Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy gáz, ciki 30 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Minap elhívtam egy csajt randizni, és amikor kapcsolatokról esett szó,elmondtam neki hogy szűz vagyok(mivel abszolút nem szégyenlem,nekem emiatt nincs miért szégyenkeznem), erre a csaj ledöbbent és elkezdte világmegváltó hülyeségeit mondani hogy: miből maradtam ki eddig,ez nem normális,ő nem bírta ki volna eddig, stb. Miután kitombolta magát elegánsan elköszöntem tőle, szóltam a pincérnek hogy a számlát a hölgy fizeti, és leléptem.Azért nehogy már a nyúl vigye a puskát,és a világ elvárása szerint keljen az embernek minden jött-ment pr*stituáltnak 18 évesen odaadni a szüzességét.Mert hogy ma már ez a divat, aki nem teszi bolondnak, pszichés betegnek nézik.Épp azért mert az emberekben semmi tartás, becsület nincs.Nem hiszem hogy az a gáz , hogy 30 évesen diplomával, sportolói múlttal szűz vagyok. Hanem inkább az amikor ilyen iskolázatlan tahók akik semmit sem tettek le az asztalra 20 évesen cikinek tartják a szüzességet.

2014. okt. 7. 13:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
79%
14:04: Te komolyan azt hiszed, hogy ez a vágyról szól? Sokkal inkább képességről. Hiába akarja az ember, ha nem tud úgy viselkedni, hogy vonzódjanak hozzá.
2014. okt. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
Hát a hormonjaimmal köszönöm minden rendbe van. 6 éve edzek 96kg vagyok és nem zsír:)
2014. okt. 7. 14:08
 13/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem, egyik nemnél sem "normális", hogy 30 évesen szűz. Legalábbis egy átlag embernél úgy tombolnak a hormonok, hogy valamilyen úton módon elvesztik ezt az állapotot több okból is. Egyrészt, amivel te is szembesültél, aki 20-on felül teljesen tapasztalatlan, az egy selejt, főleg a nők szemében. Persze ők papolnak a nagy empátiáról, de valójában egy huszas évei elején járó szűzre is már nagyon nagyon ferde szemmel néznek, és 1-1 elenyésző kivételtől eltekintve nem tekintenek rájuk férfiként (azokat meg megtalálni kb. lehetetlenség). Ahogy kivettem az írásodból, a sport és a tanulás miatt te elhanyagoltad ezt a területet, amit most próbálsz bepótolni, csak ugye a fentebb leírt dolgok miatt nehéz ügy.


Egyébként én megértem, hogy kiakadtál. Általában azok pofáznak és teszik az agyukat ilyen téren, akiknek apuci fizeti az iskolát, nekik meg annyi a dolguk, hogy minden héten kétszer bulizni járjanak, és megkúratják magukat az első sármos, üresfejű szépfiúval, aki szembe jön. Mondjuk, hogy is érthetné meg a legtöbb nő, hogy egyes férfiaknak miért ilyen nehéz párt találni? Ők nem közdenek ilyen problémákkal. Éljen a mai felszínes, csak a külsőségekre adó társadalom.

2014. okt. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
64%

A hormonok nem egyenlőek az izmokkal. Lehet, hogy az agyad helyén is az van? :)

Utolsó, ez is egy nagy hülyeség. Orvostanhallgató vagyok állami képzésen, a szüleimet nem is ismerem, nem hogy még mindenfélét fizessenek nekem. Bulizni mindig is utáltam, inni sem szoktam. Ennek ellenére nem vagyok szűz, párkapcsolatban élek.

Ennek ellenére fenntartom, hogy ez nem normális. És diplomával meg sportolói múlttal nyilván nem a képességeivel van probléma, hanem valami mással.

2014. okt. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
47%
Mint írtam is, én sem tartom normálisnak. Főleg egy izmos, diplomás, sportói háttérrel rendelkező férfitól, akinek így első blikkre úgy tűnik, semmi gondja nem kéne legyen a csajozással. Sokaknak viszont egyáltalán nincs meg a képességük, hogy meghódítsanak egy nőt.
2014. okt. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 Jázi :) ***** válasza:
87%

Szerintem nálad van valami gond! Lehet sportolsz meg letettél ezt-azt az asztalra, de nem gondolom az írásaidból,hogy egy elv miatt ne vesztetted volna el eddig a szüzességed!

Itt inkább az lehet,hogy nem volt olyan akivel el tudtad volna. Lehet randizol meg próbálkozol de nem tudom elhinni,hogy nem tudtál egy kapcsolatot összehozni ha csak nem valami gond van veled. Nem akarlak megbántani csak ezek a gondolatok ugrottak be először.

2014. okt. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
16%

Szerintem király vagy! Szard le ne törödj ezzel, hogy nem volt még nőd ez késői az biztos a másé meg korai de inkább késön mint soha de ne elöbb...

Annyit nem értek csupán, hogy az ilyenről miért kell beszélni?

Aztért mertt divat, hogy 16 évesen elmondjuk, hogy nem vagyunk szüzek te meg 30 évesen, hogy az vagy? Felesleges ez első pár randin nem tartozik senkire...engem konkrétan senkinek a szexuális multja nem érdekel.

Majd idővel minden alakul és ha ott tartasz kibukik a dolog vagy elmondod.

2014. okt. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
75%

Igen, sokaknak tényleg nincs. Viszont ezek a férfiak általában vagy ellátogatnak egy prostihoz/pszichológushoz és rendezik az önbizalomhiányukat, vagy egy nő úgy szereti meg őket, ahogy vannak. Párom is elég suta, naiv, plusz nem egy Antonio Banderas (persze nem is csúnya azért, imádom), és elég bénán próbálkozott elsőre, de megismertük egymást, és a béna próbálkozásai meg a sutasága ellenére beleszerettem, mert egy ember ugye nem csak ezekből a tulajdonságokból és képességekből áll.

Mivel minden nőnek más a szimpatikus, más a fontos, ha ez nem történik meg senkivel, akkor ott nem a nőkkel van probléma, akikkel randizott, de nem jött össze.

2014. okt. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
56%
Hát igen, ezeknek az embereknek az lenne a legjobb gyógyír, ha elfogadná őket egy lány, és segítene nekik elfogadni saját magukat. S nem, nem tanítgatásra meg pátyolgatásra gondolok, amivel sokan itt is takaróznak. A baj az, hogy ahogy én látom, ennek bekövetkezése felér egy lottó ötössel. A prosti meg egy látszatmegoldás, mivel az ilyen embereknek inkább hiányzik a szeretet, mint a testiség.
2014. okt. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
51%
Ugyan. A férfiak nagy része nem helyes, okos, talpraesett és még gazdag is, szinte mindenkinél hibádzik legalább egy, de inkább több tényező (van, akinél egy sem stimmel, sok), aztán mégsem hal ki az emberiség. A nők azért nem olyan szörnyűek, mint itt azt egyesek gondolják. :D Ha valaki nem talál 30 év alatt egy nőt sem, aki elfogadja úgy, ahogy van, az vagy nagyon rossz helyen keresgél, vagy tényleg valami komoly gond van vele.
2014. okt. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!