Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 21 éves leszek de még szűz...

21 éves leszek de még szűz vagyok. Mit tegyek? (fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ciki hogy ennyi idősen még szűz vagyok? Nem nagyon találok magamnak bnőt, 1x volt csak 16 évesen de csak másfél hónapos kapcsolat volt, nem vagyok a nők bálványa sajnos, hugom is azér cikiz engem hogy ő már 16 évesen elveszítette egy 23 éves sráccal. Totál elegem van ebből... mit tudjak tenni?

2012. jún. 1. 16:44
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
80%

Miért nem dugod meg a húgodat?


Csomó előnye van:

1) szereted

2) ő is téged

3) nem tapasztalatlan már

4) nem kapsz el semmit

5) és végre befogja a pofáját, miután jól megraktad. :)

2012. jún. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Van barátja meg ahogy a hugom kinéz :D meg ő szeretni engem, mint a kecske a kést úgy szeret :D
2012. jún. 1. 17:06
 23/34 anonim ***** válasza:

látod, most erre is magyarázkodással válaszoltál, pedig kb durva beszolás volt, hogy dugd meg a hugodat.


miért nem lehetett volna azt visszaszolni, hogy:


hááát, pedig én már a nagymamádra pályázom egy joideje

2012. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Ha nem sértelek meg hány kg vagy? mennyi az a kis felesleg? Csak kíváncsiságból :D Am húgod is értelmes lehet, bár ki nem büszke manapság arra h már 16 évesen megd*gta valaki. Mára már ez a divat.
2012. jún. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:
Mackós testalkatú vagyok, olyan 85-90kg plussz minusz 1-2kg
2012. jún. 1. 17:15
 26/34 anonim ***** válasza:

[link]


sztem nem hallottál még a csájuhászról.


"Az vajon a világ vége, ha történetesen egy mackós tatabányai programozó vagy? Ugye, hogy nem!"

2012. jún. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat azér :)
2012. jún. 1. 17:29
 28/34 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor épp itt az ideje, hogy elmenj egy lakásos prostihoz!


Én is 21 évesen mentem el, mert hiába hiszed azt, hogy majd találsz egy lányt, aki belédszeret, elfogad, ahogy van, nem fog jönni. Ez egy mese, amit sok gyerek még elhisz, de te már felnőttél és ideje elfogadnod a rideg valóságot, ahogyan én is elfogadtam, hogy mi nem kellünk a lányoknak. Válogatnak, mert megtehetik és a külső jobban számít nekik, mint a jellem.


Szóval feldughatod magadnak a kedvességedet, udvariasságodat, érzelmességedet meg minden jó, azaz gyenge, férfiatlan tulajdonságodat.


A tények magukért beszélnek: sok bunkó, tahó, műveletlen, izomállatnak van szép nője. Gondolkozz el ezen!

2012. jún. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
a hátározottságról nem hallottál még?
2012. jún. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Keress magadnak barátnőt! Ha a diszkó és a kocsma nem a te világod, semmiképp ne menj oda. Kocsmába főleg ne. Elég lecsúszott emberek járnak kocsmázni, haláligáz.
2012. jún. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!