Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amelyik férfi 20 év felett...

Amelyik férfi 20 év felett szűz, undorítóan csúnyának számít?

Figyelt kérdés
2013. márc. 18. 23:39
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
Pedig a bunkók a nők ideáljai.
2013. márc. 19. 00:09
 32/51 anonim ***** válasza:
de nem a sírós bunkók
2013. márc. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Hát nekem ezzel a felülmúlhatatlan csúnyaságommal nincs mire fel magabiztosnak lennem.
2013. márc. 19. 00:11
 34/51 A kérdező kommentje:
A mosoly se szépít. :D
2013. márc. 19. 00:11
 35/51 anonim ***** válasza:
100%
de unalmas vagy ba​​szd meg :D
2013. márc. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Nekem unalmas inkább az, hogy rajtam kívül majdnem mindenki enyeleg egymással, csak én szopom a f*szt a ronda pofámmal, meg kapom a nyugtatást, hogy ne keseregjek, meg csajozzak...
2013. márc. 19. 00:17
 37/51 anonim ***** válasza:

ahhoz képest hogy a bunkók a nők ideálja én kerülöm őket

igazi nőkről beszélj és ne pirított r*bancokról,az igazi nő szereti ha a férfi határozott,nem papucs,de ez nem egyenlő a bunkósággal,csak azzal hogy ki tud állni magáért és elmondja a véleményét,nem hagyja hogy keresztülgázoljanak rajta,egy nőnek kell hogy a férfival lehessen beszélgetni,hogy az se legyen gond ha csak fekszenek és ölelik egymást,kitudja mondani azt hogy szeretlek

de már értem hogy miért nincs nőd,hiába magyarázzuk hogy a szüzesség nem egyenlő a csúnyasággal csak belekötsz az emberbe,magyarázod a saját véleményedet,minek írsz ha nem is számít hogy mit írunk?azzal leszel elégedett ha igazat adunk neked vagy mi?

2013. márc. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 Pretty Ballerina ***** válasza:
Hagyjad, nem fogja érteni. :D
2013. márc. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 A kérdező kommentje:
Jöjjön oda hozzám élőben akár egyetlen nő is azzal a dumával, hogy helyes vagyok számára és szívesen megismerne, és akkor máris nem fogom annyira csúnyának gondolni magamat.
2013. márc. 19. 00:20
 40/51 anonim ***** válasza:
ááá NEEE. Fájdalmas volt végigolvasni,hogy sajnáltatod magad, az egy dolog,hogy nem vagy szép, de ha még folyamatosan sajnáltatod is magad... Szerinted ki akarna egy siránkozó emberrel ismerkedni? Meg amúgyis.. én sosem "udvarolnék" egy srácnak, szerintem ez fordítva működik.. szóval ha nem is próbálkozol, akkor magadra vess.
2013. márc. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!