Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk! Mit szólnátok, ha egy...

Fiúk! Mit szólnátok, ha egy 25 éves lány, akivel éppen ismerkedtek, bevallaná hogy még szűz?

Figyelt kérdés

2012. nov. 11. 19:59
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
10%
Tapasztalatból mondom, hogy aki 25 évesen még szűz, az az is marad. Én menekülnék.
2012. nov. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim válasza:
87%

Én ismerek egy huszonéves szűz lányt, nagyon jó barátom. Nála normálisabb lánnyal/emberrel még nem találkoztam.(És még iszonyat szép is) Hihetetlen szerencsés lesz az a fiú, akivel végül majd összejön. Nekem nem lenne bajom, ha egy ilyen lánnyal ismerkednék és szerintem más értelmes férfinak sem. Szóval, ha majd az illető elmenekül tőled, akkor örülj neki. Mert nem érdemes arra, hogy ő legyen neked az első, de még a sokadik sem!

24/F

2012. nov. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim válasza:
100%

Ilyen intim vonatkozásokat nem szükséges mindjárt az ismerkedés elején megosztani... mi köze hozzá? Majd ha jobban megismeri a leányzó, és megfelelő személyiségnek/jó választásnak tartja a férfiút...


Nem kell mindjárt mindent az orrára kötni bárkinek. Vannak információk, amiket az ember megtart magának. Nem kell az ellenkezőjét terjeszteni természetesen, egyszerűen vannak kérdések, amit nem szabad akárkivel megbeszélni.

2012. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 SargaRigo válasza:
100%

A párom 18 volt mikor megismerkedtünk, és 19 mikor elvettem a szüzeségét. Én hét évvel vagyok idősebb, nekem már nem ő volt az első (megjegyzem 20 körül voltam amikor először voltam lánnyal "úgy", és az sem futó kapcsolat volt). Nem voltam soha egy szoknyavadász, és nagyonis tudtam a párom értékelni. Szerintem a szüzesség odaadása ad a kapcsolatnak egy nagyfokú intimitást, ami nagyban hozzájárul a stabilitáshoz. Persze csak ha tudjuk értékelni. Valóban nem volt olyan jó mint később (és csak többedik alkalomra sikerült), és marhára be voltam tojva hogy most elvérzik itt nekem. Később meg azon paráztam, hogy nimfomán lett a csaj. Aztán sikerült rendeződnie a dolognak. Négy év jegyesség után összeházasodtunk, és most várjuk a babánkat. Nem mondom hogy nem voltak súrlódások, de összességében az a fontos, hogy mindig tudom, Ő is szeret engem, és nem csak én őt. Ha bajunk van, meghallgatjuk egymást, és hiszünk abban, hogy közös erővel ugyanarra húzzuk a szekeret. Ez már nem a kalandorok játszótere! Írt valaki a plüssmackóról. Csak hogy tudjátok: attól, hogy valaki próbál "plüssmaci" lenni, ez nem biztos hogy jellemgyengeségre utal. Sok plüssmaci ölni tudna a családjáért! Ezt vajon hány sikeres kalandor mondhatja el magáról???


32F

2012. nov. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 SargaRigo válasza:
100%
Az előttem szólóval teljesen egyet értek abban, hogy ezt elég akkor az illető tudtára adni, ha (és nem amikor) már kilátásba került az ágy. Ez bizalom kérdése, és a bizalmat ki kell érdemelni. Ne feledd, hogy akinek odaadod magad, azt megtiszteled ezzel! Érdemelje is ki!
2012. nov. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
42/45 akkor miért nem jössz össze vele?
2012. nov. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim válasza:
85%

Az ilyen szitu mindig is ijesztő volt nekem. 28 éves ilyen esetem volt e csúcs, és éreztem, hogy emiatt nem tudunk teljesen egy frekvencián rezegni.


Ez is nézőpont kérdése, nem véletlenül ez a legértékesebb portéka a világon :), másfelől a legérzékenyebb téma is egyszerre.

2012. nov. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim válasza:
84%
Nem lenne lényeges. Ha kedves, intelligens, vidám lányról van szó, aki még be is jön akkor mindegy. Annyi, hogy ha eljutunk a szexig, akkor máshogy kezdek bele első alkalommal. 19F
2012. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim válasza:
87%
Ahogy olvastam egyes emberek hozzászólásait elképedtem. Még az a baj hogy valaki huszonévesen szűz?! -.-" Szerintem igazán örülhetne az a férfi aki egy ilyen lánnyal találkozik. Akit zavar a dolog és ezért otthagyja a barátnőjét, meg ráadásul megbélyegzi hogy biztos valami nincs rendben nála, az mehet is a francba. Éretlen bunkó paraszt. -.-" Előfordul hogy valaki ennyi idősen még nem volt igazán szerelmes, vagy valami ok folytán nem jutott el addig a kapcsolat, vagy bunkó alakokkal hozta össze az élet. Másrészt viszont ne felejtsük el, hogy nem feltétlenül azért veszíti el a szüzességét egy lány mert olyan szerelmes, hanem mert ez a hülye világ, és egyes pasik azt sugallják hogy a szüzesség ciki. Aki azért bánt valakit, vagy megbélyegzi, mert huszonévesen szűz, az egy paraszt. 20/L
2012. nov. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 A kérdező kommentje:

Én sem úgy gondoltam, hogy a második randin, a kávézóban, mikor arról beszélünk ki milyen zenét szeret, egyszer csak benyögném, hogy még szűz vagyok:) Nyilván csak ha már közelebb kerültünk egymáshoz. Én nem titkolom, de nem is híresztelem, szóval nem ezzel indítom az ismerkedést:D

Szerintem sajnos már nagyon sokan egyáltalán nem kötik a szexet a szerelemhez. Mert ha így tennének, akkor nem találnák furcsának azt, hogy valaki még 25 évesen szűz. És végképp nem ítélnék el, vagy találgatnák milyen elmebaj sújtotta szerencsétlent. Mivel egyáltalán nem biztos, hogy az emberre rátalál a szerelem ennyi idős koráig. Hát én még nem voltam szerelmes és nekem ez fontos. Néha elbizonytalanít mások véleménye, de végül mindig rájövök, hogy csak örülhetek annak, hogy ilyen vagyok.

Sok hasznos hozzászólást írtatok, nem emelnék ki egyet sem, de több is volt amivel egyet értek és ami jól esett:) Köszönöm!

2012. nov. 19. 01:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!