Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondják az emberek,...

Miért mondják az emberek, hogy gáz, ciki 30 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
30 éves férfi vagyok.Minap elhívtam egy csajt randizni, és amikor kapcsolatokról esett szó,elmondtam neki hogy szűz vagyok(mivel abszolút nem szégyenlem,nekem emiatt nincs miért szégyenkeznem), erre a csaj ledöbbent és elkezdte világmegváltó hülyeségeit mondani hogy: miből maradtam ki eddig,ez nem normális,ő nem bírta ki volna eddig, stb. Miután kitombolta magát elegánsan elköszöntem tőle, szóltam a pincérnek hogy a számlát a hölgy fizeti, és leléptem.Azért nehogy már a nyúl vigye a puskát,és a világ elvárása szerint keljen az embernek minden jött-ment pr*stituáltnak 18 évesen odaadni a szüzességét.Mert hogy ma már ez a divat, aki nem teszi bolondnak, pszichés betegnek nézik.Épp azért mert az emberekben semmi tartás, becsület nincs.Nem hiszem hogy az a gáz , hogy 30 évesen diplomával, sportolói múlttal szűz vagyok. Hanem inkább az amikor ilyen iskolázatlan tahók akik semmit sem tettek le az asztalra 20 évesen cikinek tartják a szüzességet.

2014. okt. 7. 13:48
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom, hogy nincs igazad. Sajnos a legtöbbeknél valami lelki és/vagy gyerekkori gond van, amit nagyon nehéz feloldani.
2014. okt. 7. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
79%
Erre van a pszichológus. Nem ciki elmenni egyhez, én is járok, pedig még csak férfi sem vagyok. Azért vannak, hogy segítsenek.
2014. okt. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
78%
Látszik, hogy még szűz vagy, ha ennyire frusztrál a dolog. Vegyél vissza az arcodból és talán összejön...
2014. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
38%
Ha legalább egy randi összejönne már jobban érezném magam. De 28 évesen még egy randim sem volt. Nem csoda, hiszen a külsőmet egy lány sem tudja elfogadni, így örökre egyedül maradok.
2014. okt. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim válasza:
16%
ez nem ciki hanem jo dolog az igazinak tartogatni a szüzességet...
2014. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
76%

1. Diploma -csodás, még senkit sem láttam akinek lenne.

Ez olyan dolog, mint a háromfejű kutya a Harry Potterben?

2. Sportolói múlt, családtervezésnél ez mindig sarkalatos pont.

3. Mivel nem volt eddig komoly kapcsolatod fogalmad sincs olyan dolgokról, amiket 10-15 éve kellett volna megtanulnod.

Együtt élni valakivel, párkapcsolati buktatók, stb.

4. Én fiatalabb vagyok nálad, de már én is csak olyat keresek akivel leélhetem az életem (mindig is olyat kerestem) akivel családot, jövőt tervezhetek. És ez olyannal nem megy, aki érzelmileg éretlen (és igen, az vagy, hiszen nem értek olyan ingerek, nem éltél meg semmit egy párkapcsolatból).


Neked nem tartásod vagy becsületed van, csak érzelmi problémáid.

De sok itt a hozzád hasonló, alapítsatok együttest vagy gombfoci csapatot.

2014. okt. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
100%
de miért nem szeretnéd már elveszteni a szüzességed ? minek tartogatod ?
2014. okt. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
0%

Azért mert van a személyiségnek egy átlagos fejlődési modellje, és aki attól eltér azt bélyegezni szokták. Intelligensebbek persze nem.


Ha téged nem zavar, akkor ne foglalkozz vele.

2014. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim válasza:
87%
A gond ott kezdődik, hogy nem érted, ebbe mi a nem normális. Hidd el, hogy nem a nőben volt a hiba, fejvesztve menekülnék én is egy olyan férfitól, aki 30 éves létére (akinek egyébként már lassan gyermeket kéne nevelnie) még szűz. Siralmas, hogy még nem volt egy mély és érzelmes, szexuális kapcsolatod. Egyébként ha már megkérdezed, hogy "Miért mondják, hogy gáz?" és érkezik rá válasz, próbáld már elfogadni a választ, vagy inkább meg se kérdezd, mert így csak még reménytelenebbnek tűnsz.
2014. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 xeniah ***** válasza:
100%

Az emberek azért mondják, hogy gáz, mert jelenleg ez a társadalmi elvárás. Pár évtizede még mást tekintettek gáznak. Nem érdemes az életedet a társadalmi elvárásoknak alávetni, jobb az, ha van egy magasabb erkölcsi értékrended, még ha sokan le is néznek ezért.


A nővel fizettetni a számlát viszont bunkóság volt. Te hívtad meg, anélkül, hogy igazán ismerted volna, tehát benne volt a pakliban, hogy bejön, vagy bukta. Ha óriási csalódás volt, akkor is úriemberként ki kellett volna fizetned a teljes számlát, és elegánsan távozni. Így inkább lesüllyesztetted magad az iskolázatlan tahók szintjére, ami ellen éppen ágálsz. Ezzel most nem minősíteni akartalak, de ha tartásod van, akkor tényleg nem teszel ilyet egy nővel, akármilyen bunkó is. Attól, hogy ő az, neked nem kell azzá válnod.

2014. okt. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!