Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 20 on éves szűzek miért nem...

20 on éves szűzek miért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

ha a külsőtökkel van baj azon lehet változtani ha úgy gondoljátok hogy nem megy,mért nem próbálkoztok csajoknál,

vagy ha ez se megy mért nem mentek el egyszerűen prostihoz

nem értem féltek elmenni

kort is



2014. febr. 19. 18:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%
azt hiszitek,hogy,majd,ha netan 30eves korotokban veletlenül összejön egy kapcsolat,majd egy 30as nö arra vagyik,hogy egy szüz ferfivel tehetetlenkedjen,aki azt sem tudja melyik lyuk mire van?!egy kur.van ugy betanulsz,hogy az elsö csajod le sem akar,majd szallni a farkadrol.
2014. febr. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

10 erről beszélek

én prostival vesztetem el pedig tetszema csajoknak,

de féltem tapasztalatlanul eléjük álni

2014. febr. 19. 18:58
 13/25 anonim ***** válasza:
en vagyok a 10,11.hat ja,en mondjuknem prostival vesztettem el,devoltam mar prostival is egy joparszor.nekem annyira mindegy lett volna,hogy prostit kuroke elöször,vagy nem.amugy meg a nök többsege kur..va,attol függetlenül,hogy nem fizetünk nekik.
2014. febr. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert mi a szexet az érzelmek oldaláról közelítjük meg, nem pedig a fizikai élvezet oldaláról. Nem mondom én is önkielégítek naponta, de egy olyan nővel nem tudnám élvezni, akivel nem vagyok egy hullámhosszon, illetve nincs meg a szerelem, nem vagyunk párkapcsolatban, nincs előttünk közös jövő. Nekünk magasabb az érzelmi intelligenciánk, mint nektek, ennyi.
2014. febr. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is olyan nővel akarok együtt lenni, akivel jól érezzük magunkat együtt és kívánjuk egymást (nem feltétlenül párkapcsolatra gondolok). Nem csak unottan befekszik alám, mert éppen leperkáltam neki X ezer Ft-ot, de egyébként a háta közepére nem kívánja velem a szexet. Annak mi értelme?
2014. febr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert:


1, nem fogok fizetni konkréten csak a szexért

2, nem fogok egy olyan nővel dugni, akit aznap már 15en megtömtek

3, azért mert nem érdekel

2014. febr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
23%

jaj érzelmi intelligenciások :D


hát ha szerintetek nem tudnátok élvezni egy prostival a szexet. benne van a feltételes mód. ha nem próbáltátok még honnan tudhatnátok?

ugyanolyan ha nem jobb. tény h egy kicsit más megközelítése a szexnek. de a csajok kb 10%-a képes azt nyújtani az ágyban mint egy prosti.


amúgy én sem értem, van egy halom örömlány aki 10/10 v 10/9 szal kb olyan nőt nem is látsz utána nemhogy dugsz...


sztem ez az egész csak arról szól h ezek az emberek szeretik sajnáltatni magukat, siránkozni azt várják h majd egy csaj megsajnálja őket és sajnálatból a barátnőjük legyen. aki persze nem csak dugásra kell, mert ők érzelmes lények ugye, tehát a csaj legyen a lelki szemetesládájuk is :D


pénz meg hadd ne legyen már probléma egy barátnőre 5x ennyit költenél.. persze akinek még nem volt honnan is tudhatná, az azt hiszi h a világ olyan rózsaszín mint a filmekben h majd jön egy csaj akit nem érdekel h egy csóró zsugori senki vagy... elárulom ilyen NINCS


engem mondjuk nem érdekel mindenkinek saját joga elb. szni az életét de ha mégegyszer valaki azon pampog h nem talált csajt 2X évesen és még sose volt prostinál, az hülye, vagy homokos. bocs attól aki most jött rá

2014. febr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerinted konkrétan mi a jó abban, hogy pénzért belevered valakibe a farkadat? Egy biológiai inger kielégítése az egész, két bőrfelület összedörzsölése hosszabb-rövidebb ideig, ennyi erővel inkább verd ki magadnak, ha kanos vagy és "könnyíteni" akarsz. Olcsóbb és nem kell hozzá olyasvalakit felhasználni, aki nem is vágyik az adott dologra, csak kényszerből csinálja. Az, hogy még fizetsz is ezért az "élményért", az még megalázóbbá teszi az egész szituációt.
2014. febr. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Azért nem, mert:

- nincs pénzem és kétlem, hogy valaha lesz is

- telefonálni kell, ami viszont szorongással jár

- nővel kell beszélni, ez szintén szorongással jár.

A szervezes kicsit olyan mint egy hivatalos ügy intézése. Attól meg nagyon rosszul vagyok.

Továbbá az új dolgoktól is szorongok.

2014. febr. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Én már sajnos nem vagyok huszonéves. Mindig is félénk és visszahúzódó voltam, és nemcsak a lányoknál, nőknél. Nem nagyon várok már senkire, mert tudom, hogy nincsen reális esélyem, nincsen lehetőségem ismerkedni sem. Azt sem tudom, hogy képes lennék-e tartósan kötődni egy nőhöz, így tapasztalatlanul.

Így már csak a prostituáltak maradnának jobb híján, mint amikor az ember a sivatagban vándorol, és már majd szomjan hal. Viszont szinte szó szerint az van velem is, mint amit az előző, a 19-es írt. De a 18-asnak is igaza van. Nekem is, már a telefonálásnál kezdődnének a gondok, és pénzem sem nagyon van. Ha valaki eleve félénk, majd pont egy idegen nő előtt nem lesz szégyenlős? Így pedig nem is lehet élvezni semmit, mert a szorongás tönkretesz mindent. Akik ilyenek, mint mi, azoknak olyan problémákkal kell megküzdeniük, amelyekről gőzük sincsen az embereknek, legfeljebb azt hiszik, hogy van. Tehetetlen vagyok, halvány fogalmam sincsen, hogy mit lehetne csinálni ebben az áldatlan helyzetben. Én azt tudom még mondani, hogy mindenki tegye össze a kezét, és örüljön annak, hogy nem született ilyennek.

2014. febr. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!