Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha eltitkolom egy prostituált...

Ha eltitkolom egy prostituált elött, hogy még szűz vagyok, abból lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 14:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
kinéztél már valami tuti kis csajt?
2015. febr. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Megakadt a szemem egy kettőn, de náluk nincs kiírva, hogy vállalnak-e szüzesség elvételt.
2015. febr. 5. 14:24
 13/21 anonim ***** válasza:
42%

Ez f...ság. Nem csak olyanok.


...én nemsokára fogok menni, pedig már 27 éves vagyok.

Pusztán azért nem vesztettem el, mert én is a nagy szerelem híve voltam, és rengeteg lehetőséget kihagytam. Amúgy rendben vagyok külsőre, bár önbizalmam nem sok. Voltak nagyon jó nőim is, csak nem jutottam el velük a mézesbödönig :) soha nem siettettem a dolgot, csak addigra meg már érzelmileg nem volt oké a dolog, mert az fix, hogy nem volt teljesen normális egyik csajom se :D plusz velem se lehetett könnyű gondolom. 23 éves korom óta meg kb nemsok lehetőségem van ismerkedni, leköti minden időmet a jövőm építése, kicsit be is gubóztam főleg a szüzesség miatt.


Gyakorta azért hagytam ki lehetőségeket, mert hogy majd az igazi szerelmemmel, és egyéjszakás nem adja, különben is szűz vagyok. Azóta már nagyon bánom ezeket...


Egyszóval, oltári hülye aki élete nőjére vár! Menjetek el prostihoz nyugodtan, legalább egy gonddal kevesebb... utána használjatok ki minden lehetőséget :) Élni kell, mert a fiatalság nem vár :)

2015. febr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Menj hozzá, Ő egy új csaj, és még lelkes, nincs kiégve. Vállal szüzikéket is :) Beszámoló szerint arca is szép :)


[link]


Emlékeztet egy volt nőmre, hosszú barna haj, kis formás cicik.. édes istenem miért nem tudtam megfektetni akkor ... csak a csaj is szűz volt:((( életem nagy hibája volt :D

2015. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
64%

Nekem eddig ő a tökéletes alany.


Paraméterek fullos, beszámoló szerint oké, nincs tetkója +pont, van eü igazolása, vállal szűzelvételt, viszonylag kezdő ezért nincs kiégve...


Csak venném rá magamat, hogy elmenjek, ezt is mindig halogatom :D Mégis azért egy idegen fullos csajjal szeretkezni kissé ijesztő...

de szerintem benyomok 0.5 mg xanaxot majd előtte, hogy ne legyek síkideg.

2015. febr. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
31%

"Gondolom, ha már legalább egyszer túl leszek rajta, akkor majd nem leszek ennyire visszafogott, félénk."

Lófszt nem! A prosti nem old meg semmit, csak az önbecsülésedet rombolja porig.

2015. febr. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
50%

Kedves utolsó:


Te hány éves vagy?

Szűz vagy?

Voltál prostinál?


Ha nem, akkor el sem tudod képzelni ez milyen.

2015. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
39%

Ne menj prostihoz...

én is voltam a te helyzetedben!

Külsőre nagyon rendben voltam/vagyok, de még nem voltam érett. Új kihívások elé néztem, önbizalmat gyűjtöttem, férfias lettem, és bevonzottam a nagy Ő-t. Már a házasságra készülünk... Igaz szűz nem vagyok, de azt az egy fölösleges kapcsolatot is sajnálom, jó lett volna a mostanival megtapasztalni milyen az első... Ahelyett hogy így "tüneti" módon kezelnéd a problémát, változz meg annyira, hogy te is bevonzd azt a bizonyos nagy Ő-t akire amúgy is vágysz. Az érzelmek nélküli aktus után megtapasztalod majd a csömört, a hiányt.

Kívánok sok sikert - de nem a prostinál!

29f

2015. febr. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

14-es.

Sajnos a hirdető már nem aktív, legalább is nekem ezt írja. Nem tudtam időben megnézni.


18-as.

Mosolyognak rám a lányok, bókolnak, dicsérnek. Általában kapom a jelzéseket.

