Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves lány, akivel éppen ismerkedtek, bevallaná hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 51/69 anonim ***** válasza:

# 49/


Te szűz vagy igaz? :)

2012. nov. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/69 Lightwarrior válasza:

42-es válaszoló, merre lakik az a nagyon jó barátod?:D


Hogy a kérdésre is válaszoljak, engem egyáltalán nem zavarna, ha még az lenne. Ha megismerkednénk, és láthatóan teljesen normális lenne, akkor azt gondolnám, hogy még azért az, mert eddig nem találta meg az igazit. Ami így nem lenne rossz pont, hanem épp ellenkezőleg. (Amúgy meg a képességeket lehet fejleszteni.:D)


F/23

2012. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/69 anonim válasza:
49-es vagyok. Nem vagyok az, de megbántam a dolgot, inkább várnom kellett volna vele. Mert?
2012. nov. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/69 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, a szüzesség elvesztése normális esetben saját elhatározás kérdése. Nem másoknak kell megfelelned, hanem elsősorban önmagadnak. Igen, borzasztó nehéz úgy élni, hogy a világ azt sugallja, hogy értéktelenebb vagy, mint azok a kortársaid, akik már túlestek ezen, de ha ezt nézzük, akkor valamilyen szempontból mindenkit le lehetne "fokozni" (mert kevésbé szép, ügyes, okos stb., mint mások). Sokan elmebetegnek titulálják a hozzád hasonlókat (egyébként ez rettentő nagy ostobaság, mert pl. ha valakinek lelki problémái vannak, az nem jelenti azt, hogy elmebeteg is egyúttal), mert nem tudnak mit kezdeni azzal az emberrel, aki "kilóg a sorból", és hát amúgy is sokkal jobb mások szemében meglátni a szálkát, mint a sajátjukéban a gerendát. Érthető, hogy szerelmesen akarod elveszíteni a szüzességedet, viszont arra is gondolnod kell, hogy ez az idő előrehaladtával egyre nehezebb lesz (a fiúk "elkelnek", és lehet, hogy egyre jobban görcsölni fogsz a szüzességes miatt, ami gátlásosságot és ismerkedési nehézségeket okozhat). Vagyis a lényeg: ne ragaszkodj mereven a felállított szabályaidhoz, szerintem legyél picit rugalmasabb. Nem akarlak rábeszélni semmire, és nem azt mondom, hogy add oda magad bárkinek, de ha esetleg az utadba kerül egy olyan fiú, akivel kölcsönösen tetszetek egymásnak, vonzódtok egymáshoz (de esetleg nincs szerelem), és tudod, hogy gyengéd és figyelmes lesz, akkor talán elgondolkozhatsz azon, hogy belevágjatok-e. Tudod, egy idő után sok ember elgondolkozik azon, hogy "jól tettem-e, hogy ennyire ragaszkodtam az elveimhez/elképzeléseimhez, és közben szűz maradtam?". Szóval ez nyilván a te életed, és nem akarok "oktatást" tartani, de dönthetsz úgy is, hogy odaadod magad egy intelligens, rendes, figyelmes fiúnak, akibe esetleg nem vagy szerelmes, de vonzódsz hozzá. Most persze csak egy lehetőséget vázoltam fel, de a döntés a tiéd.
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/69 anonim ***** válasza:
Semmi jogom nem lenne ítélkezni felette és hogy az állapota zavarjon amikor még én is abban a cipőben járok (32/F)
2012. nov. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/69 anonim válasza:
örülnék 19/f :D
2012. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/69 anonim ***** válasza:
nem ismerkedem 25 évesekkle mert csak 19 vagyok, de a szűznek csak az örül aki szintén az :DDD (éééén xd)
2012. nov. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/69 anonim ***** válasza:
még mindig fennáll a helyzet?
2012. nov. 23. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/69 anonim ***** válasza:
örülnék!
2012. nov. 23. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/69 anonim válasza:
100%
Én amikor 22 évesen közöltem a párommal, kérdezte, h házassághoz kötöm-e, mert akkor elszalad venni egy gyűrűt :D
2012. nov. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!