Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek ha ennyire nem megy...

Szüzek ha ennyire nem megy mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

most mi a különbség ?ha eddig nem ment mire vártok

meg mondom őszintán nekem se ment a csajozás



2014. febr. 20. 22:30
1 2 3 4
 31/32 LeftBehind ***** válasza:
29. Pontosan ezért nem járok emberek közé, csak ha feltétlenül szükséges.
2014. márc. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:

Én vagyok a 29 es..

Próbálkoztam egy lánnyal, hihetetlenül aranyos volt, idén lesz 22.. Tök jól elvoltunk.. aztán egyik nap mikor mentem oda hozzá beszélgetni, majdnem minden nap szoktunk..

gúnyosan beszólt valamit, aztán megkérdezte volt neked már egyáltalán barátnőd? jól esett.. mondjuk ezt mindenki megkérdezi, vagy utalnak rá, amúgy bánom már kicsit hogy nem akartam semmit olyan nőktől akik már 17évesen gyereket szültek valami koszos roma embernek.. mert így utólag belegondolva tapasztalatot gyűjtöttem volna és lehet hogy a normális lányok se mondanák azt hogy egyenlőre nem én vagyok az aki neked..

meg azt sem értem mi alapján jönnek rá, és hogy egyáltalán miért olyan fontos egy sima beszélgetésnél is hogy mikor volt barátnőd utoljára stb stb

mindegy a prostihoz most se jutottam el, pénzem nincsen rá egyenlőre még mindig..

2014. máj. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!