Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lenne a sok lúzer sráccal,...

Mi lenne a sok lúzer sráccal, ha a sarkukra állnának és megvernék azt aki kötekszik vele?

Figyelt kérdés
Én személyes tapasztalatból írok, azóta sokkalta jobb életük van.

2013. febr. 15. 14:41
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:

Az és többnyire győzedelmeskedik.

Egy történetet mesélt nekem egyik ismerősöm, nevezzük Erős Pistának. Egy nap a barátaival épp edzésről tartott hazafelé mikor elhaladtak egy lépcsőház tövében ücsörgő dohányzó jókedvű cigány horda mellett.

Az egyik cigány balhézni akart ezért Kis Pista elé pattant azzal hogy "mit caccogsz valami gond van?" (nem tudni pontosan mi is történt ami felbőszítette a cigányt)

A lényeg hogy ahelyett hogy felvette volna kesztyűt és belement volna a vitába, fogta magát és bemutatkozott: "Heló, Erős Pista vagyok, miben segíthetek?" Majd a kezét nyújtotta...a cigány annyira meglepődött, annyira nem erre számított hogy valamit makogott majd visszaült a helyére...

Lehetőleg mindig meg kell próbálni elkerülni a erőszakot...

Olyan dolgok történhetnek amik az egész életeteket tönkreteheti...tudod milyen szar érzés ha megütsz valakit és látod ahogy ott fuldoklik?Vagy amikor viszi el a mentő? Közben meg azon jár az agyad hogy ez a szerencsétlen barom túléli e, miután fejberúgtad? Vagy nyakon ütötted?

Az igazi harcos az aki lélekkel is tud harcolni nem csak tettlegességgel.

Nem szégyen elfutni sem.

Nyilván van olyan helyzet mikor muszáj cselekedni, de ez elenyésző ahhoz képest amit iq-val meg lehet oldani.

Kérdező, nekem nagyon úgy tűnik hogy sok esetben épp hogy te lennél az agresszor aki miatt végül is baj történik.

A kérdés is gyakorlatilag erőszakra való felbújtás. "Megverni aki kötekszik vele?"

Nálam ennél több kellene hogy megverjek valakit.

Egy gyereket látok benned akinek sikerült az oviban megverni a Csabikát és most örülsy az új műanyag játékmotornak

Nevetséges és gyerekes vagy kérdező az élet nem ilyen egyszerű és nem így kell megoldani a problémákat mint ahogy gondolod.

2014. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!