Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan mondjam el a legjobb...

Hogyan mondjam el a legjobb barátnőmnek nem helyes amit csinál?

Figyelt kérdés
a barátnőm most akarja elveszíteni és nem érdeklii kivel csak legyen meg, de nem akarja megérteni hogy olyannal kéne akit szeret.:) hogy agyam tudtára??:/
2012. aug. 6. 15:34
1 2
 11/17 galen malek ***** válasza:
2%

én elveszem mindkettőtöknek ha akarjátok akár 1 szerre is :)

utána meg úgy is szeretni fogtok majd nagyon de nagyon :)

2012. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ha ész érvekkel nem tudod meggyőzni, akkor veszett fejsze nyele :( Majd ha már késő lesz meg fogja bánni, de akkor már késő lesz.
2012. aug. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
41%
De mi van, ha ő szabadabb elvű és nem köti össze a szex tényét a kapcsolattal meg a szerelemmel (mint ahogy szerintem is normális) és nem fogja megbánni? Túl van lihegve ez az egész. Ez csak egy technikai kérdés, attól még lehet baromi jó és sokat adó élmény egy "csak szex" és ettől még nem fogja befolyásolni az első szerelmes együttlét minőségét az, hogy nem szűz. Csak annál, aki agyban erre kondícionálja magát. De miért kéne ezt tenni, hiszen ez önmarcangolás valahol. Mások életébe a legnagyobb bűn "jóakarásból" beleszólni. Ilyen nincs. Kedves kérdező, Te egyszerűen rá akarod erőltetni a Te értékrendedet és ezzel nem neki akarsz jót, hanem magadnak akarod igazolni, hogy a Te felfogásod a helyes!
2012. aug. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
41%
Utolsó vagyok. Azt még hozzátenném, hogy ezzel nincs semmi baj, ha neked ez így jó, de ha neki nem, el kell fogadnod.
2012. aug. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

ha nem velem akarja akkor sürgősen beszéld le róla :DDD

Mondjuk ha már 18 elmúlt akkor megértem hogy viszket odalenn :D

2012. aug. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
ennyi esze van, a többi buta,önbecsülés nélküli csaj közé akar tartozni,gondolom 17 sincs még
2012. aug. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Mondod meg neki, hogy aggódsz érte, és nem akarod ráerőltetni a te erkölcsi normádat, csak azt szeretnéd ha alaposan átgondolná.

És tedd hozzá azt is, hogy az első alkalomra örökre emlékezni, így ne valami részeg, büdös, nagyon ronda fickó vegye el szüzességét.

Szerintem nem muszáj, hogy szerelmes legyen bele, csak olyas valakivel feküdjön le elsőre, aki miatt nem fogja megbánni, ha elkapkodta. Persze ez attól is függ, hogy hány éves. Szerintem 18 éves kor alatt nem érdemes elveszíteni a szüzességét.

Sok hasznos tanácsot adtak már előttem is, remélem én is segíthettem!


Ja és ha erőlteted, hogy kövesse a te normáidat, azzal nagy eséllyel hajszolod bele valami butaságba!

2012. aug. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!