De én erre olyan zavarba jövök, hogy egyszerűen alig jönnek ki szavak a számon, terelek nem tudok velük úgy kommunikálni, hogy abból esetleg kidumáljak magamnak egy randit. Ha nekem tetszik meg egy lány, akkor legfeljebb a köszönésig jutok. Elpirulok és nem jönnek szavak a számra, egyszerűen tovább állok a helyszínről. Nem tudom, hogy miért vannak ilyen mértékű gátlásaim.

Persze más körülmények között normálisan tudok beszélgetni a nőkkel. A munkatársaimmal minden gond nélkül el tudok lenni, megszakadás nélkül beszélgetek velük. Pedig ők is elég szemrevalóak.

Valahogy ez tűnik a kézenfekvő megoldásnak, így talán jobban fel fogok tudni oldódni.

2015. febr. 6. 11:35
 20/21 anonim ***** válasza:
51%

Na akkor még küldök csajokat:

Nekem kb 100 van bent a "kedvenc tárban"... bár még nem voltam én sem, mérnöki precizitással akarom kiválasztani az alanyt :D


Ő már régebb óta stabilan hirdet:


[link]


Neki pedig az arca szép:


[link]


Ha követed a példámat, akkor a rosszlanyos és a beszamolos oldalról bejelölöd kedvencnek a csajokat, ha nem akkor elvesznek. Viszont ha újraaktiválják a hirdetést,a kkor láthatóak (pl elmegy 1 hétre külföldre, akkor kilövi a hirdetést)


Azt azért tudnod kell, hogy bátrabb ettől sem leszel... de legalább 1 problémával kevesebb, nekünk szorongóknak hihetetlen sokat jelentenek ilyen szimbolikus dolgok. A szüzesség már egy tudati béklyó, ezt persze nem érthetik a már rég szűzelvesztett férfiak pl.


Amúgy szerintem egy pszichológus/pszichiáter is sokat segíthet. Nem látok komoly pszichiátriai problémát, egyszerűen csak nincs önbizalmad és szorongó vagy. Jó szakemberrel egy beszélgetés sokat segíthet. Nem fog egyik napról a másikra menni, a nőkkel való érintkezés a mifélénk számára irtó nehéz.


Ott a baj velünk, hogy mágikus isteni lényekként képzeljük el őket. Pedig ez nem igaz. Egyrészt nagyon nagyon rossz felfogás, mert én már számtalanszor a kedvességemre és a túlzott szeretetemre csesztem rá. A legjobb nők is csak emberek, és totál nem azt várják el őket, hogy feltétel nélkül ultraromantikusan szeresd és kényeztesd őket.

SOHA ne legyél állandóan kedves.


Nekem a legnagyobb sikereim mindig akkor voltak a nőknél, amikor kb leszartam őket. Flegmán, pimaszul lazán beszéltem velük, fanyar humorral. Ezt imádják, instant puncinedvesedés a vége :D


Csak ehhez nagy önbizalom kell, és a jó nőktől én is mindig beszarok. Csak a számomra átlagos nőkkel tudtam ezt megcsinálni és rendre belém is szerettek.


Szóval ilyen kis attitűdökkel kell gyakorolgatni a dolgot, szépen lassan. Átlagos nőkön próbáld ki, olyanokon akik nem is jönnek be (nem kell szexelni vagy járni velük nyugi :D) viszont a pozitív visszajelzések lépésről-lépésre növelik az önbizalmadat. Akkor előbb utóbb már menni fog olyan lányokkal is, akik neked jönnek be. ...


Az a lényeg, hogy eljuss olyan szintre, hogy ezeket a nőket sem tartod mágikus isteni lényeknek. Ugyan úgy hús-vér emberek, finganak, kakálnak, böfögnek, vannak szerveik, vannak gyengeségeik, félelmeik, fóbiáik... ezekre kell ráerősíteni magadban, és akkor nem azt látod, hogy hűha ez a csaj egy földre szállt istennő és aranyszínű aura van körülötte :D A fenéket, egy kétlábon járó vaginával felszerelt emésztőrendszer egy nagy idegdúccal a koponyájában, ami olykor hülyeségeket beszél :D

2015. febr. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!