Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány hozzám hasonló több mint...

Hány hozzám hasonló több mint 21 éves szűz srác van ezen az oldalon? Aki magára ismer leírná hogy szerinte mi gátolta őt eddig abban hogy akár csak barátnője legyen vagy csókolózzon valakivel?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 4. 23:35
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
Oké, már előttem leírtad :D Próbálj élőben is ismerkedni, járj el dizsibe, kocsmába, bárba, kicsit erőltesd meg magad :) Én jártam mindenhova, de a legtöbb fiú szerint az a lány, aki kocsmákba és diszkókba jár, az ribi és nekik nem "olyan" lány kell :D Elmesélem Neked, hogy én 20 évig szűz voltam, soha nem volt egy éjszakás kalandom se. Aztán jött a csoporttársam, akit rühelltem, utáltam és Ő is engem. Csak muszájból rám kellett írnia egy sulis dolog miatt és így megismertük jobban egymást. Szegénykém Ő is olyan bénácska volt, de nagyon cuki volt, csíptem a fejét :D 1 év múlva elmert hívni RÉSZEGEN randizni, de másnap olyan tesze-tosza volt. Végül én vittem el randizni és én fizettem :D :D Olyan szerencsétlenek voltunk, mint annak a rendje, de mégis az illemet felborítva nem érdekelt minket semmi :D Azóta persze "normalizálódott" a helyzet, csak az elején voltunk ilyen "most mit is kell ilyenkor csinálni" felállásba :D Mégis 2,5 éve vele vagyok lassan és nyáron összeköltözünk :D
2015. ápr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 A kérdező kommentje:
Mondták már rám hogy túl sokat gondolkozom, begyöpösödött vagyok, nem vagyok laza(ha valaki meg ígér nekem valamit és nem tartja be vagy még arra sem méltat hogy szóljon nekem hogy mégsem akkor attól rosszul vagyok), túl "jó" vagyok, miért nem piálok néha(nem szeretem az alkoholt és nem szeretem sebezhetőnek/zavartnak érezni magam általa), nincsen bennem pimaszság ami kell a lányoknak, nem vagyok elég ösztönös. kb ezek jutottak eszembe.
2015. ápr. 10. 16:33
 63/81 A kérdező kommentje:
Nekem is egy ilyen lányra lenne szükségem akit nem érdekelnek az idióta szabályok.
2015. ápr. 10. 16:35
 64/81 anonim ***** válasza:
61: Hmm nem rossz:D Kérdező: Érdemes egyébként kocsmákba, és buli helyre menni ismerkedni!(Soha nem hívtam el lányt randizni, és abból a 3 lányból akit akartam, csak egyet nem tudtam felszedni, azért mert visszahátráltam.) Amúgy 22 évesen szűz vagyok(két tartós kapcsolat, az egyik fiatalkori éretlen, a másikban a lány lelkivilága miatt nem jött össze. Amit nem bánok egyébként mert tapasztaltabb vagyok.) de ez betudható annak is, hogy nem vagyok képes felelősséget vállalni magamért/másért(most már... Férfiatlan dolog tudom :D bort iszok, vizet prédikálok...). Viszont ha szeretnék barátnőt találnék magamnak. Egyébként nem kell leinnod magad szabályszerűen,"(nem szeretem az alkoholt és nem szeretem sebezhetőnek/zavartnak érezni magam általa)" három sör egy tartható határ.
2015. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 A kérdező kommentje:
De én nem szeretem a sört inkább narancslevet iszom vagy eszek valami jót.
2015. ápr. 10. 16:45
 66/81 anonim ***** válasza:
65: Ne legyél buta... a sör csak példa volt... Ez már a kákán a csomó keresés... Internetes próbálkozásból jó ha összejön 500ból egy kapcsolat... Itt a személyes ismerkedésen van a hangsúly, az alkohol csak segít a gátlásokat rombolni, addig amíg józanul nem vagy képes leszólítani egy számodra tetsző hölgyet... Az alkohol csak opció nem varázs ital. Ha józanul szólítasz le lányokat úgy is fejlődni fogsz.
2015. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 A kérdező kommentje:

Kertvárosban élek, nagy családi házban, szép utcában ennek okán felbátorodva az előbb kimentem az utcára mert láttam az erkélyemről hogy egy korombeli lány egyedül sétál, megszólítottam

-Szia!


-Szia


Aztán továbbment...nem tudtam mást mondani, pedig nem féltem tőle vagy ilyesmi...

2015. ápr. 10. 17:02
 68/81 anonim ***** válasza:
Istenem... ha a közelembe laknátok, úgy becsajoztatnálak benneteket, hogy következő évben már mehetnék a lagzitokba :D :D :D
2015. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
67: Mert nem tudod hogyan kell kezdeményezni... Egy sziára én se állnék meg... 68: "Istenem... ha a közelembe laknátok, úgy becsajoztatnálak benneteket, hogy következő évben már mehetnék a lagzitokba :D :D :D" Köszönöm, de nincs ilyen problémám, legalábbis csajozással. :D (csak a belsőmmel :( )
2015. ápr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 A kérdező kommentje:
Mit kellett volna mondanom hogy meg álljon?
2015. ápr. 10. 17:30
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!