, nem bántásból írom, de ha ahhoz elég nagy lány voltál, hogy megcsald, akkor ahhoz is muszáj, hogy elmondd. Én fiú vagyok és voltam már ilyen helyzetben. Elmondtam, és az akkori barátnőm megbocsátott. Amúgy teljesen más miatt mentünk szét, és én szakítottam. Szóval van esélye így is a kapcsolatnak.
2009. jún. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim válasza:
86%
Sajnos ezt elbaltáztad - de ezt már mások is mondták előttem. Biztos nagyon rosszul fog Neki esni, de gondold el, hogy meg fog lepődni, ha bejelented, hogy terhes vagy (és Ő még azt hiszi, szűz). Úgyhogy szerintem állj elé, mondd el, mert előbb-utóbb úgyis kiderül, és sokkal fájdalmasabb lesz Neki, Neked meg még kellemetlenebb. De szerintem ha 3 hónap után megcsaltad, akkor lehet, valami nincs rendben abban a kapcsolatban, és akkor úgyis vége lesz előbb-utóbb. (ha igy megy, akkor inkább előbb) Sok sikert :-)
2009. jún. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
88%
mégis milyen harmóniáról beszélsz, mikor a lány 3 hónap után az "első" férfival megcsalta?
2009. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
89%

Mindegy, hogy elmondod e vagy sem, mert nem ezzel fogod elszúrni. Elszúrtad már akkor, mikor lefeküdtél mással.

Ha nem mondod el hazugságra építed a kapcsolatotok, ha elmondod...hát valószínű elhagy a srác. Meg is bocsájthat, de ez akkor se lesz már olyan mint előtte.

2009. jún. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
90%

Te nem vagy normális, ez már kiderült.

1.: Ez NEM harmónia. Az a harmónia, ha a felek tisztelik, szeretik egymást, és nem k*rnak félre.

2.: Azért gond az, hogy ő csak úgy elment nyaralni, és jól érezte magát, mert nem nyulak vagyunk, és egyáltalán állatok sem, nem csak az ösztön hajt minket. Lehet, hogy téged igen, de légy oly kedves, másokat ne bíztass erre.

2009. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
5%

van egy szabály -> amit nem tud az nem fáj..


nem te leszel az első aki alkalmazza.. aztán ha idősebb csaj leszel, magadtól fogod alkalmazni biztatás nélkül is..

2009. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!