Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha eltitkolom egy prostituált...

Ha eltitkolom egy prostituált elött, hogy még szűz vagyok, abból lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2015. febr. 4. 14:50
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A másik megoldás amit a pszichiáter tud nyújtani az szorongásoldó gyógyszer. Ezektől nem kell félni, nem zombivá nyugtatózott véglény leszel pl egy SSRI kezeléstől... persze donhuánná sem válsz. :D Egyszerűen kicsit megemeli a lehetőségeidet... bizonyos esetekben kommunikatívabbá válsz, kevésbé szorongasz a helyzetektől.

Aztán mikor berögzültek már a dolgok, megtanultad kezelni a helyzeteket, akkor abba is hagyhatod. A tudás nem fog elveszni....


Nekem az egyetem újrakezdésekor segített a gyógyszer. Konkrétan majdnem kirúgtak első félév után, alig csináltam meg valamit. Ez olyan mértékű szorongást és önbizalomvesztést okozott, hogy rettegtem a jövőtől és majdnem feladtam. Aztán elmentem pszichiáterhez, és ő segített. Visszaadta az önbizalmamat, és szépen lassan lépésről lépésre, eleinte 2-esekkel de sikerültek a tárgyaim. Miután abbahagytam a gyógyszert ezek a jól berögzült szokások mint a szorgalom, önbizalom nem vesztek el és mindjárt diplomázok, 4-5-öseim vannak.


A nők terén is rá lehet állni ezekre a dolgokra is, kicsit placebó is, és sokszor egy beszélgetés többet érhet.


A lényeg hogy vagy magadtól, vagy segítséggel,de a gátlásokat fel kell oldani milliméterről milliméterre.

2015. febr. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!