Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik férfi 20 év felett...

Amelyik férfi 20 év felett szűz, undorítóan csúnyának számít?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:39
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
forever alone :DD
2013. márc. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Ez qrvára nem vicces bszdmeg!
2013. márc. 19. 00:02
 23/51 Pretty Ballerina ***** válasza:
Pedig ő nevetett. :(
2013. márc. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
miért, szerintetek nem viccesek a mememmé fejecskék? XD XDD :DD:D
2013. márc. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Vicces kedvemben vagyok szerintetek? Qrvára nem...
2013. márc. 19. 00:04
 26/51 Pretty Ballerina ***** válasza:
Dehogynem, én is trollkodok itt. :D
2013. márc. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:

17 vagyok, csúf, és?. Igen, van kétmillió önértékelési problémám, de teszek ellene, ellensúlyozom, foglalkozok magammal, és amilyen csúnya vagyok alapból, lassan kezdem elfogadni magam, és azt mondani, hogy nézhetek is ki jól. Legalábbis remélem annyira igen, hogy egyetemi éveim során összetudjak szedni valami kapcsolatot, ha eddig nem is jött össze(Bár túlzottan nem erőltettem a dolgot). /Igen annyira csúf voltam, hogy cikiztek is miatta, nem hiszem hogy annál van lejjebb, és sokszorosan normálisabban nézek ki azóta/



Azon kívül.. Ha csak nem nézel ki úgy mint akin átment egy úthenger, nem elbaszott a koponyacsontozatod, akkor feltalálták a szappant, a pattanástalanítót, a bőrhibakezelőt, meg az isten tudja micsodák vannak még, csak használni kéne őket


Ha ezek után is azt mondod, hogy te undorítóan csúnya vagy, akkor küldj egy képet, én meg értékelem neked reálisan hogy tudd, tényleg annyira csúnya vagy-e...

2013. márc. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

egyébként azon nevettem csak magamban, hogy egymás után elküldött három választ is, anélkül, hogy bárki is reagált volna közben

(a #24-ben a túlzott hangulatjel használat erőltetett nevetést akart kifejezni)

2013. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 A kérdező kommentje:
Semmi gond a csontozatommal, se a higiéniámmal, se a bőrömmel, mégse szedett fel még egy csaj se magától erőszakosabban. Csúnya vagyok a szemükben, ennyi.
2013. márc. 19. 00:07
 30/51 anonim ***** válasza:

ne várd el hogy a nő kezdeményezzen,ha beléd szeret akkor dugok még ha nem is te vagy az álmai férfija

bátyám meg még azért szűz mert egy siránkozó f*sz aki a nagy világfájdalmában mindenkivel bunkó,főleg a nőkkel és mivel így nem lesz belőle kapcsolat még bunkóbb lesz

2013. márc. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!