Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy gáz, ciki 30 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Minap elhívtam egy csajt randizni, és amikor kapcsolatokról esett szó,elmondtam neki hogy szűz vagyok(mivel abszolút nem szégyenlem,nekem emiatt nincs miért szégyenkeznem), erre a csaj ledöbbent és elkezdte világmegváltó hülyeségeit mondani hogy: miből maradtam ki eddig,ez nem normális,ő nem bírta ki volna eddig, stb. Miután kitombolta magát elegánsan elköszöntem tőle, szóltam a pincérnek hogy a számlát a hölgy fizeti, és leléptem.Azért nehogy már a nyúl vigye a puskát,és a világ elvárása szerint keljen az embernek minden jött-ment pr*stituáltnak 18 évesen odaadni a szüzességét.Mert hogy ma már ez a divat, aki nem teszi bolondnak, pszichés betegnek nézik.Épp azért mert az emberekben semmi tartás, becsület nincs.Nem hiszem hogy az a gáz , hogy 30 évesen diplomával, sportolói múlttal szűz vagyok. Hanem inkább az amikor ilyen iskolázatlan tahók akik semmit sem tettek le az asztalra 20 évesen cikinek tartják a szüzességet.

2014. okt. 7. 13:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Sztem a mai társadalmunkat kivállóan példaza a történetben szereplő hölgy.
2014. okt. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 megcsak9eveswok válasza:
59%
Mindenki elfelejti a legfontosabbat, hogy a kérdés alanya hogy érzi magát, ha így boldog akkor meg tudom érteni, hogy unalmas hallani sokadjára ezt a szöveget, amit a másik mond. Nem kell bizonyos normákat eröltetni. Nem értesz vele egyet? Ne aggódj: nem fog szaporodni!
2014. okt. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
45%
27 évesen esélytelen nőt találni. 3 év múlva - 30 évesen - is itt tartok majd. Kössz lányok! Ha nektek a sok semmire kellő kell...
2015. márc. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Szerintem a csaj nem volt bunkó, hanem te voltál az. Már 20 éves kor körül is cikinek tartják, ilyen 23 vagy felette pedig elkönyvelik, hogy meleg vagy más baj van veled. A helyedben nem vallottam volna be ezt főleg nem az 1. randin.
2015. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
Jah, csak kíváncsiságból prostin gondolkodtál már?
2015. márc. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
Én is szűz vagyok és 33 éves férfi, ugyan nem vagyok diplomás meg izmos stb .Átlag ember vagyok persze a többi embertársamnak ez biztos nem átlag. És pont ez a probléma ,kövezzetek meg de pont az a lényeg hogy hogy nem kell mindig a csordát követni mert akkor elég sok feneket fog az ember látni maga előtt.Nem veszekedni akarok csak elmondom hogy szerintem az szereplőnk pont így érzi magát jól ,de azért mivel ő is ember megpróbálja. De ha nem megy akkor nem akadztja fel magát emiatt.És igen én gondoltam rá hogy prostihoz megyek de nem vitt rá a lelkem. Azért azt nem hinném hogy egy prosti látogatása rögtön barátnőt szerez már a jövőhéten vagy stb. Legfeljebb csak ujabb prostizást.
2017. jan. 8. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:

Én is 29 éves szűz vagyok.

Sajnos lehet családi problémáim miatt is de nem tudok udvarolni sehogy se. Gyerekként duci voltam mindig basztattak és én sajnos elég érzékeny vagyok. Utálom is magamat emiatt.

Azóta munkába temetem magam de már kezdem feladni a dolgot fellógatom magam valahova :(

Azert irok ide nincs kivel ezt megbeszélnem.

ápr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!