Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/81 anonim ***** válasza:
20: Azért egy nőtől elvárható lenne a férfiaktól való függetlenség... Én pl. rühellem ezt a támaszos dolgot, volt barátnőm aki vagdosta magát, nem hitt nekem(amikor dicsértem stbstb),vagy amikor arra került volna sor, nem tettük meg(2 évet vártam rá...), ezzel az én önbecsülésemet(Sikerrel!) is rombolta. Tanultam belőle, még egyszer nem akarok állandó támasz lenni(lelki szemetes láda stbstb), ezért sincs jelenleg barátnőm(Pedig lehetne:D Csak sajnos sok a lelkileg rongy ember nőből és férfiból egyaránt. )... Én szívesen bármit megszerelek, viszont ha valami nem megy, azt nem erőltetem. Inkább hívom édesapám, vagy egy szakembert.
2015. ápr. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/81 anonim ***** válasza:
Nem írtam egy szóval sem, hogy profi szakember legyen, de villanyt szerelni azért tudjon már. A nők mosnak, főznek, takarítanak, ugyanúgy dolgoznak, mint a férfiak, ennyi elvárható lenne! Mindkét félnek meg van a maga feladata, viszont lehet ám segíteni. Én is konyítok picit az autókhoz vagy villanyszereléshez, tudok házat festeni, nem kellene mellém bőven férfi, mindent megoldok én, de jó, ha van egy társunk, aki azért férfiasabban letudja rendezni a dolgokat :D Nekem is volt egy olyan barátom, akinek kinyaltam a popóját, de fölösleges mindent alárakni egy embernek, mert te beleroskadsz, hogy így se vagy elég jó neki, Ő meg természetesnek veszi ezt a "jólétet". Persze léteznek olyanok, akik megbecsülik az ilyen embert és Ők is tesznek bele egy kapcsolatba, de olyanból kevés van. És állítom, hogy aki rongyként kezeli a másikat, az nem is szerelmes. Inkább tedd össze a két kezed, hogy megszabadultál egy olyan embertől :)
2015. ápr. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/81 anonim ***** válasza:
"Inkább tedd össze a két kezed, hogy megszabadultál egy olyan embertől :)" Köszönöm!:D Igazából csak ez a támasz dolog "húzott" fel, persze csak az extrémebb része, mint ami velem történt. :) Sajnos kevés a felvilágosult hölgy, de leszarom egy ideig nem is lesz kapcsolatom.(persze nincs kőbe vésve) :)
2015. ápr. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/81 anonim ***** válasza:
Igen, támaszkodnunk kell egymásra, de nem írtam, hogy teljes mértékben! Nem kell összekötve lenni, külön munkahely, iskola, ha nem együtt él egy pár... A nőknek is dolgozni illene, bár olvastam itt olyan posztot, ahol teljes mértékben természetesnek veszik, hogy a nők elvannak tartva. Soha nem tudnám elviselni, szeretem, ha van saját pénzem és nem vághatják a fejemhez, hogy elvagyok tartva vagy ezt meg ezt a drága cuccot tőlem kaptam, te meg csóró vagy... Nem vagyok én se fából, nem szeretem azt a kapcsolatot, ami teljesen érzelemmentes, ami csak létezik meg... érzelmileg analfabéta és nem tudja kifejezni, amit érez. Már elnézést a szóért. Én úgy hiszem, hogy egy kapcsolatba kellenek ilyen "nyálas", meghitt percek, órák, amikor csak és kizárólag a kettőjükről szól azaz idő. De léteznek külön hobbik, a srácok mennek meccset nézni, sörözni, mi megyünk vásárolni, vagy átjön mindenki és a fiúk meccset néznek, mi meg beszélgetünk vagy összeülünk kártyázni, elmegyünk horgászni, megyünk túrázni, gombászni, mentünk állatokat, ezt lehet külön is és együtt is. Nem vagyunk összeragasztva. Mondjuk én nagyon ragaszkodó vagyok, úgyhogy inkább nem írok semmit :D
2015. ápr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/81 anonim ***** válasza:
24: Én egyetértek veled! 50-50% ot adjon mindkét fél, csak a rossz tapasztalatom miatt fröcsögtem egy picit:D és ahogy írtad is kevés az ilyen párkapcsolatra az esély.
2015. ápr. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/81 anonim ***** válasza:
Hát akkor húzzál bele és sok szerencsét :D Léteznek még rendes lányok, csak meg kell keresni őket :) Egyébként visszatérve arra, hogy nem fogod magad senkinek ugyanúgy odaadni, meg lelkifröccs meg rátámaszkodás... deeehogyneeeem.... én is ezt mondtam, soha többet senkinek, meg csak szex meg rideg leszek... neveltetésből és alap természetből valóan soha nem így lett :D A csalódás, amit most jelenleg érzel, elfog múlni és majd jön egy csaj, akiért ugyanannyit tennél meg :D Hiába vágtak át 100000x, tanulsz belőle, kicsit vonakodva fogod kezelni a dolgokat, elővigyázatosabb leszel, de előbb vagy utóbb megint azon fogod magad kapni, hogy már megint sűrűn rózsaszín ködben élsz :D
2015. ápr. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/81 anonim ***** válasza:
Csak olyan ember legyen, aki meg is érdemli! :)
2015. ápr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/81 anonim ***** válasza:
Úgy lesz :)
2015. ápr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/81 A kérdező kommentje:

Most olvasom a kommenteket, hogy jön ide az hogy ki mihez ért??? Hogy ki tud villanyt szerelni? (én pl tudok)


Szerintem nem ezen műlik mivel kb egy randin sem kell villanyt szerelni, sem pedig szakmai dolgokat megvitatni főképp hogy a legtöbb lányt főleg az első randin nem ezek érdeklik.

ok az.

2015. ápr. 9. 20:11
 30/81 anonim ***** válasza:
Az első randi csak "álca", nem egy randiból kell leszűrni, hogy jó-e az illető vagy nem! Egy párkapcsolatban pedig igenis fontosak ezek a dolgok, pl. villanyszerelés, mert a "férfias" dolgokhoz ez is hozzátartozik és ez is előny!
2015. ápr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!