Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szerencsétlen...

Csak én vagyok szerencsétlen és én látom rosszul a dolgokat vagy ma már tényleg ez az általános?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és már eléggé idegesít az hogy a haverjaim mondják hogy így b@sztam me úgy b@sztam meg hogy én én mikor veszítem el stb. már nagyon idegesít a dolog. sajnos pár hete (mindjárt 5) szakítottunk barátnőmmel ami nagyon fájt. nem tartott sokáig alig 1.5 hónap és mégis nagyon megsirattam. nála is úgy volt 49-edik napnál ott vagyok haverokkal azt kérdezgetik hogy na meghúztam már??erre ők hogy ennyi idő alatt már 2* is megb@szták volna. meg úgy állítják be a dolgot hogy még szűz vagyok mintha ciki lenne...egyik haver arra büszke hogy úgy veszítette el hogy a csaj full részeg volt és lecidázta. mondjuk ő ezt annak nevezi én nem hiszem hogy annak számítana de ő tudja... és ő ráadásul józan volt haverom és büszke rá. na annyi hogy ekkora gond hogy van bennem valami tartás és én olyannal akarom elveszíteni majd akit szeretek is és nem az első alkalommal egy részeg tinirib@ncal???
2010. febr. 13. 22:05
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
10:46-nak hát ebben igazad van rólam illetően szerény, csendes típusú vagyok és hát igen elég sokmindenben nem vagyok magammal megelégedve de ezeken igyekszek változtatni. köszönöm
2010. febr. 14. 14:02
 22/39 anonim ***** válasza:

hát az ijen srác is ritka aki nem a szexre hajt és te látod jól a dolgokat és várj az igazira és ojan csajjal veszitsd el akit nem b*szta szét a fél ország :P

15/L

2010. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

10:46 os vagyok

Gratulálok elég érett vagy hogy be ismerd, legyél ahhoz hogy kinődd.

Csak így tovább :-)

2010. febr. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
Csak az előző hozzászólásokat tudom ismételni. Te egy nagyszerű srác vagy, jól látod a dolgokat. Annak add magadat, aki tényleg megérdemli, a haverjaiddal pedig nyugodtan közölheted, hogy semmi közük a szexuális életedhez, ez csak Rád és a barátnődre tartozik.
2010. febr. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:
hát igazából azóta nincsne barátnőm a szakítás óta :'( ez most elég rosszul esett így valentín napon dehát ez van... talán majd jövőre jobb lessz
2010. febr. 14. 21:15
 26/39 A kérdező kommentje:
ja igen és valaki mondta nem tom már nem olvasom vissza hogy ne nagyon káromkodjak. bocsánat hogy ide ennyit írtam, nem szokásom, én is utálom de kicsit ideges voltam amikor írtam a kérdést
2010. febr. 14. 21:18
 27/39 anonim válasza:
Szerintem épp, hogy te vagy a normális..és a többiek hülyék...vagy csak kamuznak (az sem kizárható). Több ilyen pasi kéne erre a Földre. :) Ne hagyd magad befolyásolni. ^^
2010. febr. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
81%
ez már nagyon uncsi ez a én nem tehetek rólla rendes srác vagyok,akkor magyarázd már meg hogy miért van olyan sok jó csaja a bunkó snob pasiknak? egy ideig okés hogy jófiú vagy de egy idö után már unalmas lessz 1 csajnak,én is ilyen voltam mint te,és sajnos eléggé megszivtam jópárszor,tényleg nem jó az embernek jónak lenni,de most komolyan! Mert az igazi az valamiféle kép,a tökéletesség megtestesülése ami csak az elménkben van.Valamire vágynak az emberek,de a helyzet az,h mindig másra vágynak,mindig más kell. A legnagyobb szerelem is elmúlik 2-3 éven belül és utána valaki más kell majd.Férfiaknál ha qurvás akkor lehetne háziasabb,kedvesebb.Nőknél ha sármos vagány akkor lehetne egy kicsit szendébb,jószívű vagy nem is tudom milyen. Nők a kedves megértő pasit keresik fehér lovon de ilyen szerintem nem létezik vagy ha mégis a nő elöbb útóbb ráun a dologra és a macsó rosszfiú kel majd.Ha valamit megkapunk elöbb vagy utóbb nem értékeljük..
2010. febr. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
81%
Tényleg nehéz megtalálni az arany középutat! De sztem még mindig jobb ha a nők egy érzéketlen szoknyavadásznak tartják az embert, mint egy nyálzó kisfiúnak! Az a lényeg, hogy a nőt ne úgy fogd fel, mint egy kincset, ajándékot vagy ilyesmit. Nem szabad. Ő csak egy ember az életedben, semmi több.
2010. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
51%
tesó,a hülye cimborákkal ne foglalkozz én jól megvagyok így 21 évesen szűz vagyok és én is olyan lányra várok aki magamért szeret aki én vagyok idáig kevéssel találkoztam és azokkal nem vol meg a szikra,szóval még nem késtél le semiről,fiatal vagy nem hajt a tatár,mert mások rohannak neked nem kell.
2010. febr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!