Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves lány, akivel éppen ismerkedtek, bevallaná hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
90%

Engem nem zavarna, mert semmi közöm a szexuális életéhez, bár meglepne, mivel szerintem ismerkedés közben általában ilyesmiről kevésszer esik szó, inkább majd akkor, ha tényleg komolyra fordul a dolog. Nyilván van oka annak, hogy miért maradt szűz, ha akarná, elmondhatná, de nem firtatnám, elvégre ez az ő élete, és ez alapján senkit nem szoktam megítélni.


28/F

2012. nov. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
12%

# 7/


Pedig nem.

A szüzesség elvétele csak a lányokban hagy maradandó nyomot. Egy pasiban max. annyi marad meg a szüzesség elvételéből, hogy egy marha szar numera volt. Ugyanis bármilyen hihetetlen egy normális pasi nem élvezi a sexet ha a partner nem élvezi. És lássuk be, elég kevés lánynak van orgazmusa, miközben átszakad a szűzhártyája és összevérezi a lepedőt...


A 25 éves felnőttek meg már szeretnek stabil, rutinos sexpartnert. Aki meg szűz annak pedig hosszabb idő kell, hogy felfedezze a sexualitást (mindkét oldalról). Ehhez nekem nem lenne türelmem, de nem is irigylem, akinek ez élmény, hogy mondjuk fél évig "tűrhet" a sex...

2012. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
70%
Jelenlegi párom 23 éves koráig volt szűz most lett nem rég 24.. nála az volt az ok hogy 2 komoly kapcsolata volt addig és a 2. 18 éves korában ért végett ,de ő akkor még nem akarta .. ennyi
2012. nov. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
83%
NEM MINDENKI LEHET EGY ORDENÁRÉ R*BANC ezt az azoknak üzenem akik nem értik hogy lehet valaki 25 évesen szűz.
2012. nov. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim válasza:
76%
szerintem megbecsülendö, hogy nem egy átjáróház a csaj, nekem /pill bejönne és eljegyezném hamar ha modomban állna;) 18/f
2012. nov. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim válasza:
84%
persze azé' tetszen;)
2012. nov. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 anonim ***** válasza:
6%
Finoman utalnék rá, hogy akkor ezt most hagyjuk is abba. Biztos én vagyok a bunkó, de nincs szükségem vallási fanatikus vagy lelki sérült barátnőre.
2012. nov. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 A kérdező kommentje:
Nem vagyok vallásos és lelki sérült. Az is eszetekbe juthat, hogy egyszerűen nem voltam senkibe még szerelmes, anélkül pedig képtelen voltam megtenni.
2012. nov. 11. 20:26
 19/69 anonim ***** válasza:
55%
Akkor a nagyon ritka kivételek egyike vagy. Ebben az esetben persze semmi gond, a vallásosságra és a lelki problémákra úgyis utalnának más jelek is.
2012. nov. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
87%

ha semmi probléma nincs a háttérben, csupán csak nem talált megfelelő partnert akkor örülnék neki nagyon.

25F

2012. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!