Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves lány, akivel éppen ismerkedtek, bevallaná hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
47%
Hát... én már beszéltem itt ilyen 25 év körüli szűz lányokkal. Elég hamar kibukott, hogy mennyire agybetegek. Nem véletlen az ilyen. Hiába is bizonygatod az ellenkezőjét!
2012. nov. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
22%

Utolsónál a pont. :) (31/31)


Aki ilyen idős korában még szűz, és még nem is volt szerelmes, az nem százas, ez teljesen biztos.


Én 30 éves férfi vagyok és még nem voltam nővel, pedig már szerelmes is voltam nem egyszer. Nem vagyok tökéletes se, megvannak a hibáim, de valaki egyszer majd elfogad így.

2012. nov. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
92%
felszínesség és teljesen egydimenziós gondolkodásra utaló dolog kijelenteni, hogy azzal baj van, aki szűz. Akivel baj van mentálisan, lehet szűz, de ettől még fordítva ez nem törvényszerű, észlény komáim.
2012. nov. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
szerintem az egész országban, mert én sem találtam eddig megértő fiút
2012. nov. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
biztosan találtatok már megértő fiút, mert vannak. De az nem számít nektek fiúnak, mert nem izgalmas. Nem férfiként tekintetek rá állítólag, hanem mint egy plüssmacira, aminek már picit kijött a vatta a fülénél. A nőknek állítólag kell a konfliktus (ezt sosem fogom felfogni miért) a plüssmaciktól meg ilyet nem kaptok csak figyelmességet és megértést, de az olyan, mint a nylon zacskóval szánkózás képletesen, lehet azzal is, de szánkóval jobb.
2012. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Azoknak is akiké nem tetszett túlságosan:P De hát azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok a véleményetekre;) (Én senki nem pontozok le)

Nem fogom bizonygatni, hogy normális vagyok, de az ellenkezőjét sincs értelme kijelenti. Nyilván meg kell ismerni azt, akiről szó van. Általánosítani lehet, de van értelme? Nem a tömeggel állunk személyes kapcsolatban, hanem konkrét személyekkel. Tehát mindegy milyen sok huszonéves szűz lány, az a lényeg, hogy az az egy milyen, akivel Te találkozol;)

2012. nov. 12. 17:04
 37/69 anonim válasza:
95%
Én 20 voltam, amikor elvesztettem a szüzességemet. Csak két hónapig tartott a kapcsolat, és alig néhányszor történt meg a dolog. Nem voltam igazán szerelmes (bár vonzott a fiú), egyszerűen csak túl akartam esni rajta. Hetekkel a szakítás után aztán megismerkedtem egy másik pasassal. Ez már 10 éve volt, túl vagyunk az esküvőn, és remélhetőleg hamarosan gyerekünk is születik. Én megbántam, hogy nem vártam ki azt a kevés időt. Nem azért, mert értéknek tartom a szüzességet, de olyan jó lenne, ha csak a férjemmel lettem volna egész életemben. Nem vagyok vallásos, nincs erkölcsi felhangja... csak egyszerűen jó lett volna, ha várok.
2012. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
90%
Kapja be az összes barom akinek nem tetszik, hogy sokan örülnének neki.
2012. nov. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim válasza:
38/38 ezért kapsz 1 pipát :D
2012. nov. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
28%
Hagynám a francba mert mikor ráérez majd a szex ízére b@szik majd fűvel-fával.
2012. nov. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!