Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 A kérdező kommentje:

Ja és a gyúrással kapcsolatban:


Azért hoztam szóba, mert sokan meg azzal jönnek a kérdéseim alatti válaszokba hogy "menny el gyúrni"

Mondom "gyúrok"(nem szeretem ezt a szót) nem is akárhogyan.

2015. ápr. 10. 15:16
 52/81 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, a probléma ezek szerint nem kívül, hanem belül van. Ezzel is lehet bizonyítani, hogy hiába néz ki valaki jól, ha a természete nem tetszik. Ha nem írsz le magadról mindent, személyes tapasztalatok, lányok rólad alkotott képe kapcsolatban stb... akkor honnan tudjuk mi a baj? :) Személy szerint azt gondolom, mivel kicsit bunkó stílusod van, hogy egyszerűen nem tudsz a nőkkel bánni. És nagyon meg vagy győződve arról, hogy semmi baj sincs veled, mert mindenről hárítasz, ellenvéleményt mondasz, semmi se jó neked ahelyett, hogy picit elgondolkoznál néhány dolgon!
2015. ápr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/81 anonim ***** válasza:
59%
51: Az addig rendben van, hogy testépítesz, teszel az egészségedért. Viszont a lányt nem az izmaid fogják meg hosszú távra, hanem a belsőd. Amúgy eddig mennyi lánynál próbálkoztál?
2015. ápr. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 A kérdező kommentje:

"Személy szerint azt gondolom, mivel kicsit bunkó stílusod van, hogy egyszerűen nem tudsz a nőkkel bánni. És nagyon meg vagy győződve arról, hogy semmi baj sincs veled, mert mindenről hárítasz, ellenvéleményt mondasz, semmi se jó neked ahelyett, hogy picit elgondolkoznál néhány dolgon!"


Nem akartam bunkónak tűnni csak amiket itt mondtak(és nem volt rám igaz) nem tudtam már mit reagáljak rá ezért is mondtam hogy melyik állat írta, elismerem a hibáim természetesen, de ami nem igaz az nem igaz, de csak csak mondja mondja, természetes hogy az embernek előbb utóbb elfogy a türelme, de szerintem az átlaghoz képest akik ezen az oldalon vannak még mindig nagyon jó gyerek vagyok.


"Az addig rendben van, hogy testépítesz, teszel az egészségedért. Viszont a lányt nem az izmaid fogják meg hosszú távra, hanem a belsőd. Amúgy eddig mennyi lánynál próbálkoztál?"


Épp az előbb írtam hogy miért hoztam fel a gyúrást, megpróbálom hosszabban leírni hogy meg értsd:

Teljes mértékben egyet értek veled, valóban nem az számít milyen izmai vannak/hogy néz ki összességében külsőleg az ember, ha nincsenek meg benne azok a belső tulajdonságok amik ma kellenek egy átlagos fiatal lánynak.

Csak rengetegszer tapasztalom ha ezt nem írom le akkor kapásból jön az első nagy válasz "menny el gyúrni, akkor tetszel majd a lányoknak" de ez egyértelműen hülyeség és több sebből vérzik fentebb írtam miért, no meg am is edzek.

2015. ápr. 10. 15:59
 55/81 A kérdező kommentje:
Am nem én pontoztalak le titeket, én csak felfelé pontozok, elég kisstílű dolog mínuszokat nyomkodni csak azért mert nem tetszik valakinek a válasz.
2015. ápr. 10. 16:05
 56/81 anonim ***** válasza:

54: "Épp az előbb írtam hogy miért hoztam fel a gyúrást, megpróbálom hosszabban leírni hogy meg értsd:

Teljes mértékben egyet értek veled, valóban nem az számít milyen izmai vannak/hogy néz ki összességében külsőleg az ember, ha nincsenek meg benne azok a belső tulajdonságok amik ma kellenek egy átlagos fiatal lánynak.

Csak rengetegszer tapasztalom ha ezt nem írom le akkor kapásból jön az első nagy válasz "menny el gyúrni, akkor tetszel majd a lányoknak" de ez egyértelműen hülyeség és több sebből vérzik fentebb írtam miért, no meg am is edzek." Mondtam egyszer is hogy gyúrj?:D Megjegyeztem hogy helyes dolog. (Akkor nem vagy abban a téveszmében izom=csaj örülök neki:D) De a belsőddel valószínűleg problémák vannak, ha 200-300 ("Amúgy eddig mennyi lánynál próbálkoztál?"mondtam egy számot, mert erre nem kaptam választ.)csajból nem jött össze egy se! "Am nem én pontoztalak le titeket, én csak felfelé pontozok, elég kisstílű dolog mínuszokat nyomkodni csak azért mert nem tetszik valakinek a válasz." Nem érdekel a %-om :D de köszönöm. Amúgy pontosan mi is a probléma?(Elvesztettem a fonalat.)

2015. ápr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 A kérdező kommentje:

Tudom hogy te egyszer sem írtad a "menny gyúrni dolgot" csak mint megelőzendő írtam hogy még véletlenül se jöjjön senki ezzel.


Mi számít pontosan próbálkozásnak? Badoo-n írok valakinek egy szia-t vagy élőben leszólítani egy lányt?

2015. ápr. 10. 16:10
 58/81 anonim ***** válasza:
57: "Mi számít pontosan próbálkozásnak? Badoo-n írok valakinek egy szia-t vagy élőben leszólítani egy lányt?" Amit te annak tartasz, nem tudom nálad mit jelent.
2015. ápr. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 A kérdező kommentje:
Hát neten összesen írtam kb 100 lánynak élőben meg még egyszer sem.
2015. ápr. 10. 16:19
 60/81 anonim ***** válasza:
Hát rendesen, élőben :) Ilyen internetes próbálkozások nekem soha nem jöttek be :) Egyébként nem támadásként írjuk a dolgokat, szeretnénk Neked segíteni, próbálunk rájönni, hogy mi is a baj. Csak így egyenlőre találgatni tudunk, mert nem ismerünk, így csak a leírtakból szűrhetünk le valamit :) Miket mondtak Rád az eddig lányok? Már amelyikről szó volt rólad... Egyébként én annyira álszent dolognak tartom azt, ha megkérdezem, hogy mondjuk mi a baj velem és azt válaszolják, hogy semmi, fogalmuk sincs... És csak azért, hogy ne bántsanak meg! Utálom a struccpolitikát, ha engem megkérdeznek, én elmondom. Nem az a jó fej, barát vagy tisztességes ember, aki mindig csak a szépet és a jót mutatja... Volt olyan lány, aki elmondta Neked vagy esetleg fiú, hogy mi lehet a probléma? Hol próbáltál ismerkedni vagy milyen módon?
2015. ápr. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!