Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves leszek de még szűz...

21 éves leszek de még szűz vagyok. Mit tegyek? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciki hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Nem nagyon találok magamnak bnőt, 1x volt csak 16 évesen de csak másfél hónapos kapcsolat volt, nem vagyok a nők bálványa sajnos, hugom is azér cikiz engem hogy ő már 16 évesen elveszítette egy 23 éves sráccal. Totál elegem van ebből... mit tudjak tenni?

2012. jún. 1. 16:44
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
77%
ja azt én sem értettem sosem, hogy 23 éves pali miért 16 évesekkel kamattyol...kb minta nem rugna labdába a 20on éves lányoknál...minösiti a pacákot is:D
2012. jún. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:

ha nem jársz diszkóba akkor járj! még a legnagyobb otthonülős fapi*nák is elmennek néha. azt meg kétlem, hogy egy 21 éves szűz srácot ott fognak bedrogozni...

életszemlélet váltás kell neked.

2012. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
Menj el qrvához,és probléma megoldva.
2012. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
És soha ne amiatt akarjál ágyba vinni egy nőt, mert hogy mások azt gondolják hogy egy belevaló srác vagy, hanem azért mert hogy te akartad...
2012. jún. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Köszi de ku**va nem kell, azér semmiféle nemi betegséget nem akarok
2012. jún. 1. 16:54
 16/34 kunyasz válasza:

Hello Spiler!


Agodalomra semmi ok fő a nyugalom nem leszel életed végig szűz. Hidd el nagyon sokan vannak ilyen helyzetbe mint te. Ilyenkora fő probléma az hogy a sok kudarc utána csökken az önbizalom erre a legjobb orvosság buli a haverokkal egy olyan szórakozó helyen ahol sok csaj van iszol egy két sört a lényeg hogy kicsit oldódj (ne rúgj be!) majd ha ez meg van néz ki egy csajt de ne a legszebbet vmi kis csúnyácskát aki ribancosan van öltözve és kezdj el nyomulni rá ha nem adja magát hagyd ott keres másikat ez a nagy számok törvényén alapszik. és ha megjön az önbizalmad egy két csunyácska csaj után akkor már nem lesz gond egy szép lányhoz odamenni:)

2012. jún. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:
Meg ahogy írtam, nem vagyok a nők bálványa azaz nem vagyok egy jó kinézetű fiú, jó nem vok 200kg de egy kis fölösleg van rajtam... :S
2012. jún. 1. 16:55
 18/34 anonim ***** válasza:

:D


jaj, hát én is csunya lányokkal kezdtem a dolgot, de még igy fél év után sem küzdöttem fel magam a szép lányokig.


már legalább ott tartok, hogy nem dagi :D


pedig volt egy tök szép vékony barátnöm 1 évig, amikor még nem csajoztam, plussz gimiben szerelmes volt belém egy nagyon népszerü lány (szép, okos), de nem tudtam mit kezdeni a helyzettel.

2012. jún. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:

gyerek, vizsgáld meg a következőket magadon:


1, jellemtelen, szürke, esetleg ócska ruháid vannak, amik feltehetöen nagyobbak a szükségesnél és lógnak?

2, a séród is feltünöen ocsmány?



am küldök privit neked a megváltással kapcsolatban.

2012. jún. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 kunyasz válasza:
jah a dagi csajokon én is tul vagyok bár nem tom miért egyszerűen megvadulnak értem nem tom miért :D akk dagi csajt keres de ne vmi vizi lovat, am meg sok csaj szereti a mackós fiukat mert hozzájuk lehet bujni meg megmelegítik őket egy fázos reggelen, bár én sose értetem ezt:D
2012. jún. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!