Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van az, hogy 20 évesen...

Miért van az, hogy 20 évesen egy fiúnak rossz érzés az, ha egy szép lányt lát?

Figyelt kérdés
Vagy lehet, hogy csak én vagyok így ezzel? Nem tudom felfogni, hogy mi lehet az oka ennek.
2010. jún. 22. 20:15
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is rossz érzés, arra gondolok ilyenkor hogy nekem soha nem lesz ilyen szép barátnőm, meg hogy én nem vagyok olyan jó pasi mint ő csajban és hogy igazságtalan a természet.Ezért nem is szeretem a nagyon szép lányokat.
2010. jún. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim válasza:
67%

Lehet, hogy irigy vagy rá, mert neki van méhe.


http://www.youtube.com/watch?v=5N9Q_2sWuuA

2010. jún. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
68%

Ezzel én is így vagyok, mert azt érzem, nincs esélyem ilyet megkapni.

Viszont próbálkoznunk kell, azért a kezdeményezés mégiscsak a mi dolgunk.

2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
79%

Uristen ne legyetek már szánalmasak!!!:D De most komolyan ok tény fontos a külső is mert kell a vonzalom stb. Viszont ha külsőre alapból nem vagytok túl jók azon tudtok javitani változtatni! Öltözködéssel,meg persze tudjátok előadni magatokat! Most nem kell azzal jönni hogy maradjatok önmagatok attol még önmaga marad mindenki ha egy kicsit felturbózza magát!;) Ráadásul az önbizalom sem árt persze ne legyen belőle túl sok senkinek:D De ha oda jön hozzánk egy nem túl szép:D önbizalom hiányos .........akiről érződik hogy még fél is tőlünk az nem jó annak csak égés lesz a vége:D Viszont ha oda jön egy nem szép de stílusos fiu/férfi akinek van önbizalma kedves aranyos de azért van benne férfiasság, egy kis magabiztosság megnyerő stb... az mindjárt más;) Csak ellensúlyozni kell a hibáitokat;)(és nem egyből a pénzre kell gondolnotok)


L/19

2010. jún. 22. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
100%
Te könnyen beszélsz utolsó, hozzád odamennek, hozzám egy lány sem jön oda soha, ha jönnének hozzám is semmi gondom nem lenne, én is osztanám az észt lekezelően.
2010. jún. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 anonim válasza:
nekem még a szokásosnál is rosszabb kedvem lesz olyankor..:S
2010. jún. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/58 anonim ***** válasza:
76%

én vagyok aki osztotta az észt:D de nem arrol van szo. egy lány ritkábban megy oda...és tény hogy igy nehezebb dolgotok van de mivel lány vagyok csak tudom már hogy mit várunk el:DDDD ha pedig csak magatokat tudjátok sajnálni és nem tenni semmit sem ez ellen az a ti bajotok. Ok persze nem mondom hogy rögtön első alkalommal sikerül. Mindenki kap visszautasítást van hogy még egy szép lány is. De bakker ha nem is probálkoztok meg nem javitotok magatokon meg a stilusotokon az már a ti bajotok akkor meg ne nyavajogjatok nem fog a sültgalamb a szátokba repülni!


L/19

2010. jún. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
75%

a másik pedig nem rossz indulatból mondtam ezeket hanem jószándékkal de nézzetek már magatokba látom nem értettél meg! Ép ez az ha alapból nem vagy szép attol még lehetsz megnyerő csak dolgoznod kel magadon. Tudjuk hogy nem lesz olyan könnyü dolgotok mint egy jol kinéző pasinak de ha még le is nézitek magatok nem tudom mit vártok el tőlünk!

L/19

2010. jún. 22. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sajnálom magam, bármit megteszek egy kapcsolatért!Átvállalom a mosogatást a nőtől meg mindent, csak kezdeményezni nem szeretek, az egész világon ettől az egy dologtól félek, semmi mástól.Ellenben nem igazság, hogy egy nő ölbe tett kézzel várhat arra hogy leszólítsák, így van esélye kapcsolatra, sokkal könnyebb így neki én így gondolom.
2010. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/58 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora Búzaaaaaaa
2010. jún. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!