Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 éves vagyok és még szűz....

25 éves vagyok és még szűz. Ez szerintetek gáz?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam nővel. Igazából még csak nem is csókolóztam. Ez szerintetek gáz? Most kezdek összeismerkedni egy lánnyal és érzem, hogy kialakulhat valami ebből. Ő 28 éves. Szerintetek elmondjam neki, vagy mit csináljak?

2013. jan. 24. 10:58
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
49%
Szerintem kérdezni sem fogja.Azért 25 évesen ez már alap dolog hogy nem szűz az ember.
2013. jan. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

Azért ez nem olyan tipusú hazugság. Nem kell az orrára kötni mindent a másiknak. Én is későn vesztettem el, ciki lett volna azt mondani hogy még semmi se volt, behantáztam 3 exbarátnőt, az első 2 szex kicsit bénácska volt, aztán belejöttem. Sajna nem tartott olyan sokáig a kapcsolat, de ha komolyabbra fordult volna akkor elmondtam volna a dolgot neki.

Az ismerkedős szakaszban úgyse lehet tudni még hogy na ez sirig tartó kapcsolat lesz, vagy csak pár hétnyi fellángolás. Majd ráérsz a nagy vallomásra akkor ha túlvagy a dolgon és egy ideje együtt vagytok.

2013. jan. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!