Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Csak én vagyok szerencsétlen...

Csak én vagyok szerencsétlen és én látom rosszul a dolgokat vagy ma már tényleg ez az általános?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok és már eléggé idegesít az hogy a haverjaim mondják hogy így b@sztam me úgy b@sztam meg hogy én én mikor veszítem el stb. már nagyon idegesít a dolog. sajnos pár hete (mindjárt 5) szakítottunk barátnőmmel ami nagyon fájt. nem tartott sokáig alig 1.5 hónap és mégis nagyon megsirattam. nála is úgy volt 49-edik napnál ott vagyok haverokkal azt kérdezgetik hogy na meghúztam már??erre ők hogy ennyi idő alatt már 2* is megb@szták volna. meg úgy állítják be a dolgot hogy még szűz vagyok mintha ciki lenne...egyik haver arra büszke hogy úgy veszítette el hogy a csaj full részeg volt és lecidázta. mondjuk ő ezt annak nevezi én nem hiszem hogy annak számítana de ő tudja... és ő ráadásul józan volt haverom és büszke rá. na annyi hogy ekkora gond hogy van bennem valami tartás és én olyannal akarom elveszíteni majd akit szeretek is és nem az első alkalommal egy részeg tinirib@ncal???
2010. febr. 13. 22:05
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
El pötyögnek az ember hogy milyen aranyos meg stb,de életben tuti hogy ez másképp lenne,aki v miért olyan kicsit visszahuzodóbb félénkebb ahozz már másképp viszonyulnak a lányok..Sajna ez van..de legyen szerencséd..hátha..
2010. febr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
88%
Nem látod rosszul a dolgokat. Sokkal érettebb vagy, mint a kortársaid (pozitív értelemben, tehát nem koravén), és igen jó lelked valamint nevelésed lehet, amiért így vélekedsz azokról az agyatlanokról, akiket sikeresen elbutított a menőzés és a média. Mindig maradjon meg benned ez a tartás! *____* 22/L
2010. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:
21:42-nek. köszönöm hogy így őszintén megmondtad hát ezt ahogy írtam előző komimban hogy már mondták hogy ne legyek ennyire rendes. amúgy ezt nem ezek a haverok mondták hanem teljesen más ismerősöm aki jófej :D. ő szavait idézem: ,,ne legyél ennyire rendes mert ezzel annyit érsz el hogy 30 éves korodban felkötöd magad a a csalódottságtól". hát kicsit durván fogalmazta de ez az igazság. igyekszem változni abba az irányba amit mondtál és mondtak nekem.
2010. febr. 15. 22:05
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
én ugyanilyen vagyok és nég most sincs b nöm 31 évesen pedig,segitökésznek tartanak,jószivünek,szavahihetőnek,sőt túlságosan is jóvagyok,mivel pc szervizelésel foglalkozom,sok gépet hoznak hozzám javitani,de még sosem kértem érte pénzt,sőt v mikor a saját költségemre javitom meg nekik,mert megsajnálom őket hogy nincs pénzük,nekem meg van..hát igen ilyen 1 jófiú..
2010. febr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos amik voltak b nöim mind besokalt,amiért annyira ragaszkodtam hozzájuk,egysem birta tovább 1 hónapnál..Olyan vagyok, mint egy kisgyerek, aki kap egy aranyos hörcsögöt. Olyan aranyos, meg puha, meg minden. Szereti, de annyira, hogy csak szorítja, közben viháncol, nevetgél, ameddig a szerencsétlen elpusztul. Pedig Ő csak szerette, de a hörinek ez túl sok volt. Aztán pedig nem érti, mit csinált rosszul, és csak sír..Nagyon megviselik az embert az efféle tapasztalatok..a kisgyerek hasonlat azért is jó, mert a gyerekek még kicsik, még kevés tapasztalatuk van a szeretetről, (ha egyáltalán van), és még nem tanulták meg hogyan kell szeretni... felnőttként is sajnos így vagyunk sokszor, ha gyerekkorunkban nem volt aki mint egy példakép előttünk, megtanított volna jól szeretni, mert azt magunktól nem tudjuk megtanulni..akkor nehezen várhatjuk el magunktól,bármennyire is vágyunk szeretni és szeretve lenni, hogyan kell azt jól tenni a szeretet művészet melyet egy életen át gyakorolni kell, de legalapvetőbb élmények,melyek egész életünkön át elkísérnek e téren, gyerekkorunkban alapozódnak meg..ha ez hiányzik..nagyon nehéz pótolni és helyrehozni..
2010. febr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Én is "jófiú" vagyok, 20 éves, soha nem volt barátnőm.

Kedves, előzékeny, érzelmes, intelligens, okos (5,17-es kreditindex vegyészmérnöki karon BME-n, tehát nem magamtól találom ki), nem iszom, dohányzom... Imádom a magasztos célokat.

Én ellenvéleményen vagyok a változásokkal kapcsolatban: volt olyan idő, amikor bármit megtettem volna egy nő kedvéért, bármit, de nem kellettem...

Barátaim többször mondják, hogy miért nem kérek pénzt segítségért...

Mára úgy látom a dolgokat, hogy, az, aki vagyok, nem kell senkinek, akkor miért változzak meg... Hisz olyan alapvető dolgokban kellene változtatnom, amitől már én nem én lennék többé... Inkább leszek egy boldogtalan jóember 30 évesen is, mint azért érezzem rosszul magam, mert nem az vagyok, akinek lennem kellene. Egy nő sem érdemli meg azt, hogy "elromoljak" érte, ha engem nem szeret úgy, ahogy vagyok.

Éljenek sokáig, én nem hiányzom nekik, felfogtam, ők hiányoznak nekem, de nem fogok falnak menni emiatt. Hisz, ha nem is boldog, de hiszem, hogy értékes ember leszek, és, ha egy ember életét is jobbá tudom tenni, ha egy ember is emlékezni fog a nevemre 100 év múlva, már letettem annyit az asztalra, mint az élvhajhászok. Hiszen a fajfenntartást segítettem... Hogy mindig marad bennem egy kétely, hogy mi is lehetett volna? Kit érdekel? Hisz ugyanúgy porladok el, mint bármely más embertársam...

2010. febr. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

22:44-es vagyok.


Bocs, hogy terjengősen írtam, s még csak nem is válaszoltam neked:


Jól látod a dolgokat, és hidd el, hogy lesz egy lány, aki szeretni fog.

A barátaid meg sürgősen jegeld, mert úgy viselkednek, mint régen az óvodások (manapság ennél is durvább az óvoda)... Nem igazi barátok. Keress értelmesebbeket, ők nem fognak így viselkedni.

2010. febr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
22:44 jogos amúgy,mert mindig azzal jön mindenki hogy "csak önmagadat add" ha meg ezt teszed akkor meg nem jó,xal megértelek teljesen..belöllünk 10 egy tucat..:)
2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
100%
a jókisfiúknak soha nem mondják,na gyere nyaljál egy kis puncit,mert aranyos vagy megérdemled..
2010. febr. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!