Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek nem helyes amit csinál?

Figyelt kérdés
a barátnőm most akarja elveszíteni és nem érdeklii kivel csak legyen meg, de nem akarja megérteni hogy olyannal kéne akit szeret.:) hogy agyam tudtára??:/
2012. aug. 6. 15:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
mitszámít mitcsinál. ő élete.
2012. aug. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szólj neki írjon nekem Lajon/61
2012. aug. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
háát én csak jót akarok neki.
2012. aug. 6. 15:36
 4/17 anonim válasza:
100%
Találkoztam már ilyen lánnyal, akinek mindegy volt ki, velem akarta épp elveszíteni, én meg addig mondogattam neki, hogy nem kell még csinálnia, ráér, míg végül észhez tért. Bár remélem más nem használta ki végül.
2012. aug. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megadod a barátnőd számát? :D
2012. aug. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
41%
Vedd el neki te akkor. Még mindig jobb, mint ha egy idegennek adná :). Így te is megnyugodhatsz.
2012. aug. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
édees lány vagyunk mind ketten.:)
2012. aug. 6. 15:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Tisztában vagyok vele. De lányként is el tudod neki venni :DD. Csak kell egy...eszköz :):
2012. aug. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Most rájött ez az "elegem van, hogy szűz vagy" pánik. Sok lánnyal előfordul. Ilyenkor a legtöbben nem hallgatnak senkire, hanem majd akkor verik a fejüket a falba, ha jön valaki olyan, akit szívből szeretnek, és ott van előttük a tény, hogy már nem adhatják nekik a szüzességüket.

Ezt elmondhatod neki, hogy így vszeg így fog érezni, de nagy eséllyel lesz az a válasza, hogy "jaj, nem kéne ekkora ügyet csinálni ebből a témából".

Ördögi kör, és sajnos legtöbben csak akkor jönnek rá, hogy mi lett volna a helyes út, amikor ők maguk megtapasztalják.

2012. aug. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

*vagyok

- így


Bocsi, nem megy ma az írás...:D :S

2012. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!