Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 A kérdező kommentje:
Szoktam kitenni képet hogy "Na ez már jó test lányok, vagy nem vagyok ronda?" 99% azt mondja nem, nem az a bajod hogy ronda vagy..
2015. ápr. 5. 00:25
 12/81 anonim ***** válasza:
10: Ismerkedni ismerkedni ismerkedni... Van akinek zsigerből jön van akinek nem. Legrosszabb esetbe PUA marad. Nem kell görcsösen a nőt keresni. #7 voltam.
2015. ápr. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
7%
Borzasztóak vagytok :D Nekem is van egy ilyen ismerősöm, 24 éves, de még soha nem volt barátnője. Nem helyes, de nem is csúnya, illedelmes, vicces, átlagos fiú. Diplomázik, tanult, aranyos. Miért nincs barátnője? Mert egyszerűen beszorult egy barátszférába, nem férfias, nincs meg benne az a férfiasság. Olyan, mint egy barátnő, akivel még a körömlakkokról is ellehet dumálni, lelkizni, kibeszélni a bánatot, bemehetsz vele kozmetikumokat nézegetni.... Ez mind szép és jó, csak ez nem férfias, ez barátnős és mellém férfi kell :D A férfi nem egyenlő azzal, hogy bunkó, paraszt vagy sokat veszekedjünk, sokat bántson, nem erről van szó :)
2015. ápr. 5. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:

13-as.

Szerinted milyen legyen egy férfi?

2015. ápr. 5. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 A kérdező kommentje:

13-as én is nagyon hasonló embernek tartom magam mint akiről beszéltél, de nem gondoltam hogy ez ekkora gond.

Én is szeretném tudni szerinted milyen egy férfi, de ne gondold hogy én vagy az előző is vitázni akar veled és azért kérdezi. Elhisszük neked érdekel a véleményed, ezért mond el kérlek.

2015. ápr. 5. 08:57
 16/81 anonim ***** válasza:

Selejt génekkel születtem.

25F

2015. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
Én sem kötekedésképpen írtam le :) Én szeretem, ha egy pasinak vannak egyéni hobbijai, olyan fiúsak, pl. autó, horgászás (mondjuk nekem is ilyen hobbijaim vannak, de emellett nőiesek is). Legyen egyéni, saját véleménye, ne csak azért hallgasson vagy legyen ugyanaz a véleménye, mint nekem, mert nem akar megbántani! Hiába mondja bárki is, egy olyan kapcsolat, amiben nincs veszekedés (nem fazékdobálósra gondoltam, csak enyhére) vagy vitatkozások, az a kapcsolat unalmas és előbb vagy utóbb belefásul az ember. Legyen morbid, fiús vicceik :D Például apa és mama (anyósa) vérig szokták szivatni egymást, de soha nem sértőn viccelődnek vagy szólogatnak be, olyan igazi humorbombákat dobálnak egymásra :D Egyébként most belegondolva, ezeket hiába írom le Nektek, mert ezt nem lehet így elmagyarázni, órákba telne ezt kifejteni. A lényeg, hogy egy ilyen pasi mellett nem érezzük nőnek magunkat, hanem olyan, mintha egy nagyon jó és megértő barátnőnk lenne mellettünk. Legyen benne tartás, ne adjon elő nagy áriákat az érzelmekről, mi azért érzékenyebbek vagyunk és jó az, ha valaki, aki "szilárd" mellettünk van és biztat minket. Persze ez fordítva is megtörténhet, de... Nem tudom kifejteni bővebben, egyszerűen csak nem érezni azt, hogy férfi lenne mellettünk :)
2015. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 A kérdező kommentje:
Ahha, értem :)
2015. ápr. 5. 16:23
 19/81 anonim ***** válasza:

Én mindig is félénk és visszahúzódó voltam, főleg ezek miatt vagyok ebben a helyzetben.

Egyébként, miért baj ez, ha egy férfi érzelmes úgy általában véve? Én ilyennek tartom magam, pontosabban fogalmazva nagyon érzékenynek gondolom magamat, és ebben benne van bármilyen érzelem is. Az már más kérdés, hogy mit fejezek ki és hogyan.

Szerintem nincsen általános recept a nőkre; én például a speciális érdeklődési köröm miatt nem várnám el egy lánytól, nőtől azt, hogy velem ilyen dolgokról beszélgessen. De mégis azt mondom, hogy ha nincsen miről beszélgetni, akkor egy kapcsolat halálra van ítélve. Beszélgetni viszont nagyon sok mindenről lehet, csak mindenkinek mások az igényei; kérdés, hogy ezek találkoznak-e egy adott pár esetén.

2015. ápr. 6. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
0%
Nem baj, ha érzelgősebb, de ne legyen már olyan, mint egy lány. A férfiak is sírnak, természetes folyamat, de azért kire támaszkodjunk? Kire támaszkodhatnánk, ha mellettünk van még egy ugyanolyan nő, mint mi? Kire nézzünk fel, ki mellett érezzük magunkat biztonságban? Egy nőnek szüksége van barátnőkre, de egy férfira is szüksége van... ha nem tud felnézni a férfira, nem érzi magát biztonságban, ha a pali nem tudja megcsinálni az eldugult lefolyót, ha a villanyszerelésről fingja nincs, ha az autóhoz hozzá se tud köpni, akkor minek nekünk férfi? A mai pasik nagy része azt se tudja hogy kell kereket cserélni egy autón... hja de, a 30-40-50-es korosztály még azért tudja ezeket.
2015. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!