Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, nektek mennyire fontos...

Fiúk, nektek mennyire fontos az a lány, akivel elvesztettétek a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan válaszolókra vagyok kíváncsi, akik párkapcsolatban voltak, első szexuális kalandjuk történésekor.

2015. ápr. 9. 22:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40 év távlatából is szívesen emlékszem rá. Ő tanított meg sok mindenre, és a később csajozási sikereimet is javarészt neki köszönhetem.
2015. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt első. Valószínű hogy megbecsülném azt a lányt, aki hajlandó volna rám időt szánni.
2015. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem azért még fontos vagyok neki (egymással vesztettük el), 12 éve.

Már nem vagyunk együtt, de néha még szexelünk, ès nem rossz....

2015. ápr. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy elfelejtettem azt a csajt :D

Nála csak jobbal hozott össze a sors később.

2015. ápr. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:

Én az életem első szerelmével veszítettem el, mindketten szüzek voltunk, csodálatos volt.

Nagyon jó barátok vagyunk most is, annak ellenére, hogy azóta, mindkettőnknek komoly kapcsolata van.

2015. jún. 13. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!