Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lenne a sok lúzer sráccal,...

Mi lenne a sok lúzer sráccal, ha a sarkukra állnának és megvernék azt aki kötekszik vele?

Figyelt kérdés
Én személyes tapasztalatból írok, azóta sokkalta jobb életük van.

2013. febr. 15. 14:41
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:
Tényleg mennyasszony, hogy megy a sorod a suliban/melóhelyen, heh?
2013. febr. 16. 10:43
 12/31 anonim ***** válasza:
75%

Nyilván rám céloztál, sértegetni nem tudsz vele :D

De köszönöm kérdésed, remekül megvagyok. :) Talán mert szellemi munkát végzek. Tudod, bizonyos intelligenciaszint felett nem jellemző a "baszogatás". :P De mond csak, a hozzád hasonló "izomagyúak" képesek egyáltalán ezt megérteni? :) De tényleg érdekel milyen érzés lehet egyáltalán nem gondolkozni. :)

2013. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
De nagy jampi vagy, menyasszony. -.- Ne amogolj, meg mi az, hogy bizonyos intelligencia fölött nem jellemző, hát pont hogy ez hülyeség, látszik ki az okosabb és tapasztaltabb életkora ellenére az iskolai hierarchiai rendszerben, menyasszony.
2013. febr. 16. 15:03
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan mondom kérdező nagyon mulatságos vagy :D Fel sem tudod fogni mi az a szellemi munka, igaz? :D Meg, hogy okosabb lennél? Tényleg vicces. Okos nem vagy, de legalább vicces. Na mindegy, ez is több, mint a semmi. :) Menjél, azt rúgjál be, verekedj össze valakivel, legalább kitombolod magad :D Másra nem hiszem, hogy a te kognitív képességeiddel valaha is jutsz. De azért drukkolok, hogy megjöjjön az eszed. :D
2013. febr. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:
te vagy a vicces, mennyasszony. Volt valaha barátnőd? akármilyen HB 3-10 ig bármilyen?
2013. febr. 16. 17:29
 16/31 anonim ***** válasza:
Igazad van, tény, hogy van humorérzékem. De a hozzászólásaidon rengeteget röhögök :) De ha nem vagy vicces, akkor jó, végülis nem ismerlek. Lehetsz egy karót nyelt faarc is. De azt látom, hogy beütött nálad egy kis Dunning-Kruger :D Listát meg nem írok, főleg nem HB-s ceruzával. Tudod a toll használata elég alapkészség. ;)
2013. febr. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Nos, elmondom, hogy egyáltalán nem vagyok nárcisztikus. Sosem állítottam magamról, hogy egyáltalán erős lennék a szó fizikai értelmében. Nem hogy a legerősebb. Sőt, ha foglalkozol az izmok felépítésével legalább egy kicsit, akkor tudhatnád, hogy ilyen kategória, hogy "leg" nem is létezik. Melyik az erősebb? A hosszútávfutó, maratonista, vagy a sprinter? Melyiknek van erősebb lábizma?

Az, hogy okos vagyok, ez tény, kiskorom óta kitűnök ebben, de nem én vagyok a legokosabb. Mellesleg itt sincs értelme "leg"-ről beszélni, hiszen ki az okosabb? Aki minden témához hozzá tud szólni, vagy aki egy területen halmoz fel tekintélyes tudást, de amúgy semmi máshoz nem tud hozzászólni.

A jelenség azért jellemző rád, mert azt hiszed, hogy pár PU(lyk)A könyv elolvasása után a téma szakértőjévé válhatsz. Sajna ez nem így működik.

Ja, mellesleg kiállni magadért nem azt jelenti, hogy ököllel oldjuk meg a problémákat. Ha nem vetted volna észre, most is éppen kiállok az erőszakot kerülő álláspontom mellett. Élőben sem kerülöm a konfliktust, de nem is keresem. Az elejétől fogva arról szól a dolog, hogy azért ezekben az időkben már úgy is kiállhatsz magadért, hogy nem az öklödet használod. A határozottságot és magabiztos fellépést ne keverd a vadállatiassággal, jó?

2013. febr. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 A kérdező kommentje:

fú hallod kibírhatatlan vagy, ez tény hogy te vagy az okos???? fenéket, szőrszálhasogató vagy és tudálékos, a legerősebbet nem szó szerint értettem, hanem célzásként, mint 1 közösségbe a "Legsportosabb"...

egyébként meg a sprintetnek több a "fehér izomrostja" míg a hosszútávfutónak "a vörös" javíts ki ha tévedek.

Nem vagyok PUA, nem is voltam soha az bizonyos értelmbe, bizonyos dolgok mint fc(fuckclose), háremtartás(10+ fuckbuddy) nem az én életfelfogásom, tudod? 1 jó vicced volt eddig: Pu(lyk)A, ezen szakadtam. Utolsó mondatod ugyan igaz, de akkor sem 100%ban igaz, vannak olyan alsóbbrendű emberfélék akik csak ebből tanulnak és még ez nem csak a cigókat tartalmazza.

2013. febr. 17. 16:03
 19/31 Tonny88 válasza:

Őszintén szólva, mind a ketten marha viccesek vagytok, majd' leestem a székről. Másrészt meg kurv@ idegesítőek is.

Na, szóval, szerintem valamilyen szinten mind a kettőtöknek igaza van (menyasszony és kérdező), mert vannak olyan helyzetek amiket nem lehet határozott fellépéssel és nagy pofával megoldani, csak nyers erővel. És azért szerintem nem mindegy, hogy bekerülök a sürgősségire és miután felépülök tovább b@szogatnak vagy pedig egyszer adsz nekik és utána békén hagynak.

Jó darabig én is az "áldozat" kategóriába tartoztam, de eddig elég volt a határozott fellépés és így is tartanak tőlem. (Hozzátenném, hogy lány vagyok. Nem kell hímsoviniszta módon arra asszociálni, hogy csak a srácokat baszogathatják!)

2013. febr. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

100 szónak is egy a vége. Én személy szerint soha semmilyen körülmény között nem fogok fizikai erőszakot alkalmazni, de érdekes módon senki nem is "baszogat". -.-

Mint láthatod 21.-es, neked sem kellett fizikai erőszakot alkalmaznod, hogy kitörj az áldozat szerepből. Senkinek sem kell! Az erőszakmentesség elvéhez pedig végsőkig ragaszkodok.

2013. febr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!