Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
Deee ne utcán, random csajozz, hanem "csajozós helyeken" vagy pedig barátságból szerelem :D
2015. ápr. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
42%
70: Ehhez nem tudok mit szólni... Társkeresőn hogyan kezdtél el beszélgetni? egyébként: -Szia ne haragudj megállhatnánk egy picit mert mondani/kérdezni szeretnék valamit. *vagy megáll vagy nem* megálltok megdicséred valamivel elmondod a szitut meg akarod ismerni stbstb... Legyen egy kis képzelő erőd, és ne legyél életképtelen, mert így tényleg nem lesz csajod... ha más nem, először használj sablonokat. Kezdj el PUA-zni(igazából nem ajánlom, de ebben a helyzetben sokat segítene, amíg legalább összeszeded az alapokat.) vagy fszom se tudja. "Deee ne utcán, random csajozz, hanem "csajozós helyeken" vagy pedig barátságból szerelem" Ahhoz ki kellene mozdulnia... Kondiba is tudna ismerkedni személyesen, és pont meg lenne a közös pont amivel ellehetne indítani a beszélgetést.
2015. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
Na ez az! Van itt megoldás, csak meg kellene erőltetnie magát! Magától egy csaj nem fog belehuppanni az öledbe :D
2015. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem ahhoz hogy konditerembe menjek van saját "egészségcentrum" a ház egyik teljes szintjén gépekkel, szaunával mindennel, mivel apám is edzésben van. Ő monjduk pont az ellenkezője mint aki én vagyok ő egy igazi "macsó" mellette egy sikeres ember. És kb pár havonta új barátnője van.
2015. ápr. 10. 18:44
 75/81 anonim ***** válasza:
Úristeeeen, ezt nem hiszem el... reménytelen vagy :D Ember, mozdulj már ki! Nem érdekel, hogy hány szaunátok van, meg milyen sikeres apud van! Ha ennyi pénzetek van, akkor vegyen neked kondibérletet és járj már el emberek közé egy kicsit szocializálódni! Otthon van kondigép meg minden, és? Kit érdekel? Ott vannak emberek? Apud.. nagy szám... Te akarsz egyáltalán csajozni? Nem kell kifogás, hogy de ez is van itthon meg az is... Ha van is otthon, akkor is menj ki! Tudom, hogy van otthon málnaszörp, de olyan bárokban és kocsmákban is van!
2015. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
74: Najó gebedj meg. Nem igaz hogy nem tudod fel találni magad... Barátaid sincsenek akikkel elmenj ismerkedni??????? Esetleg mehetnêl kondiba ahelyett hogy otthon edzenel próbaként 1 hónapos bérlettel..... Te tényleg életképtelen vagy.... Akár apáddal is mehetnél csajozni! Legyen már képzelő erőd....... Sorolj fel nekem helyeket hol tudnál ismerkedni. Lehet bunkó vagyok most de felbsztál....
2015. ápr. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 A kérdező kommentje:

"Najó gebedj meg. Nem igaz hogy nem tudod fel találni magad... Barátaid sincsenek akikkel elmenj ismerkedni?????? Esetleg mehetnêl kondiba ahelyett hogy otthon edzenel próbaként 1 hónapos bérlettel..... Te tényleg életképtelen vagy.... Akár apáddal is mehetnél csajozni! Legyen már képzelő erőd...... Sorolj fel nekem helyeket hol tudnál ismerkedni. Lehet bunkó vagyok most de felbsztál...."


Nem. nem ha velem beszélsz nem kell amiatt aggódnod hogy megsértődöm vagy ilyesmi, képtelenség én nem olyan vagyok én azt csipem ha valaki őszintén beszél velem mivel én is az vagyok a végletekig. Amit mondasz nem hülyeség, és am volt már hogy ki is mozdultam elmentem a városom felkapott "szórakozó helyeire" mindbe legalább 1x. Szépen elmentem fodrászhoz, felvettem a legszebb ruhámat aztán be a kocsiba megyek "szórakozni" Csak ott meg leültem egy fotelbe vagy asztalhoz mivel táncolni nem tudok és nem is szeretek. Aztán néztem az embereket. De mindenki volt valakivel lány meg egyedül nem volt. Mikor meg untam akkor meg hazajöttem. Am konditeremben nem igazán vannak potenciális csajok nekem, többnyire inkább anyukák, volt hogy alkalmanként elmentem más kondiba de ez a tapasztalat.

2015. ápr. 10. 19:10
 78/81 anonim ***** válasza:
Hát nem is 2-5 kimozdulásból kell leszűrni a dolgokat! Szedd össze a haverokat, ha vannak barátaid és menjetek el közösen csajozni!
2015. ápr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 A kérdező kommentje:
Nincsenek barátaim.
2015. ápr. 10. 19:18
 80/81 A kérdező kommentje:
Volt, de most a legtöbb drogozik én meg nem.
2015. ápr. 10. 19:19
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!