Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csinálnak egy olyan...

Mit csinálnak egy olyan nőgyógyászati vizsgálaton amire Édesanyám fog elvinni Hétfőn, hogy megtudja szűz vagyok-e?

Figyelt kérdés

Anyukám teljesen be van zsongva egy pletyka miatt mi szerint nem vagyok szűz..de én teljes mértékben tudom,hogy az vagyok nem voltam még fiúval teljesen érintetlen vagyok.Mit fognak csinálni? Normális válaszokat szeretnék!

És őőő kb 4 hónapja tesi órán gimnasztika közben elkezdtem vérezni..de csak kicsit.. és nem jött meg nem akkor kellett szóval nem menstruáció volt..Ez mi lehetett? Hallottam olyat hogy tánctól,sportoktól,lovaglástól is átszakadhat a szűzhártya.Viszont meglehet állapítani,hogy attól szakadt-e át vagy nem?

Normális válaszokat!


2014. jan. 4. 15:30
1 2
 11/12 anonim válasza:
Juj ez nagyon ciki 20 f
2014. jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Anyád szánalmas. Hogy lehet valaki ilyen ostoba? már bocs...


Egyébként meg a doki ki fogja röhögni, és elmondja hogy az orvosi titoktartás kötelezi, ezért nem árulhatja el a vizsgálat eredményét:D


Még ha igaz lenne is hogy nem vagy szűz. Na és? Inkább egy pletykának hisz mint a saját lányának?


Milyen emberek vannak édes istenem...

2014. jan. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!