Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves vagyok és még szűz....

25 éves vagyok és még szűz. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nővel. Igazából még csak nem is csókolóztam. Ez szerintetek gáz? Most kezdek összeismerkedni egy lánnyal és érzem, hogy kialakulhat valami ebből. Ő 28 éves. Szerintetek elmondjam neki, vagy mit csináljak?

2013. jan. 24. 10:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Gáz!
2013. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Én 26 évesen vagyok még szűz. A csókig sem jutottam, de csak azért mert olyan ronda vagyok. Ez ellen nem lehet mit tenni.
2013. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim válasza:
32%
Hát öszíntén ?? igen ( gáááz ) !! egy jó tanács ne mond el hogy szüz vagy és csinálj ugy mintha már nem lennél az és akkor nincs semmi gond ! ( sok szerit..;) D:
2013. jan. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
66%

én nem mondanám el neki. Sőt, az se túl nagy baj, hogy ha füllentesz egy szép nagyot. Ha kérdezi mondd nyugodtan hogy volt már 5 csajod, pár hónaposak, de már rég nem volt semmi. Ha bénázol akkor betudja majd ennek aztán annyi.

HA egyáltalán összejön valami, akkor max az első évfordulótokon meg lehet csinálni a nagy beismerést, de egy majdnem 30 éves nőnek szerintem nem kellene egy olyan pasi akinek konkrétan kimaradt a teljes felnőtté válási folyamat (bocs ha ez csúnyán hangzik)

2013. jan. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Én is 25 éves vagyok, és szűz.

Itt a múltkori a kérdésem. A válasz egyértelmű: IGEN!!

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szuzesseg__3906..

2013. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

5 éve ugyanezt a kérdést kiírhattam volna én is. Azóta eltelt 5 év és még mindig kiírhatnám. :D :S Természetesen próbálkoztam az eltelt idő alatt is, és jelenleg se adtam fel...csak egyszerűen nem jött össze még olyan lány, aki tolerálta volna a dolgot!


Válaszokat én különbözőeket kaptam...a haveroktól azt, h jaj, el ne mondjam, h még nővel nem voltam és nem is csókolóztam. Csajok pedig mind azt mondták, h hazugsággal nyitni egy kapcsolatot nem fair dolog... :D


Tisztázd magadban először is azt, h mennyire gondolod komolyan a kapcsolatod a lánnyal (nem ismerlek, meg a kérdésedből sem derült ki), hosszú távra tervezel-e vele, vagy csak b.szni akarsz (már bocs)?! Mert ha hosszú távra, akkor szerintem neked se esne jól, ha évek múlva derülnének ki olyan dolgok a barátnődről, amiket ő máshogy állított be neked korábban... Ha pedig csak el akarod veszteni a szüzességed...kamuzz és tedd a dolgod! Nagy esély van rá, h úgyis rájön a tapasztalatlanságodra az aktus ideje alatt (talán mégse, de erre kicsi az esély).


Személy szerint én minden lánynak elmondtam, akinél próbálkoztam. Természetesen nem rögtön, hanem amikor az ismeretségünk már elmélyült. Érdekes módon minden lány az első meglepődés után örömmel fogadta, h még nem húztam a fél várost a farkamra, és felvillanyozta a tudat, h akkor na majd most ő fog bevezetni a titkok titkába. :D Talán egy-kettő volt, aki nem ezen a véleményen volt. Azonban azt is elmondhatom, h a fogadtatástól független...egyikből sem lett semmi, tehát sem komolyabb, de még csak egy kósza numera se, mert hosszabb-rövidebb idő múlva, de mind eltűnt az életemből (volt amelyik szó nélkül és minden előjel nélkül).


Bocsánat a hosszabb lélegzetvételű hozzászólásért, de talán tanulsz belőle te is...kérdező!

2013. jan. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 ASOT ***** válasza:
0%

Akárhogy is van, valami probléma van amiért szűz ilyenkor még valaki.

Vagy még anyu által kipárnázott bölcsőben él, vagy önbizalom hiányos, vagy igénytelen és emiatt nem nagyon kellett még egy nőnek sem. Vagy csak neten éli az életét, és még sok egyéb oka lehet ennek.

2013. jan. 24. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%

Kinem szarja le kategoria. Mi döntsük el helyetted hogy mit mondj el mit ne? Az emberiség egyik része szarráröhög ha megtudja, ez a nagyobbi rész azért, a másik része meg pátyolgatna. Majd érzed te hogy a nőd melyik fajzat. Én azért a helyedben nem tennék beismerő vallomást.

Hazudj! reggel, hazudj! délben, Hazudj! este.

2013. jan. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
42%

Jónagy baromság ez a ennyi idősen szűz az csunya duma. Ez nőkre tökéletesen igaz, férfira nem.

Egy totál jóképű full király fickó is lehet még 30 évesen is szűz, ha eleve rosszkor volt rossz helyen, nem talált olyan színvonalú nőt magának ,aki az igényszintjének megfelelő, és nem foglalt, illetve prostizni meg nem akar menni.

A másik verzió ugyanerre a fickóra,hogy egyszerüen világ életében félt az elutasítástól, bárkit! még a jobbféléket is elutasíthatják, mindnekinek nem jöhet be valaki, tehát ezért soha nem lépett. Nem ért az udvarláshoz, nem ért a nőkhöz, nem tud velük társalogni ismerkedni, hiába néz ki jól, nem tud szimpatikus lenni. Akkor ugyanúgy szű marad akár élete végéig.

Csak tudni kéne gondolkozni..... EZer oka lehet annka hogy valaki mér nem kúr.

2013. jan. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
75%
Hazugságra sose építs kapcsolatot! Ha rákérdez, akkor valld be, ha nem akkor hallgass róla az első aktus utánig. Ott már bevallhatod, hogy neked ez volt az első.
2013. jan. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!