Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz srácok mért nem mentek...

Szűz srácok mért nem mentek prostihoz?

Figyelt kérdés

Idegessek vagytok mérgesek fusztráltak,szexhiány miatt,mért nem mentek prostihoz kort is

22f



2014. máj. 7. 16:26
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Az ő dolguk tojd le. Mindenki azon gazdálkodik amiből van neki...
2014. máj. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim válasza:
nem mindenki van oda a prostikért. én biztos, hogy nem feküdnék le vele. - hamarabb teperek egy lánynál és fűzöm, vagy próbálkozom egynél akár hosszabb ideig is...
2014. máj. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:
61%

Ne menjenek,nekem nem kéne olyan pasi!!

18/L

2014. máj. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

9000/óra a normális lány(vidéken). a luxusprosti akár többszázat is elkér, vagy efeletti összeget. én azért nem ajánlanám a prostizást, mert azzal nem lehet megtanulni szeretkezni. tudom mit beszélek, mert én prostival vesztettem el. bár ilyen alap dolgokat lehet fejleszteni, mint a lyukérzék. valamelyik prosti egész segítőkész, ha tanulni akarsz. de a többség az nem foglalkozik tanítgatással.

barátnőt kell szerezni. csak hát az nem olyan könnyű.

2014. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Nincs pénzem és nem is merek prostihoz menni. Plusz kicsit félek a betegségektől is (szeretnék nyalni és csókolózni velük).
2014. máj. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

en regebben akartam ,de mar nem erdekel. Prüd lettem.


27/F

2014. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

"Amúgy vannak páran akik azért nem mennek, mert bár nyilván akarnak már k*rni de azért vannak elveik és inkább olyan csajjal dugnának akinek nem kell fizetni"


Ez nálam nagyon ott van, mint elv. Hogy ne kelljen fizetni.


Nem az, hogy kölcsönös vonzalom legyen köztetek, és a másik is vágyjon az érintésedre minden porcikájával. Esetleg szerelmesek legyetek, és neki is csodálatos legyen az az első éjszaka a karjaidban.


Ne kelljen fizetni. Mert van, akinek vannak elvei.


És k*rni, dugni, még véletlenül sem szeretkezni.

2014. máj. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

előző, nagyon igazad van!

Amúgy a fertőzéstől én is féltem. Ennek ellenére gumi nélkül voltam egyszer prostival. Még nem voltam vizsgálaton. De mostanában elmegyek és kivizsgáltatok mindent. Kíváncsi vagyok rá, hogy mi lesz az eredmény.

2014. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Miért is kellene oda menni?


"Idegessek vagytok mérgesek fusztráltak,szexhiány miatt"


én rám egyik sem jellemző.

2014. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 LeftBehind ***** válasza:
Ugyanúgy magányos maradnék, akkor meg nem mindegy? Másra is el tudom verni azt a pénzt.
2014. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!