Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lenne a sok lúzer sráccal,...

Mi lenne a sok lúzer sráccal, ha a sarkukra állnának és megvernék azt aki kötekszik vele?

Figyelt kérdés
Én személyes tapasztalatból írok, azóta sokkalta jobb életük van.

2013. febr. 15. 14:41
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Nálam is ez lesz....

Mijen harcművészetre jársz? Én Wing Tsun Kung Fu - ra...

2013. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

"Mi lenne a sok lúzer sráccal,"


4év börtön, ha feljelentést tud tenni és bizonyítani is tudja.

Ha már valakit rendbe akarsz tenni rendesen csináld, ne adj esélyt a megtorlásra.... nemszóltam.

2013. febr. 15. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Sok ilyen van akinek semmi önbizalma, elkezd kondizni, harcművészetet tanulni, és ez egyeseknek valóban rengeteg önbizalmat tud adni, akármihez is, de ez magának az önbizalomnak tudható be, nem annak hogy ki mit tanul, vagy mit nem, meg ki számít lúzernek? Az önbizalom, fizikai erő, harcművészet, nem azzal egyenlő hogy valaki szándékosan keresné a konfliktust másokkal, hogy verekedhessen egy kicsit, vagy hogy minden nőt megakarna dugni.
2013. febr. 15. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
63%

Most ez komoly? -.-

Hol élünk, az őskorban? Szánalmas, hogy egyesek csak a fizikai erőszakban látják a megoldást. Sosem ütnék meg senkit.

2013. febr. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Azta, azta kedves utolsó a börtönök mennyasszonya XD. Nos én csak "gyúrok" de majd tanulok boxolni is. És igen tudod attól, hogy a 21.században élünk ugyan a technika és az életszínvonal jobb lett, attól ugyanúgy férfiasnak és BÁTORnak kell lenned. 4év börtön->egy állas ért vagy egy kis verésért.
2013. febr. 15. 20:12
 6/31 anonim ***** válasza:

5: Mert amúgy szerinted mindenki börtönbe kerül -.-

Komolyan, ez elég valószerűtlen, ugyanis teljesen törvénytisztelő vagyok. Még csak gyorshajtásom sem volt soha (nem azért, mert nem buktam le... sosem léptem át a sebességhatárt!) Sőt olyan társadalmilag kifogásolható, ellenben mégis legális dolgokat sem tettem, mint a cigarettázás vagy a részegség.

És ne keverjük a bátorságot a vakmerőséggel. Verekedni vakmerőség! Attól meg, ha megszeged a törvényt, akár testi sértéssel is, nem bátor vagy, hanem felelőtlen!

2013. febr. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

ja felelőtlen, végül is lehetsz felelős is, felelősen hagyhatod, hogy basztassanak everyday meg pl. felelősen is lehetsz 30 éves szűz.


KÖSZÖNÖM P.B, h felnyitottad a szememet, a 2.bátyám vagy!

2013. febr. 15. 21:24
 8/31 anonim ***** válasza:

Kedves #4-es válaszoló!

Ha nem szereted/ nem gondolod XXI. századba valónak a verekedést, akkor elmondok neked egy történetet. Volt egy fiú (én), aki mindent szépnek látott, szerette a világot, az embereket, az életet. Egyszer mikor iskolába ment és szünetben kiment az udvarra, meglepetten tapasztalta, hogy ok nélkül, szórakozás céljából őt baszogatják a cigányok. Pedig csak ő beszélgetett a barátaival. És még így volt hosszú évekig. Volt, hogy meg is akarták verni, de valahogy mindig megúszta. Ki tudja mi lesz, ha pár perccel hosszabbak a szünetek...


Kérlek gyere el hozzám, kedves diplomata barátom, mert itt valahogy nem jön be a "beszéljük meg, nem csináltam semmit" dolog. És most nem rasszizmusból, de a verekedős, szórakozós emberkék 100%-a cigány volt. Senki más, csak ők. De ugyebár nem vagyunk rasszisták...


Nekem az a tapasztalatom, hogy a sok lúzer srác, ha a sarkára állna és jól elverne valakit, az a valaki és a kedves haverjai összefognának és jó laposra...


Mindenesetre és is "ezek" közé gondolom magam, bár lehet alaptalanul, és mióta konditerembe járok, magabiztosabb vagyok. Nem bújós cicaként szólok vissza, hanem akár bunkón, flegmán ha olyan az ember, de általában magabiztosabban és nem gondolok arra, hogy mivan ha olyan szólok és nekem jön. Összegezve nekem elég a konditerem, mert azóta a lányokkal is magabiztosabb vagyok.

2013. febr. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
9%

8: Ezt úgy mondod, mintha engem még nem vertek volna meg, pedig bizony előfordult. A végén a földön feküdtem és rugdostak. De hogy visszaütnék? Akkor mivel lennék különb? Semmivel! Ha meg halálra vernek, na és... legalább úgy halok meg, hogy nem léptem át a magam számára kiszabott erkölcsi határt. Véleményem szerint az embernek legyenek elvei és tartson is ki mellettük!

A gyúrásról meg még annyit, hogy egyrészt üres izomtömeget ad. (Azért legyen izom, hogy legyen? Ez ellentmond a szerveztet működésének. Nem csoda, hogyha valaki aktívan gyúr, majd abbahagyja, visszafejlődnek az izmai. Mert nincs rá szüksége. Viszont legalább az ízületeket tönkreteszi.) A másik, hogy én amúgy sem gyúrhatok, a jobb kezem ugyanis egy rosszul összeforrt törés miatt gyakorlatilag erőkifejtésre alkalmatlan.

2013. febr. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:

Nekem az a tapasztalatom, hogy a sok lúzer srác, ha a sarkára állna és jól elverne valakit, az a valaki és a kedves haverjai összefognának és jó laposra...


ez lenne/volt a félelmetek, 30 éves szűzek?

2013. febr. 16. 10:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!