Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves leszek de még szűz...

21 éves leszek de még szűz vagyok. Mit tegyek? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciki hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Nem nagyon találok magamnak bnőt, 1x volt csak 16 évesen de csak másfél hónapos kapcsolat volt, nem vagyok a nők bálványa sajnos, hugom is azér cikiz engem hogy ő már 16 évesen elveszítette egy 23 éves sráccal. Totál elegem van ebből... mit tudjak tenni?

2012. jún. 1. 16:44
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
pl egyetemisták, igaz?
2012. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:
Dehogy egyetemisták
2012. jún. 7. 16:52
 33/34 anonim ***** válasza:

kamu vagy:D


kocsmákban igenis vannak fiatal értelmes lányok.

2012. jún. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:

Nem ciki hogy az vagy szerintem aranyos.

Ne foglalkozz senkivel. Én is még szűz vagyok és egyáltalán nem zavar sőt szerintem harminc pluszosan is szűz leszek és egyáltalán nem zavar.

Sőt évről évre egyre jobban kezdem megszokni hogy az vagyok és egyre jobban nem is kívánom.

18 évesen nagyon szeretem volna párt azóta majdnem tíz év telt el és már nem szeretnék párt jó nekem egyedül.

27L

2023. márc. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!