Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 on éves szűzek miért nem...

20 on éves szűzek miért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

ha a külsőtökkel van baj azon lehet változtani ha úgy gondoljátok hogy nem megy,mért nem próbálkoztok csajoknál,

vagy ha ez se megy mért nem mentek el egyszerűen prostihoz

nem értem féltek elmenni

kort is



2014. febr. 19. 18:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
79%
Én prostival vesztettem el. És olyan büdös volt a puncija, hogy eszembe sem jutott, hogy 50 centinél közelebb merészkedjek hozzá. Így is majdnem elhánytam magam. Közben attól féltem nehogy elszakadjon a gumi, mert akkor biztos kapok valami betegséget. Utána azon is elgondolkodtam, hogy lehet a többi punci is ilyen szagú. Ezek után csak két év múlva mentem el másik prostihoz, aki már igényes volt, de pici rossz szaga neki is volt. Aztán a harmadik lány az nagyon igényes volt, legszívesebben le sem cuppantam volna róla. De arra jöttem rá, hogy prostival, csak a lyukérzéket lehet fejleszteni. Szeretkezni nem lehet megtanulni náluk. Nem élvezik, és ebből kifolyólag nekem sem volt nagy élmény. Csalódott voltam, és elment a kedvem az egésztől. Úgyhogy a semminél jobb. De aki lát esélyt arra, hogy lesz barátnője annak én nem ajánlanám.
2014. febr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
80%
Mert, ha nagyon akarnék fognék magamnak csajt. De mivel olyan helyen élek ahol ez lehetetlen és én meg lusta vagyok és sóher elmenni a szomszéd városban + egy csajjal lekötni magam így kihagyom a dolgot. Ami nem volt az nem hiányzik. És tényleg. Meg nem érdekel, hogy még az vagyok. 1x majd rászánom magam.
2014. febr. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem ilyen egyszerű. 27éves vagyok, szűz még. Nem mindenen lehet változtatni, az arcom nem lesz más ha sportolok pl. Ok , plasztikai sebészt meg nem kérek, kösz. Próbálkozok, vannak nőismerősöm, de a vonzalom mindig egyoldalú volt, és mindig csak részemről. Lett jóbarát, semmi más, nem tetszettem nekik "úgy". Erről nyilván nem tehetnek, ha fizikailag nem tart vonzónak akkor mindegy mennyire vagyunk egy hullámhosszon.Elgondolkodtam persze a prostin, nyilván. Több okból nem teszem. Egyrészt riaszt a sokféle nemi betegség kockázata (ami nyilván nagy egy napi 4-5 embert fogadó nőnél), kösz ez nem kell. Másrészt beszélgettem közeli nőismerősökkel erről is, egybehangzó a véleményük, mégpedig az, hogy hogy bottal se piszkálnák azt a pasit aki prostival volt előttük. Lehetne hazudni persze, de hazugsággal indítani egy kapcsolatot nem egészséges, és úgyis kiderül előbb-utóbb. Inkább várok egy kapcsolatra ahol engem is szeretnek végre és hazudni sem kell. Addig pedig itt a jobbkezem, már vagy 20évig remekül megfelelt. Remélem kielégítő a válasz, hát ezért.......
2014. febr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
60%

Hali


24 vagyok már, de tényleg 20 évesen vesztettem én is el

az akkori barátnőmmel vesztettem el, aki még nálam is rondább volt .DD

szép estét, sziasztom :DD

2014. febr. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

18 vagyok, 16 éves koromban lett volna egyetlen egy alkalmam, szilveszterkor... kb. 7-8/10es(szépséget mondtam skálán) lánnyal...ami nem is lett volna rossz. Csak, akkoriban nagyon gyógyszerezte magát s ezzel elijesztett. Ha normális lányként viselkedett volna és nem úgy, mint akinek elmentek otthonról, akkor simán elmentem volna hozzá azon a szilveszter estén, ahhogy azt meg is beszéltük, ott megtörtént volna.

Azóta 2 év eltelt és semmi...ha, rövid időn belül az érettségim után nem kapok egy olyan barátnőt aki nekem tetszik(és nem csak azért van, hogy azt tudjam mondani, hogy van barátnőm) és én is neki, akkor elmegyek egy dögös prostihoz.

2014. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!