Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik férfi 20 év felett...

Amelyik férfi 20 év felett szűz, undorítóan csúnyának számít?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:39
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:
Már ott elbukok a nőknél, hogy csúnya vagyok. Ezen szerinted mennyit javít az, ha nem siránkozok? :D
2013. márc. 19. 00:32
 42/51 anonim ***** válasza:
#41 sokat
2013. márc. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
Attól még nem fog vonzódni hozzám, mert eltaszítom a külsőmmel. Legfeljebb barátnak leszek jó.
2013. márc. 19. 00:33
 44/51 anonim ***** válasza:

Látom 5 oldal lett ebből a kérdésből de szinte mindenki csak fröcsögni és bántani tudta a kérdezőt,nem tudom hogy létezhetne ennyire utálatos emberek


Kérdező,ha nem fogadod meg a tanácsom akkor utána már ne siránkozzál


Hülyeség tagadni,a nők igen döntp többségének a külső fontosabb mint a belső értékek.Ez van,ezt kell szeretni,ehhez kell alkalmazkodni.Te nyilvánvalóan szép barátnőt akarsz ezért vagy még mindig szűz.Nos erre van három tanácsom:


1.Változtatsz a külsődön (haj,arcszőrzet stb) Lehet neked egy másik frizura állna jól amivel helyes pasi lennél és így ragadnának rád a nők

2.Ha az első nem sikerül akkor legyél pénzes,rengeteg nőt megkaphatsz így


A felső két tanács esetén nagyon kicsi az esélye annak hogy egy olyan nőt fogsz kapni aki szeretni fog,ha neked mégis megfelel akkor fogadd meg valamelyik tanácsot


3.Ebben az esetben folytatod a próbálkozást,mert vannak olyan szép lányok akiket nem érdekel a külső,de ez igen ritkán fordul elő


Nem az önbizalomhiányról van szó,nem a kisugárzásról és még nem is a jó szövegről,mert hiába van meg neked mindegyik,akkor sem fog veled foglalkozni a legtöbb nő ha csúnya vagy.A szöveg az jó pont persze,de ennek inkább később lesz jelentősége,ugyanis hiába helyes egy pasi,ha unalmas és megse tud mukkanni akkor abból nem lesz hosszútávú párkapcsolat.A kisugárzásos részben csak annyi igaz hogyha búval b*szott képpel mész csajozni akkor ne csodálkozz hogy senkinek sem kellesz.Még egy dolog.Ne várd meg hogy a csajok hozzád menjenek mert nem mindegyik olyan!Van akinél a pasinak kell bepróbálkozni!Ha elküld?Szard le,van még több ezer csaj rajta kívül akiknek bejöhetsz.Ne feledd,ízlések és pofonok!Valakinek ronda vagy,viszont másnak már helyes.Lehet 100 lányból 99 csúnyának talál de a maradék egy helyesnek fog találni,ilyenek is vannak


AZt viszont alá kell írni hogy a legtöbb nőnek nagyon hülye ízlése van.Nyomorék,életképtelen,vézna egyedekkel jönnek össze akik önző bunkóak velük,tehát ne csak magadat hibáztasd,nagyon sok nő az ilyen érzéketlen tuskó gyökerekre buknak akik semmibe nézik a női nemet.Ez nem a te hibád!


Ha viszont megelégszel ronda vagy átlagos kinézetű csajokkal akkor nem értem hol itt a baj?Miért várod el a szép lányoktól hogy rád másszanak ha te meg nem akarsz csúnya lánnyal összejönni?Továbbbá olyan lányt akarsz e magad mellé aki téged szeret vagy egy felszínes kapcsolatot ahol a lány legszívesebben valamelyik luxusvillában töltené a mindennapjait valamelyik szeretőjével?Ezeken gondolkozz el


Ez van ilyen az élet.De azzal semmit sem érsz el ha itt panaszkodsz,hiszen ide legtöbbször olyan emberek járnak akiknek nincsen élettapasztalatuk és nagyon elferdítik a valóságot.Rájuk ne hallgass.Valamit viszont csinálj mert nem fog a sült galamb a szádba repülni.Tudom nehéz annak aki nem születik helyes pasinak és így van egy "kis" hátránya de ezt el kell fogadnod.Örülj hogy nem végtagok nélkül születtél,az akkor mit szóljon?


Na fel a fejjel és go csajozni :) Öltözz igényesebben,ápold magad,adj magadra,de ha makacs vagy az se baj,csak folytasd a keresést de NE panaszkodj többet mert azzal semmit se érsz el!Senki nem fog összejönni veled ezért itt a gyakorin,hiába vagy rendes srác,ők előítéletből egyből elkönyvelnek egy genetikai hulladéknak ami nem feltétlen igaz,mert attól hogy valaki önbizalomhiányos még lehet erős,izmos,magabiztos a munkájában vagy akár egy jó családapa aki mindent megtenne a családjáért

2013. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
*létezhetnek
2013. márc. 19. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:
Van, hogy megnéznek, mosolyognak, és nevetgélnek rajtam lányok, de egyik se jön oda hozzám magától ismerkedni. Mondjuk én se keresem velük igazán a szemkontaktust, mert könnyen zavarba jövök.
2013. márc. 19. 08:00
 47/51 A kérdező kommentje:
Pont azt várom, hogy magától jöjjön ide hozzám egy nő, és őszintén bevallja, hogy tetszek neki és csináljunk valamit. Ha ez nincs meg, hiába kezdeményezek, nem igaz?
2013. márc. 19. 08:01
 48/51 A kérdező kommentje:

,,Nyomorék,életképtelen,vézna egyedekkel jönnek össze akik önző bunkóak velük,tehát ne csak magadat hibáztasd,nagyon sok nő az ilyen érzéketlen tuskó gyökerekre buknak akik semmibe nézik a női nemet.Ez nem a te hibád! "


Ezért meg külön bosszús vagyok, mert rengeteg ilyet látok én is.

2013. márc. 19. 08:03
 49/51 anonim ***** válasza:
Te is ismersz több millió nőt a Földön?
2013. márc. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

"Pont azt várom, hogy magától jöjjön ide hozzám egy nő, és őszintén bevallja, hogy tetszek neki és csináljunk valamit. Ha ez nincs meg, hiába kezdeményezek, nem igaz?"


Tévhit.Sok csaj van akik azt várják hogy a pasik kezdeményezzenek.Legfeljebb annyit tesznek hogy jeleket adnak a pasinak amiről rájöhet hogy tetszik nekik.Úgymond szeretik a "bátor" pasikat


Tudom tényleg nagy f*szság hogy az embernek jobban kell aggódnia a külsője miatt és hogy a belső gyakorlatilag nem ér semmit,de ez van,emberek vagyunk.Ha meg azt mutatod hogy tudsz szeretni az már eleve bukta

2013. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!