Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves lány, akivel éppen ismerkedtek, bevallaná hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
23%

Nem voltál SOHA szerelmes 25 éves korodig?


Egész biztosan minden rendben van a lelki világoddal?

2012. nov. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
60%

mellszobrot állítanék neki a hősök tere közepére!


annak minden férfi örül,ha kiderül a jövendőbelijéről,hogy még érintetlen.ennek két oka van:

-biztos,hogy erkölcsös lány

-és hát ugye nagyon szűk...


nagyon örülnék neki.bár jóval fiatalabb vagyok nálad,de ha 25 körül lennék,akkor is örülnék neki.

19/F

2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
82%

Én 23 éves koromban vesztettem el a szüzességem, pedig saját magam és mások szerint sincs velem semmi gond ilyen téren, mint vallásosság vagy lelki gondok. Csupán tényleg úgy voltam vele, mint a kérdező, hogy nem találtam olyan fiút akivel tényleg szerettem volna. Mikor a barátomat megismertem, féltem is hogy hogyan fog reagálni ha megtudja, de nagyon aranyos volt és egyáltalán nem zavarta. Azóta igyekszem/igyekszünk bepótolni a lemaradást, és néha az is megfordul a fejemben hogy hülye voltam hogy eddig vártam. De szerintem mindennek meg van az oka, így ennek is minden bizonnyal.

Szóval ha normális a pasi, akkor ezt megérti és még örülni is fog neki.

2012. nov. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ez lelki világ függő, hogy sikerül-e olyannal találkoznom, akivel igazán el tud mélyülni a kapcsolatunk. Illetve abból a szempontból függhet tőle, hogy mondjuk kicsit bizalmatlan vagyok és ezt meg lehet érezni. Emiatt talán nehezebben vonzom be, az olyan embereket akik hozzám valóak lennének. De nem hinném hogy ez nagy lelki probléma:) És egyébként nem vagyok zárkózott típus sem.
2012. nov. 11. 21:13
 25/69 anonim ***** válasza:
28%
és én most miért is lettem lepontozva?
2012. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
84%

Nagyon örülnék neki. Az, hogy eddig nem adta magát senkinek, és engem ér a megtiszteltetés, hogy elvehetem neki, az nagyon jó érzés.

A szüzesség érték, ami manapság ritka kincs. Sok esetben negatívan ítélik meg az illetőt, pedig ennek semmi alapja.

Nagyon szeretnék ilyen lánnyal összetalálkozni egyszer.

2012. nov. 11. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
68%
Örülnék neki :)
2012. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
34%

# 25


Azért, mert aki olyan istenkáromlást mer leírni, hogy a szüzesség nem a világ legnagyobb kincse és egyenesen arányos azzal, hogy a lány olyan tiszta, mint maga Szű Mária az le lesz automatikusan pontozva a szűzlányok által. Ennyi, ne keress benne logikát.

2012. nov. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
Én nagyon óvatosan bánnék ezzel a témával, nehogy akkorát csalódjon, hogy aztán miattam soha többé nem foglakozik fiúkkal. (ennyi idősen már lehet akkorát csalódni)Emiatt, a szexet pedig kizárólag akkor, ha ő erőszakol meg már szinte. :) De nem tartanám cinkesnek, mert rengeted oka lehet, nem merném kijelenteni csak úgy a semmibe, hogy ez gáz vagy valami baj van a lánnyal. Ez nem tudható pusztán ennyi információból.
2012. nov. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim válasza:
89%
Jó ilyet olvasni más lánytól. én 21 vagyok szintén szűz, abból az okból hogy életemben nem szerettem még bele senkibe és szerintem ez kell hozzá. Nagyon sok srác nemképes felfogni hogy nem leszek meg nekik és cikiznek ezzel. sokszor rosszul is érzem magam ez miatt, mert ugy tűnik nincs egy türelmes és megértő srác se a városomban..:S
2012. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!