Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinálnak egy olyan...

Mit csinálnak egy olyan nőgyógyászati vizsgálaton amire Édesanyám fog elvinni Hétfőn, hogy megtudja szűz vagyok-e?

Figyelt kérdés

Anyukám teljesen be van zsongva egy pletyka miatt mi szerint nem vagyok szűz..de én teljes mértékben tudom,hogy az vagyok nem voltam még fiúval teljesen érintetlen vagyok.Mit fognak csinálni? Normális válaszokat szeretnék!

És őőő kb 4 hónapja tesi órán gimnasztika közben elkezdtem vérezni..de csak kicsit.. és nem jött meg nem akkor kellett szóval nem menstruáció volt..Ez mi lehetett? Hallottam olyat hogy tánctól,sportoktól,lovaglástól is átszakadhat a szűzhártya.Viszont meglehet állapítani,hogy attól szakadt-e át vagy nem?

Normális válaszokat!


2014. jan. 4. 15:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Gondolom, benéznek a lábadközé.


A tesiórás vérzésnél simán átszakadhatott, nézd meg tükörben.

2014. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Galaxis. ***** válasza:
Nem csak úgy lehet megnézni, hogy valaki szűz vagy sem. A hüvely falon lévő sérülésekből is kiderülhet!
2014. jan. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Hacsak nem Párizst akarod visszafoglalni az angoloktól akkor nem hiszem, hogy olyan nagy tragédia lenne a szűzhártyád nemléte. Anyádat meg öntsd le egy vödör jeges vízzel.
2014. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak ezért akar nőgyógyászhoz vinni, hogy megtudja, hogy szűz vagy-e, és nem történt erőszak, akkor lehet, hogy kiröhögi az orvos.
2014. jan. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
97%
Anyukád egészen egyszerűen buta. De nagyon. (csak ezért nőgyógyászhoz citálni a lányát minimum dedós dolog)
2014. jan. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Sporttól simán át szakadhat.

Az orvos nem hülye...

Ki lesi, hogy milyen szűk a bejárat, és tudja majd, hogy az vagy.

Mert hogy szűkebb mindenképp elötte.

2014. jan. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

elég szomorú, hogy az Anyukáddal való kapcsolatodban nincs annyi bizalom és őszinteség, hogy az ilyen dolgokat meg tudjátok beszélni. Nincs olyan pletyka a világon, amivel kapcsolatban az én anyukám nem velem beszélne, hanem egy harmadik fél véleményét kérdezné.

A dolog szakmai része: ez butaság, nem kicsi. A szüzesség elvesztése azt jelenti, hogy lefekszel egy fiúval, életedben először, vagyis ő behatol a vaginádba. Igen, ott a szűzhártyád, ami esetleg elszakad eközben, és ez járhat vérzéssel.

DE! A szűzhártya nem csak szexuális aktus közben szakadhat ki, pontosan, ahogy írod, intenzív sportok is okozhatják, illetve a tampon is, ha nagyon nagyot használsz, és kirívóan gyenge a szűzhártyád.

A másik oldal, hogy az első szexnél nem feltétlenül szakad át a szűzhártya. Ezt én garantálom, mert velem is így történt.

Összefoglalva: az, hogy elmentek nőgyógyászhoz, nem jelent megoldást a szüzesség-problémára. Nem tudom, hogy milyen típusú pletykáról van szó, de a legfontosabb dolog, szerintem, hogy anyukáddal ülj le és mindenképpen beszéljétek meg a dolgot. Remélem, hogy ő is megérti majd végül :)

2014. jan. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egyébként csak annyit csinál az orvos, hogy szétnyitja a szeméremajkaid és úgy néz meg a puncid.
2014. jan. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy,akkor a végbélnyíláson keresztül vizsgál meg az orvos.
2014. jan. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
91%
Szerintem a pszichiátriára vigyed anyukádat.
2014. jan. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!