Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szerencsétlen...

Csak én vagyok szerencsétlen és én látom rosszul a dolgokat vagy ma már tényleg ez az általános?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és már eléggé idegesít az hogy a haverjaim mondják hogy így b@sztam me úgy b@sztam meg hogy én én mikor veszítem el stb. már nagyon idegesít a dolog. sajnos pár hete (mindjárt 5) szakítottunk barátnőmmel ami nagyon fájt. nem tartott sokáig alig 1.5 hónap és mégis nagyon megsirattam. nála is úgy volt 49-edik napnál ott vagyok haverokkal azt kérdezgetik hogy na meghúztam már??erre ők hogy ennyi idő alatt már 2* is megb@szták volna. meg úgy állítják be a dolgot hogy még szűz vagyok mintha ciki lenne...egyik haver arra büszke hogy úgy veszítette el hogy a csaj full részeg volt és lecidázta. mondjuk ő ezt annak nevezi én nem hiszem hogy annak számítana de ő tudja... és ő ráadásul józan volt haverom és büszke rá. na annyi hogy ekkora gond hogy van bennem valami tartás és én olyannal akarom elveszíteni majd akit szeretek is és nem az első alkalommal egy részeg tinirib@ncal???
2010. febr. 13. 22:05
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
meg így kérdésen belül arra is kíváncsi lennék hogy ma ez számítana úgyszólva ,,menő"-nek?
2010. febr. 13. 23:05
 12/39 A kérdező kommentje:
ilyenné megváltozni nem akarok semmiképp de azért érdekelne hogy már ennyire el... volna minden hogy ez számítana jónak?
2010. febr. 13. 23:08
 13/39 anonim válasza:
86%
én csak egy 16 éves lány szemszögét tudom mondani neked :) az olyan fiúkat nézzük normálisnak, amilyen te vagy, és sztem az még kifejezetten jó is hogyha egy szűz lánnyal együtt próbálgatjátok a dolgokat, mert a lányban nem lesz az, hogy "vajon tetszeni fog ez meg az neki? nem leszek rosszab az előzőknél? nem lesz csalódás?".. tehát várd meg A lányt, és az is fontos hogy neki is a nagy ő legyél..:P :) sok sikert
2010. febr. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
95%
Ne törödj velük. az én barátom is ilyen volt,ő szűz volt kivárt engem,3éve vagyunk 1ütt,a hülye farokvezérelt haverjait pedig leépitette,mert utána már csak ártani akartak a kapcsolatnak...te agyilag előrébb jársz,légy büszke magadra h te nem vagy ekkora hímr-ibanc.A bnőd is értékelni fogja majd,ha lesz én pont szűzpasira vágytam hihi:: de látod hogy becsülöm 3éve!!Ne foglalkozz a retardált p.öcsökkel,lépj tovább,normális emberek társaságába mert ne feledd: madarat tolláról,embert barátjáról!21L
2010. febr. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
94%

Te nagyon édes srác lehetsz!

Szívesen megismerélek!

Azt hiszem h aki veled jár annak nagyon különleges élménykeben lesz része!

Maradj mindig ilyen,teljesen jól gondolkozol!!!

2010. febr. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:

A haverjaid hülyék. Amúgy meg nem mindent kell elhinni, általában az nem látott még puncit, akinek ekkora szája van. :)

Tinik, te is, de a kivételesen normális fajtából. Rövid az élet, de azért a szex nem csak b aszás, hanem egy jó dolog, ha szerelemmel csinálod, összebújva aki mindennél fontosabb. Csak így tovább, ne inogjon meg a felfogásod! :)

2010. febr. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim válasza:
91%

Sziia.Teljesen jól állsz a dolgokhoz.Nehogy a haverjaidra halgass..Maradj meg annál h "majd azal akit szeretsz"!

További sok sikert..:) Kitartáás.:)

2010. febr. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%

A barátodnak üzenném, hogy óvatosan, mert részeg lányt meghúzni kimeríti a nemi erőszak fogalmát, ami 14 év felett igen komolyan büntetendő. Ittasan az ember nem számít döntésképesnek ugyan akkor mindenért felel amit illuminált állapotban megtesz. Kivéve ha nő és valaki lekapja, azért a másik fél felel.


Viszont te is felköthetnéd a gatyádat. Az érzelmesség és a férfiasság nem zárják ki egymást de a leveled alapján ez utóbbira erősíthetnél. A szavaid elárulnak, nagyon lányosan nyavalyogsz. Legyél kicsit határozottabb és tömörebb és ne magyarázkodj soha. Káromkodni is minél kevesebbet.

Nagyon szerénynek tűnsz, és áldozat típusnak. Miért fogadnának el a barátaid ha magad sem fogadod el magadat?

Nem kell veszekedni, elég a véleményedet nyugodtan és határozottan kinyilvánítani, és nem fognak vitatkozni. De te legalábbis nem kell hogy leálljál velük, ha primitívek is. Vagy észre veszik magukat vagy előbb utóbb lekopnak.

sok szerencsét

2010. febr. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%

Természetesen jól teszed ha a "megfelelő" lányra vársz, csak túl magasra se tedd a lécet.

Az életre szóló szerelmek nem középiskolában szövődnek.


Az előző voltam, ez kimaradt, bocsi.

2010. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:

Szerintem nem szamit menonek :P En orulok hogy vannak meg olyan fiuk akik olyannal akarnak lefekudni akit szeretnek...mert mivel keves olyan fiu van igy a lanyok sem kapnak megfelelo tarsat(azok a lanyok akik ugyszinten olyannal akarjak elvesziteni) :P Ebben a helyzetben vagyok en is...Keves az olyan srac aki nem csak a sexre hajt:P

L/15

2010. febr. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!