Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy két szűz összekerül, és életük végéig boldogan élnek együtt?

Figyelt kérdés
Én hiszek ebben. Ez már baj? Mondjuk nem is tudnék soha lefeküdni olyan lánnyal, aki már nem szűz. Taszít, ha egy lány tapasztalt.

2015. márc. 14. 10:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nem szeretem a vallásos lányokat, mert ha képesek bevenni olyan hülyeséget, hogy létezik valamilyen isten, akkor nem hinném, hogy lenne egy kis eszük is. Amúgy is elég idős vagyok már, nem fog megváltozni a véleményem. Sosem tudnék tisztelni és becsülni olyan lányt, aki ha jön egy pasi, rögtön tolja is le a bugyiját csak azért, hogy végre élhessen a testiségnek. Hol van az a több év együtt járási fázis. Tegyük fel, hogy van egy 23 éves lány. Hogyan lehetne neki már 3 elmúlt kapcsolata? Tegyük fel 18 éves korában jöttek össze. Ugye legalább 5 év együtt járás az első szexig teljesen normális. Akkor az első pasit is azonnal kidobta kb. az első szex után, ha 23 évesen szabadon van. és ez még csak 1. Nem 3... Az már rengeteg. Talán 40 évesen elnézek 1 előző kapcsolatot. Talán. De csak párkapcsolati szinten. Lefeküdni nem feküdnék le vele, mert már kiélt és lestrapált.
2015. márc. 14. 12:00
 12/18 anonim ***** válasza:
95%

Beteg vagy, kérlek tégy egy szívességet az oldal olvasóinak és kezeltesd a kisebbségkomplexusod.


Szűz lány vagyok. Eszembe nem jutna egy olyan pasassal járni aki ilyen lekezelően beszél a nőkről.

2015. márc. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
95%
Idióta vagy, ügy lezárva...
2015. márc. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

De edes dolog.

Mi a baratommal hosszutavra tervezunk mert nagyon szeretjuk egymast es jo vele.

Mindketten szuzek voltunk amikor osszejottunk es egyutt is vesztettuk el ugye.

Szerintem ez a legjobb dolog

18/L

2015. márc. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
12: Had legyenek már igényeim, és had döntsem már el én, hogy mi a szememben a vonzó, és mi az ami undorító és taszító. Ez nem kisebbségi komplexus. Teljesen normális igény, hogy szűzként nem akarom a kigyúnyolást, a kiröhögést, a lebénázást, és azt, hogy ott hagyjanak az első alkalom után. A tapasztalt nők mind szánalmasak a szememben. Ha már sikerült megszabadulni a bugyitól az már luxus, hogy megpróbálja mondjuk nem otthagyni, és kitartani mellette? Manapság ez nem divat. Jön az első bukkanó, és a nő inkább keres magának mást. Meg sem próbálja kijavítani a hibákat. Tehát küzdeni képtelen és párkapcsolatra alkalmatlan. Szóval, mit is képes adni egy tapasztalt lány egy szűz férfinek? Megalázást. Aki szűzként összefekszik egy tapasztalt lánnyal az mazochista, ha évezi folyamatosan azt hallgatni, hogy melyik expasival mi mennyivel volt jobb.
2015. márc. 14. 13:18
 16/18 A kérdező kommentje:
14: Jó tudni, hogy vannak még normális és értékes lányok :)
2015. márc. 14. 13:22
 17/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj de tényleg nagyon lekezelő vagy :D , mosta attól nem feltétlenül tapasztalt valaki mert nem szűz és ha igazán szeret akkor ha bénázol segít és nem otthagy ... a hozzáállásod hülye de nagyon :D
2015. ápr. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

szerintem a kerdesedet, csak azert irtad ki hogy aztan nezeteid provokativan kifejthesd a kommentekben. valjek egeszsegedre.


amugy lehetseges, ismerek olyat akiknek osszejott

nekem nem jott ossze

2015. ápr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!