Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzek ha ennyire nem megy...

Szüzek ha ennyire nem megy mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

most mi a különbség ?ha eddig nem ment mire vártok

meg mondom őszintán nekem se ment a csajozás



2014. febr. 20. 22:30
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom,hogy minek kell a szexualitásnak ekkora feneket keríteni.Akinek igénye van rá vmilyen úton módon hozzá jut amihez akar.De most komolyan.Szerinted 1 olyan ember aki annyira nincs kibékülve magával, hogy legyen annyi önbizalma,hogy mondjuk megszólítson 1 lányt,majd pont 1 prostival fog egyezkedni és jókat kefélni?Hol élsz te? :D Azért szüzek,mert félénkek.Vagy azért mert nem is próbálkoznak, vagy azért mert már annyiszor elutasították őket.1 prostinál ugyan úgy szoronganának mint a való életben.Mondani/írni könnyebb hogy "na és mi,akkor elmegyek 1 prostihoz" mint megtenni a valóságban.
2014. febr. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

"elmész 50 hez és tapasztalt leszel"


Az mi? :D Nem mindenki milliomos, és ráadásul megengedje magának azt, hogy egy talicska pénzt elhordjon k.rv.knak!

2014. febr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Aki 18-24évesen még szűz van esélye simán szerintem. Többiek meg eldöntik, hogy mit akarnak. Prosti nem hiszem sokat segít. Egyszer szexelnek egyet ennyi. Ugyanúgy semmi tapasztalata nem lesz a nőkhöz.
2014. febr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Ok,de legalább nem lesznek szüzek és nem vmi mágikus elérhetetlen dolognak fog tűnni a punci.Rájönnek,h a nők ugyanolyan emberek,mint ők.
2014. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

"nem vmi mágikus elérhetetlen dolognak fog tűnni a punci.Rájönnek,h a nők ugyanolyan emberek,mint ők."


Ebben igazad lehet!

A pina, meg a többi úgy általában egy túlmisztifikált dolog, igazából csak a fajfenttartáshoz szükséges, de lehet 50 év múlva már az se kell hozzá.

2014. febr. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Nincs pénzem és a szorongások is meggátolnak abban, hogy örömlányhoz menjek. Amúgy nagyon szeretnék. Majd egyszer... talán...
2014. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 DreamWeaver ***** válasza:
73%
A szüzesség és annak elvesztése önmagában egy jelentéktelen fogalom. Jelentőssé mindig a mögöttes tartalom teszi. Azaz..., az illető felkészült rá testben, lélekben, agyban. Kiváncsi és érzelmekre vágyik kölcsönösen. És nem rendelkezik semmilyen gátlással vagy traumával. Ha mindez stimmel, akkor nincsen szükség prostira. Ha a fentebbi kitételek nem állják meg a helyüket, akkor a prosti nemhogy javítani nem, inkább még rontani is fog a helyzeten. Egy ilyen alkalom általi első szex után lehet ugyanúgy és ugyanott is folytatni, ahogy előtte volt, ha érted, mire utalok. Egyedül, gátlásokkal.
2014. febr. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21. válaszoló,pedig ilyen simán megtörténik! Velem is ez volt. Sok visszautasítás után mentem el prostihoz,nem mondom torkomban dobogott a szivem,de megtettem. Elsőre nem volt valami jó,de idővel rájöttem hogyan kell viszonyulni a prostizáshoz. Aztán valami változott bennem és rendes nőkkel is tudtam kapcsolatot létesíteni,ma boldog párkpcsolatban élek.
2014. febr. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:

rajtam tegnap 4 nő röhögött, úgy hogy bele is vörösödtek..

annyira élvezték, és hogy jó legyen kb még olyan 30 embernek elhíresztelték..

És nem én mondtam el nekik.. valahogy maguktól jöttek rá, munkatársak amúgy

és mondjuk az ilyeneknek hála gyakorlatilag félek is a nőktől hogy vajon mi lesz ha megtudják..

szerintem is a prostituált a megoldás, akkor legalább elmondhatom, hogy valóban dugtam már igy nagyon menő vagyok.. mondjuk még azt kéne kitalálnom hova megyek..

27F

2014. márc. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*29. Elég szomorú, hogy idáig fajult a világ. Egy felnőtt nő képes ezen röhögni. Hát nekem 20 évesen van annyi eszem, hogy ezt tiszteletben tartom, és magánügyként kezelem. Soha senkit nem néztem még le ez miatt, pedig elég sok emberről meg lehet állapítani hogy még szűz. 20/f
2014. márc. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!